sobota 13.08.2022

Imieniny: Diany Hipolita

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

  Dział: Udanin wtorek, 02 sierpień 2022 10:44


Za nami “Ogórkowy zawrót głowy” w Konarach
W sobotę 30 czerwca w Konarach odbyła się pierwsza edycja pikniku “Ogórkowy zawrót głowy”. Deszczowa aura nie ostudziła zapału organizatorów i entuzjazmu uczestników.


Tego dnia na boisku w Konarach spotkali się sympatycy sportu, miłośnicy smacznej kuchni oraz fani dobrej i bezpiecznej zabawy. Impreza była wynikiem oddolnej inicjatywy Klubu Seniora z Konar, którego członkowie podjęli działania na rzecz rozwoju klubu oraz pozyskania środków finansowych na realizację celów statutowych.

Już od godzin przedpołudniowych na murawie toczyły się zacięte pojedynki piłkarskie, w których udział wzięły okoliczne akademie piłkarskie: Orzeł Konary, Granit Roztoka, Nysa Kłaczyna, Park Targoszyn i Unia Jaroszów. Młodzi sportowcy rywalizowali w kategorii U9 do U11 oraz U12 i młodszych. Na koniec przedstawiciele drużyn odebrali puchary. Rozdano także indywidualne wyróżnienia.

Na przygotowanym przez klubowiczów stoisku gastronomicznym można było zakupić pyszne ciasta, zupę krem z ogórków, grochówkę, bigos, kiełbaski z grilla i wiele innych potraw. W części artystycznej nie zabrakło występu zespołu ludowego Cicha Woda z Udanina. Uczestnicy imprezy mogli także wziąć udział w loterii fantowej, przejechać się samochodem 4x4 oraz przetestować swój refleks w alko- i narkogoglach. Pracownicy Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej ze Środy Śląskiej zajęli z kolei czas najmłodszym, organizując konkurs plastyczny i warsztaty na temat przeprowadzania pierwszej pomocy.

Działalność niedawno powstałego Klubu Seniora w Konarach docenił wójt gminy Wojciech Płaziuk, który przekazał na ręce jego koordynatorki Renaty Warzych bon podarunkowy o wartości 5 tys. złotych.

OLO

 • hahah powiedział(a) Więcej
  oni na serio w telewizjii propagandowej puszczają w TVPIS wiadomościach takie newsy? 3 godziny temu.
 • hehehe powiedział(a) Więcej
  Czyli Adaś nadal topi środki finansowe Gminy... Utopił już osiedle socjalne na Wiejskiej... Za chwile utopi fundusz Covidowy którego nie zdąży... 3 godziny temu.
 • Zainteresowany powiedział(a) Więcej
  Ale pierdy pola gadasz zrzut ścieków z czajki-twoje TVP jedną zdechłą rybę pokazywało przez dwa tygodnie dziesięć razy dziennie. Jakoś nie... 3 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…