Reklama na protalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Praca dla lakiernika przemysłowego w Kindermagnet Polska

19.12. 2019

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Poszukujemy lakiernika przemysłowego. Miejsce zatrudnienia: Środa Śląska. Wymiar pracy: praca w systemie jednozmianowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie 6.000,00 zł brutto
  • prywatną opiekę medyczną
  • pakiet szkoleń
  • nabycie doświadczenia

Zadania

  • przygotowanie powierzchni pod lakierowanie
  • lakierowanie produktu
  • wykonywanie zleceń produkcyjnych,
  • ustawianie maszyn i kontrola wszystkich parametrów
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • bieżąca kontrola wykonywanego produktu

Oczekujemy

  • praktycznego doświadczenia w pracy na stanowisku lakiernika
  • gotowość do pracy
  • gotowość do szkoleń
  • chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • umiejętność logicznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy
  • znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym
  • dokładność i spostrzegawczość

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń drogą mailową na adres:

Więcej informacji pod numerem telefonu: 601-872-788

OGŁOSZENIE PŁATNE