poniedziałek 01.03.2021

Imieniny: Albina Antoniego

Zaproszenie na koncertowy wieczór w Udaninie

Zaproszenie na koncertowy wieczór w Udaninie

So, 07.09.2019 18:30

Wójt Gminy Udanin Wojciech Płaziuk zaprasza serdecznie mieszkańców gminy i okolic na niesamowity wieczór z utworami wyjątkowej artystki - piosenkarki Anny German w wykonaniu solistki Katarzyny Zawady.To będzie niezapomniany koncert, pierwszy tak wyjątkowy w naszej gminie. Zapraszamy 21 września br. o godzinie 19:00 do Szkoły Podstawowej w Udaninie.

Poniżej kilka słów o solistce, która zaśpiewa najpiękniejsze utwory Anny Germanm m.in. "Ktoś bardzo Cię kocha", "Greckie wino" oraz najpopularniejszy "Człowieczy los".

Katarzyna Zawada - absolwentka Wydziału Wokalno - Aktorskiego Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu w klasie śpiewu prof. dr hab. Antoniny Kowtunow. Z wykształcenia również pianistka. Animatorka kultury w lokalnym środowisku, dyrygent Chóru Cantare i kierownik muzyczny Zespołu Salonowego w Ośrodku Kultury w Żegocinie. Jest pomysłodawcą i realizatorem cyklu koncertów pamięci Anny German zatytułowanych "Pomyśl o mnie", które odbywają się w kraju i za granicą. Zdobywczyni Złotej Eurydyki - I miejsca podczas II "Międzynarodowego Festiwalu Piosenki - Anna German", którego finał odbył się wyjątkowo w 2015 roku w Moskwie. W latach 2016 - 2018 występowała gościnnie, jako laureatka tego Festiwalu, podczas każdego Koncertu Galowego III, IV i V "Międzynarodowego Festiwalu Piosenki - Anna German" w Warszawie organizowanego przez Ligę Kobiet Polskich.

Gmina Udanin
powrót na górę
 • Kleks powiedział(a) Więcej
  Jak ktoś chce się do czegoś doczepić, to zawsze znajdzie argument :) Zakrywanie twarzy zmniejsza ryzyko... 4 godziny temu.
 • Peppers powiedział(a) Więcej
  Gdzieś się zgubiło "Miękinia, otwórz się na zdrowy klimat"....... 5 godzin temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To znaczy, że wcześniej gdy zalecali noszenie tych przyłbice, szalików ,chustek itp narażeni nas na niebezpieczeństwo? 6 godzin temu.
 • Trudno zrozumieć powiedział(a) Więcej
  To jak te "śmieszne przyłbice i ten szajs" dobre były przez rok pandemii i dopiero teraz minister zdrowia i... 6 godzin temu.
 • szczerze i naprawdę powiedział(a) Więcej
  Bezsprzecznie  wolę naturalne,szczere, historyczne, wiarygodne i patriotyczne opowiadania Pana Wojtka Kopacza. 6 godzin temu.
 • marek perlak powiedział(a) Więcej
  p.dyr.G.Borowski-bardzo ciekawe i nowatorskie w swojej formie art.zamieszcza pani Ania Celuch-zawsze z... 7 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Udanin

Lokalne ogłoszenia drobne

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

0
RAZEM