czwartek 22.02.2024

Imieniny: Marty Małgorzaty


Modne spodenki na 2023 rok
Zbliżające się wielkimi krokami lato to czas, w którym sklepy odzieżowe uzupełniają swoją ofertę – tuż przed wakacjami na sprzedaż trafiają lekkie, przewiewne ubrania. Nie inaczej jest w przypadku marek proponujących ubrania, buty i akcesoria z gatunku streetwear. Skupiając się na propozycjach dla mężczyzn, pod lupę warto wziąć letnie spodenki. Ten element garderoby jest w końcu podstawą wszystkich męskich, letnich stylizacji. Jakie wobec tego będą najmodniejsze wzory szortów w roku 2023?


Modne spodenki męskie w ulicznym stylu – modele na wzór artystów, gwiazd muzyki i sportu

Ubrania w miejskim stylu, jak żadne inne dają możliwość wyrażenia siebie. Bez względu na porę roku, pogodę czy okoliczności. Luźne, komfortowe ubrania każdy może dopierać w dowolny sposób, a wyjątkowym wzornictwem charakterystycznym dla tego typu rzeczy – manifestować swoje poglądy i przekonania. Dla młodego pokolenia znaczy to naprawdę wiele. Czy jednak tylko ten fakt stoi za ogromnym sukcesem odzieży i obuwia w ulicznym stylu? Niekoniecznie…

Branding każdej marki odzieżowej koncentrującej się na streetwear, stawia na bezpośrednią interakcję ze swoimi klientami. Ważna jest tutaj autentyczność, bo wszelkie przejawy nieszczerości są bardzo szybko demaskowane. Klientela utożsamia się ze swoimi idolami i oczekuje od nich prawdomówności. Nic więc dziwnego, że największy sukces osiągają te linie odzieżowe i te nazwiska, które rzeczywiście kojarzone są z proponowanym przez siebie towarem. Producenci identyfikujący się z produkowanymi przez siebie ubraniami, butami i dodatkami, zapewniają autorskiej marce rozpoznawalność, autentyczność i co tu dużo mówić… wyższe wyniki sprzedaży.

Dużo na ten temat mógłby powiedzieć DonGURALesko, poznański raper, doskonale znany fanom kultury hiphopowej. Ubrania, pod którymi podpisuje się artysta, to rzeczy, w które na co dzień sam się ubiera. Świadczą o tym nie tylko reklamy, ale i filmy, zdjęcia w social mediach oraz relacje tych, którzy bywają na jego koncertach.

Spodenki rapera DonGURALesko – marka El Polako, którą pokochali fani artysty

Powracając jednak do nadchodzącej pory roku, lata – zróbmy szybki przegląd męskich szortów oferowanych przez rapera. Co w kontekście upalnych dni wydaje się bardzo istotne – spodenki El Polako szyte są z najlepszych jakościowo materiałów. Wśród letnich propozycji znajdują się zarówno modele jeansowe, jak i materiałowe, dresowe spodenki.
Te pierwsze z powodzeniem łączyć można z bluzkami, a nawet sportowymi koszulami.
Do drugich idealnie pasują t-shirty i luźne bluzy. Zwolennicy klasycznych rozwiązań mogą postawić na gładkie spodnie, a ci, którzy wolą eksperymentować z modą – na modele zdobione grafikami.

Czy coś jeszcze w szczególny sposób wyróżnia wskazane ubrania? Owszem… O ile klasyczne, męskie spodenki letnie kończą się przed kolanem, o tyle: https://membrana.pl/pl/menu/spodenki-el-polako-1132.html  sięgają za kolano (za co w szczególności kochają je przedstawiciele młodego pokolenia). Są luźne, swobodne w kroju, wygodne, a przede wszystkim – modne!  

Artykuł sponsorowany


Czy ktoś będzie w stanie zorganizować jakiś bieg w Środzie Śląskiej? Po ostatnim blamażu przydało by ...
Niemalże jak PIS-owskie pikniki przed wyborami. Oby z podobnym skutkiem :-)
robert nowakowski Gmina wspiera zabytki sakralne
Nie moge w to uwierzyc, jedyne zabytki ktore remontuje gmina i powiat to koscioly. Napychaja im ...

warsztat 336224 px

taxi stas

hydrotech do gazety nowa reklama

Nie przegap tych artykułów.