Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Zaproszenie na koncertowy wieczór w Udaninie

Wójt Gminy Udanin Wojciech Płaziuk zaprasza serdecznie mieszkańców gminy i okolic na niesamowity wieczór z utworami wyjątkowej artystki - piosenkarki Anny German w wykonaniu solistki Katarzyny Zawady.


To będzie niezapomniany koncert, pierwszy tak wyjątkowy w naszej gminie. Zapraszamy 21 września br. o godzinie 19:00 do Szkoły Podstawowej w Udaninie.

Poniżej kilka słów o solistce, która zaśpiewa najpiękniejsze utwory Anny Germanm m.in. "Ktoś bardzo Cię kocha", "Greckie wino" oraz najpopularniejszy "Człowieczy los".

Katarzyna Zawada - absolwentka Wydziału Wokalno - Aktorskiego Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu w klasie śpiewu prof. dr hab. Antoniny Kowtunow. Z wykształcenia również pianistka. Animatorka kultury w lokalnym środowisku, dyrygent Chóru Cantare i kierownik muzyczny Zespołu Salonowego w Ośrodku Kultury w Żegocinie. Jest pomysłodawcą i realizatorem cyklu koncertów pamięci Anny German zatytułowanych "Pomyśl o mnie", które odbywają się w kraju i za granicą. Zdobywczyni Złotej Eurydyki - I miejsca podczas II "Międzynarodowego Festiwalu Piosenki - Anna German", którego finał odbył się wyjątkowo w 2015 roku w Moskwie. W latach 2016 - 2018 występowała gościnnie, jako laureatka tego Festiwalu, podczas każdego Koncertu Galowego III, IV i V "Międzynarodowego Festiwalu Piosenki - Anna German" w Warszawie organizowanego przez Ligę Kobiet Polskich.

Gmina Udanin

Aktualizacja: 15.10.2025 | 19:07


ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

NAJNOWSZE PUBLIKACJE



Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.