poniedziałek 06.07.2020

Imieniny: Dominiki Gotarda

Jakie materace są najlepsze dla par?

Jakie materace są najlepsze dla par?

Pary śpiące razem często narzekają, że ruchy partnera przeszkadzają w nocy spać, materac hałasuje i faluje, kiedy tylko jedna osoba wstaje do łazienki, czy zmienia pozycję.

Takie problemy dotyczą jednak starych lub źle dopasowanych materaców. Dzisiaj producenci oferują materace 180x200 optymalnie dopasowane do potrzeb danej sylwetki. Oznacza to, że materac powinien być dostosowany do wagi ciała i jego wzrostu, a wtedy na pewno będzie komfortowy dla obojga partnerów. Które modele sprawdzają się najlepiej w sypialniach małżeńskich?

Materac zaprojektowany od a do z

Na stronach producentów takich jak Sweetsen klient ma możliwość samodzielnego wyboru poszczególnych parametrów materaca, aby ten spełniał wszystkie jego wymagania. Istnieje możliwość wyboru:

  • rozmiaru i wysokości,
  • stopnia twardości,
  • zastosowanych surowców.

Znając właściwą twardość dla obojga partnerów można już przystąpić do projektowania swojego materaca. Większość osób decyduje się na materace średnio twarde, ponieważ są dedykowane użytkownikom ważącym od 60 kg do 100 kg. Problem może pojawić się, jeśli partnerzy w znaczący sposób różnią się od siebie budową ciała, ale i na to istnieją sposoby.

Materace z pianek, czy kieszeniowe?

W sklepach takich jak sweetsen.pl można liczyć na szeroki asortyment różnych materaców. Te piankowe są wyjątkowo wygodne, ponieważ nowoczesne pianki wspaniale dopasowują się do kształtu ciała i przyjętej przez nie pozycji. Na przykład materac termoelastyczny reaguje na ciepło wydzielane przez organizm osoby śpiącej i pod jego wpływem cudownie mięknie. Także materace kieszeniowe gwarantują maksimum komfortu, ponieważ stosuje się w nich tysiące różnych sprężyn. Takie rozwiązanie sprawia, że kręgosłup ma doskonałe wsparcie na całej swojej długości. Każda ze sprężyn działa indywidualnie i nie ma wpływu na pozostałe, dzięki czemu materac otula użytkownika prawie jak pianka. Przed dokonaniem zakupu warto wypróbować oba modele, aby wybrać taki komfort, jaki odpowiada obojgu partnerom. Materac powinien posłużyć im przez długie lata użytkowania.

Artykuł sponsorowany

 

 
Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Najnowsze artykuły

Lokalne ogłoszenia drobne

29.06.2020 13:04 wrote:

Kupię przeróżne Antyki – Starocie z Domu, Mieszkania, Strychu, Willi ... Kupię wszystko co będzie przedwojenne, w każdym stanie, bez specyf…

29.06.2020 11:20 wrote:

Sprzedam dom wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony o powierzchni 125 m2 ulokowany  na działce o rozmiarze 22 arów. Dom znajduje się  w miej…

24.06.2020 11:34 wrote:

Sprzedam bujaczek dla niemowlaka stan bardzo dobry tel.kontaktowy 607 139 663…

23.06.2020 08:22 wrote:

Zatrudnię mechanika samochodowego, wymagane doświadczenie w naprawie aut osobowych.  Numer kontaktowy 694 340 622…