sobota 20.08.2022

Imieniny: Bernarda SamuelaJak wielofunkcyjne urządzenie do kuchni może ułatwić przygotowywanie codziennych posiłków dla całej rodziny?
Przygotowanie posiłku dla wieloosobowej rodziny zazwyczaj zajmuje dużo czasu, chyba że… masz wielofunkcyjne urządzenie kuchenne. Z nim gotowanie jest szybkie i łatwe. Zobacz, co może zrobić dla ciebie nowoczesny sprzęt do kuchni.

Nie umiem gotować. Czy urządzenie wielofunkcyjne do kuchni jest dla mnie?

Jak najbardziej tak! To twój prywatny asystent, który przeprowadzi cię przez tajniki przyrządzania smacznych potraw. Wybierz przepis z listy na panelu cyfrowym i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

Urządzenie wielofunkcyjne marki eldom.eu ma ponad dwieście wbudowanych przepisów, co oznacza, że niemal codziennie można przyrządzić coś innego. I to nie jest wszystko.  Eldom cały czas opracowuje i udostępnia nowe przepisy, które można pobrać na urządzenie po podłączeniu do sieci Wi-Fi. 

Nie umiesz gotować? Nie przyznawaj się! Z wielofunkcyjnym urządzeniem kuchennym przyrządzisz mięso, ryby, zapiekanki, zupy, dania jednogarnkowe i wiele, wiele innych potraw.

Co można przyrządzić w urządzeniu wielofunkcyjnym do kuchni?

Już sama nazwa urządzenia wskazuje na jego przydatność. To sprzęt, który nie tylko gotuje w tradycyjny sposób. Można w nim także dusić mięso, warzywa i ryby, gotować na parze i podsmażać, czyli robić wszystko to, co robimy w tradycyjnych naczyniach kuchennych. Różnica jest tylko taka, że w urządzeniu wielofunkcyjnym nic się nie przypali. Nie trzeba przy nim stać i pilnować procesu obróbki termicznej. Kiedy już przygotujesz produkty i włożysz je do urządzenia, wszystko „robi się samo”. Tobie pozostaje czekać na efekt i wysłuchać zachwytów rodziny nad twoim talentem kulinarnym.

Nie ma możliwości podania obiadu wszystkim domownikom w tym samym czasie? To nie problem! W urządzeniu wielofunkcyjnym można podgrzewać dania. Jest też funkcja podtrzymania temperatury, więc obiad może „czekać” na spóźnialskich.

Obróbka termiczna to nie wszystkie możliwości urządzenia

Mnogość funkcji to nie tylko gotowanie, smażenie i duszenie. To także szereg czynności, które nasze babcie wykonywały ręcznie, a mamy przy pomocy robotów kuchennych. Należą do nich:

– ubijanie,

– miksowanie,

– siekanie,

– szatkowanie,

– mielenie,

– blendowanie,

– wyrabianie ciasta.

Ponadto urządzenie może posłużyć jako waga kuchenna.

Komu przyda się urządzenie wielofunkcyjne do kuchni?

Właściwie wszystkim. Zarówno osoby, które nie potrafią gotować, jak i te, dla których sztuka kulinarna nie ma tajemnic, będą zadowolone z jego możliwości.

Automatyczne przepisy, polecane osobom początkującym, to przysłowiowy wierzchołek góry lodowej. Kiedy już zaprzyjaźnisz się bliżej z urządzeniem wielofunkcyjnym, odkryjesz więcej możliwości. Możesz skorzystać z trybu ręcznego, by samodzielnie decydować o czasie i temperaturze obróbki termicznej. Dzięki temu stworzysz swoje autorskie przepisy, dopracujesz je i zachwycisz całą rodzinę.

Niekwestionowaną zaletą urządzenia wielofunkcyjnego jest łatwość gotowania i brak konieczności nadzoru. Warto jednak wspomnieć także o jego eleganckim wyglądzie i małej ilości miejsca, jaką zajmuje. To urządzenie sprawdzi się w każdej, nawet najmniejszej kuchni. Jest idealne dla osób, które wynajmują mieszkania i często się przeprowadzają. A ponieważ ma funkcję wyparzania, na pewno docenią je rodzice małych dzieci.

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Przeczytaj: Dlaczego warto wybrać multicooker czyli urządzenie wielofunkcyjne do kuchni?

Artykuł sponsorowany

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…