niedziela 28.02.2021

Imieniny: Romana Ludomira

Złote Jubileusze małżeństw w Gminie Udanin

Złote Jubileusze małżeństw w Gminie Udanin

So, 05.10.2019 20:40

Stworzenie długotrwałego i udanego związku małżeńskiego nie jest łatwe. Słyszy to każda młoda para, która decyduje się na ślub. Jednak istnieje wiele związków, które pokazują, że można przeżyć ze sobą wiele lat i z każdym rokiem kochać się jeszcze bardziej.Właśnie dlatego złote gody, czyli 50. rocznica ślubu, to bardzo ważny i wzruszający moment dla całej rodziny, która świętuje wraz z parą małżonków.

Dziś w świetlicy w Udaninie zostały wręczone jubilatom Medale nadawane w uznaniu za długoletnią trwałość małżeństwa, która ma szczególną wartość nie tylko dla Waszych rodzin, lokalnej społeczności ale też dla całego narodu.

Złoty jubileusz 50-lecia małżeństwa obchodzą w tym roku Państwo, którzy zawarli małżeństwo w 1969 roku. W tym roku w Gminie Udanin aż 10 par świętowało Złoty Jubileusz:
Państwo Janina i Stanisław Dyksińscy
Państwo Stefania i Stanisław Dębiccy
Państwo Stanisława i Marian Stolarscy
Państwo Czesława i Stanisław Zaczyk
Państwo Janina i Michał Żołnierczyk
Państwo Teresa i Roman Furmaniuk
Państwo Krystyna i Ryszard Mielcarek
Państwo Krystyna i Józef Maciołek
Państwo Stanisława i Czesław Pupka
Państwo Ewa i Władysław Jaxa-Rożen

Wójt Gminy Udanin Wojciech Płaziuk w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dokonał odznaczenia jubilatów medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, a Wiceprzewodniczący Rady Gminy Udanin Bolesław Stachurski wręczył jubileuszowe dyplomy. Pary zostały obdarowane bukietami kwiatów oraz słodkim upominkiem.
Piosenkę - niespodziankę dla małżonków przygotowała Hania Pichowicz należąca do Zespołu Ludowego „Cicha Woda”. Wspaniałą oprawę muzyczną przygotował Zespół „Cicha Woda” pod przewodnictwem Pani Grażyny Teleszko. Również wyjątkowe dekoracje zostały tworzone pod czujnym okiem Pani Grażyny, za co serdecznie dziękujemy. Wielkie podziękowania Wójt kieruje do Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Udaninie Jana Podedwornego, za zorganizowanie jubileuszu.

Wszystkim dostojnym Jubilatom jeszcze raz składamy najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia oraz miłości na kolejne lata wspólnego życia.

Gmina Udanin / fot. gz
powrót na górę
 • Arek powiedział(a) Więcej
  Gdzie znajduje się  noclegownia dla mieszkańców Środy Śląskiej? 2 godziny temu.
 • Eivor powiedział(a) Więcej
  No i super, nareszcie koniec śmiesznych półprzyłbic i tego szajsu na samą brodę :) 5 godzin temu.
 • Wyborca powiedział(a) Więcej
  Może zorganizujemy komitet przygotowania głosowania nad odwołaniem Pana A.Rucinskiego z funkcji... 6 godzin temu.
 • Ada powiedział(a) Więcej
  Półtora kadencji A nasz wójt dalej nic nie rozumie. Dopiero gość z Warszawy musi mu tłumaczyć. Kończ... 10 godzin temu.
 • obserwator powiedział(a) Więcej
  Przy takiej p wójt to raczej zwijać gminę nie rozwijać. 10 godzin temu.
 • obserwator powiedział(a) Więcej
  a zechcesz podać choćby jeden przykład na swoją tezę? Ostatnie rankingi gmin dotyczące rozwoju pokazują... 10 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Udanin

Lokalne ogłoszenia drobne

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

0
RAZEM