sobota 26.09.2020

Imieniny: Justyny Cypriana

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Ukradł dokumenty i kartę bankomatową, którą płacił w sklepie

Ukradł dokumenty i kartę bankomatową, którą płacił w sklepie

20.05. 2020

Nie jest to pierwszy raz, kiedy 46-letni średzianin ma do czynienia z wymiarem sprawiedliwości. W przeszłości wielokrotnie dopuszczał się przestępstw przeciwko mieniu, za które to odbywał również kary pozbawienia wolności.

W wyniku realizacji sprawy dotyczącej kradzieży portfela wraz dokumentami średzcy policjanci  ustalili, a następnie zatrzymali sprawcę tego czynu. Okazał się nim dobrze znany średzkim funkcjonariuszom 46-letni mieszkaniec Środy Śląskiej.

Do zdarzenia doszło na początku miesiąca na terenie miasta. Sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej, wszedł na zaplecze sklepu, skąd zabrał portfel wraz z dokumentami oraz kartą bankomatową.

Jeszcze tego samego dnia mężczyzna dokonał kilku transakcji zbliżeniowych, z których tylko dwie okazały się skuteczne na kwotę blisko 100 złotych. 46-latek chcąc z kolei pozbyć się skradzionych dokumentów, wyrzucił je. Funkcjonariusze zatrzymali sprawcę oraz odzyskali dokumenty.

Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Funkcjonariusze przedstawili mu łącznie siedem zarzutów. 46-latek odpowie za kradzież i posłużenie się cudzym dokumentem. Ponadto odpowie za sześć kradzieży z włamaniem, w tym cztery usiłowania.

Poza odpowiedzialnością karną za przestępstwa mężczyzna odpowie również za sześć czynów z kodeksu wykroczeń, których dopuścił się w różnych odstępach czasu na terenie Środy Śląskiej.

Źródło: Oficer Prasowy KPP w Środzie Śląskiej

Udostępnij ten artykuł:

 

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:
Trwające wydarzenie:
Charytatywny Wrak Race 2020

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze

Proszę podać nazwiska i pokazać mordy tych co zagłosowali za sprzedażą szpitala.
Oni myślą, że Średzianom można sprzedawać kit. Wielu Średzian mieszkało lub mieszka w USA czy na za...
To nie jest restauracja. To wygląda na biurową stołówkę.
Mieszkam w dużym zachodnio -europejskim mieście . I nie zdziwilem się. Tak jak myślałem. To nie Pary...

Lokalne ogłoszenia drobne

22.09.2020 08:10 wrote:

KUPUJĘ za Gotówkę - różne ANTYKI - SKUP ANTYKÓW / STAROCI - SZYBKI KONTAKT - ! -Interesują mnie starodawne: Obrazy, Obrazki, Ikony, Witraże…

18.09.2020 07:11 wrote:

Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogaty…

16.09.2020 09:43 wrote:

Wynajmę lokal użytkowy z witrynami o pow. 64 m2 na nowym osiedlu Leśmiana w Brzegu Dolnym. Atrakcyjne sąsiedztwo i lokalizacja. 607462503…

04.09.2020 15:18 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - SKUP ANTYKÓW - LIKWIDACJA - MIESZKANIA, KOLEKCJI - GOTÓWKA - SZYBKI KONTAKT ! Z Mebli interesują mnie m.in.: antyczne Stolik…

Koronawirus / statystyki:

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayFrom: 25.09.2020 23:00 CET Until: 26.09.2020 13:00 CETpolski: Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym. Prognozowana wysokość opadów za okres ważności Ostrzeżenia - miejscami od 30 mm do 40 mm. Spodziewaj się utru... więcej informacji.