sobota 20.07.2024

Imieniny: Czesława Fryderyka


Jakie kroje spódnic wydłużają nogi?
Wybór odpowiedniego kroju spódnicy może mieć ogromny wpływ na optyczne wydłużenie nóg i sylwetki. Istnieje wiele krojów, które pozwalają osiągnąć ten efekt.


Spódnice ołówkowe

Najlepiej pasują do kobiet o sylwetce klepsydry lub gruszki.

Spódnice maxi

Dobrze wyglądają u wszystkich sylwetek.

Spódnice z rozporkiem

Są idealne dla kobiet o sylwetce prostokąta lub trójkąta odwróconego.

Spódnice A-line

Spódnica o kształcie litery A to idealny wybór dla kobiet o sylwetce gruszki.

Jaką spódnicę wybrać, żeby wydłużyć nogi?

Istnieje kilka powodów, dla których niektóre kroje sprawiają, że nogi wydają się dłuższe. Po pierwsze, spódnice ołówkowe, które idealnie przylegają do ciała, podkreślają krągłości i wydłużają sylwetkę. Po drugie, spódnice maxi, które przesłaniają buty i pozwalają na stworzenie iluzji dłuższych nóg. Wreszcie, spódnice z podziałem na bokach pozwalają na eksponowanie nóg i wydłużenie sylwetki.

Kiedy dobierasz spódnicę do sylwetki, powinieneś wziąć pod uwagę kształt swojego ciała. Na przykład, jeśli masz sylwetkę gruszki, najlepiej wybrać spódnice A-line, które podkreślają biodra, a następnie zwężają się ku dołowi, wydłużając sylwetkę. Osoby o sylwetce klepsydry lub prostokąta powinny wybierać spódnice ołówkowe, które podkreślą krągłości i wydłużą sylwetkę.

Jeśli chcesz wyglądać szczupło, wybierz spódnice w ciemnych kolorach, takich jak granat, czerń lub ciemny szary. Znajdziesz je w sklepie z odzieżą damską Bialcon: https://bialcon.pl/odziez/spodnice/spodnice-czarne. Unikaj jaskrawych kolorów i dużych wzorów, które przyciągają uwagę i dodają objętości. Lepiej postawić na spódnice w jednolitym kolorze lub o niewielkim wzorze, które nie rzucają się w oczy.

Jak wydłużyć nogi dobierając odpowiednie buty?

Jeśli chodzi o buty, najlepiej wybierać te, które eksponują stopę i obcas. Szpilki, sandały na obcasie lub kozaki za kolano są idealne dla kobiet, które chcą wydłużyć nogi. Ważne jest również, aby dobrać buty o kolorze zbliżonym do koloru skóry, co stworzy efekt optycznego wydłużenia nóg.

Oprócz kroju i koloru spódnicy oraz butów, warto zwrócić uwagę na długość spódnicy. W przypadku kobiet o niskim wzroście, warto wybrać spódnice o długości za kolano lub maxi, aby wydłużyć sylwetkę. Kobiety o wyższym wzroście mogą wybierać krótsze spódnice, ale warto pamiętać, aby nie były one zbyt krótkie, ponieważ to skraca sylwetkę.

Wybierając kroje spódnic, które wydłużą nogi, warto zwrócić uwagę na kilka czynników, takich jak kształt sylwetki, długość spódnicy, kolor i wzór. Dobrze dobrane buty również pomogą wydłużyć sylwetkę i stworzyć optyczne wrażenie dłuższych nóg.

Artykuł sponsorowany


To proste jak zdobywali swiadectwa i dyplomy studiow wyzszych. Przykladem sa Kaczynscy. Jaroslaw Kaczynski jest dobrym ...
ile w takich obozach pracy mozna zarobic - 800 czy 1000 euro net max miesiecznie? Wyzysk ...
Kolejny obóz pracy w święta,niedzielę i każdy możliwy dzień.Tylko Polak potrafi być tak podwładny i oddawać ...

ogrody pawlowski trawniki www


bus baner

Nie przegap tych artykułów.