piątek 19.04.2024

Imieniny: Adolfa Tymona


Marioinex Mini Waffle Surprise – tajemnicza figurka, idealna na dzień dziecka
Jeśli Twoje dziecko lubi układać klocki, a później bawić się w odgrywanie różnych scenek, podaruj mu na dzień dziecka Marioinex Mini Waffle Surprise. To saszetki niespodzianki, w których znajdują się tajemnicze postaci, a także minizestawy klocków, z których można stworzyć ciekawe konstrukcje.


Marioinex to znany producent zabawek. Jego klocki wyróżniają się wysoką jakością, a także wyszukanymi kształtami i fakturą. Sprezentuj je swojemu dziecku, zapewniając mu najlepszą zabawę.

Figurki przedstawiają najróżniejsze postaci

Wielu rodziców na dzień dziecka chce podarować swoim pociechom jakiś drobiazg. Jednocześnie zależy im na tym, żeby podarunek spodobał się dzieciom i żeby pobawiły się nim dłużej niż zwykłą zabawką, którą często po jednym dniu rzucają w kąt. Świetnym pomysłem na prezent z tej okazji jest Marioinex Mini Waffle Surprise. To zabawka, która kosztuje stosunkowo niewiele, a przy tym jest ciekawa i na pewno da dziecku mnóstwo frajdy.

Mini Waffle Surprise to minisaszetki z tajemniczymi postaciami. Każda z nich jest kimś innym i może stać się ulubionym bohaterem zabaw Twojej pociechy. Wśród nich jest m.in. lekarz, mechanik, pirat, księżniczka i robot. Wszyscy oni mogą przeżywać z Twoim dzieckiem nowe, interesujące przygody. Taka zabawa nie tylko zajmie je przez dłuższy czas, ale też pozytywnie wpłynie na rozwój.

Układanie klocków i odgrywanie scenek z różnymi bohaterami kształtuje wiele nowych umiejętności. Uczy komunikowania się, zabawy z innymi, a także rozwija emocjonalnie. Ponieważ klocki od Marioinex są produkowane z wysokiej jakości tworzywa, które jest ciekawe w dotyku (przypomina nieco gumę), bawiąc się nimi, dziecko świetnie kształtuje również zdolności manualne.

saszetka marioinex

Możesz dokupić do niej jeden z zestawów kloców z serii Mini Waffle City

Zabawki od Marioinex są przemyślane w każdym calu, co zdążyło docenić już mnóstwo rodziców. Tobie również spodobało się to, że klocki mogą dawać dziecku tak wiele? Pomyśl o tym, żeby kupić swojemu malcowi saszetkę niespodziankę Marioinex Mini Waffle Surprise, a do tego jeden z zestawów klocków z serii Mini Waffle City, która jest z nimi kompatybilna. Możesz kupić je na dzień dziecka albo przy innej okazji. Twoje dziecko na pewno chętnie będzie je kolekcjonować i z niecierpliwością wyczekiwać kolejnych zestawów.

Z serią klocków Mini Waffle City zbuduje swoje własne miasteczko. Dzięki tajemniczym figurkom, będzie ono tętniło życiem. Wśród zestawów z tej serii są m.in. Dom, Sklep, Ulica, Kawiarnia, Food Truck, Śmieciarka czy Wóz Strażacki. W każdym z nich oprócz klocków znajdują się również dopasowane postaci. Razem z tymi, jakie Twoje dziecko znajdzie w saszetkach niespodziankach, na pewno stworzą zgraną paczkę. Jakie przytrafią im się przygody? To zależy już tylko od wyobraźni Twojego malucha.

Zobacz pełną ofertę klocków Marioinex!

Artykuł sponsorowany


Ja Wam naprawde wspolczuje. Daliscie sie wciagnac w telewizyjna narracje obrzucania sie blotem przez politykow zarowno ...
Bardzo ciekawe przesłaniem widzę w Twoim komentarzu, bo jest Bóg, Ojczyzna, oskarżenia, poniżenie, nienawiść, złorzeczenie. A ...
Aleksandra Perużyńska Nowi radni Rady Powiatu wybrani!
Jak można głosować na zdrajców Polski na ludzi którzy nawołują do wojny którzy chcą odebrać nam ...

komnet internet

warsztat 336224 px

bus baner

Nie przegap tych artykułów.