czwartek 30.05.2024

Imieniny: Anieli

    Dział: Sponsorowane poniedziałek, 22 kwiecień 2024 16:00


Perła w Mieście Skarbów
Ze skarbami jest tak - te najcenniejsze są zwykle najlepiej ukryte. Miasto Skarbów ma taki jeden, teoretycznie w samym środku miasta, a jednak schowany - to Say Sushi.


W brzydkim podwórku, w starej bramie, w miejscu gdzie zostawiasz samochód idąc na zakupy do Rossmanna jest mały, niepozorny lokal. Wydaje się, że nie może w nim być nic nadzwyczajnego, lecz to tylko pozory. Skrywa w sobie nie tylko piękne, stylowe wnętrze, ale przede wszystkim smak, którego nie sposób nie zapamiętać.

Zapewne kilka razy słyszałeś o Say Sushi, jednak sushi brzmi dość dziwnie. W dodatku to ryba z ryżem. Jak to może smakować ludziom? Skąd taka fascynacja tak zwyczajnym jedzeniem? Otóż sekret tkwi w szczegółach. Smak wydobyty z każdego składnika, w połączeniu z pozostałymi pozwala doznać niesamowitych przeżyć kulinarnych. Wielu przekonało się o tym. Gdy raz spróbowali - zakochali się i zostali fanami.

Jeśli jeszcze nigdy nie jadłeś sushi i nie wiesz w ogóle o co w tym wszystkim chodzi, nie wstydź się i nie krępuj. Wielu naszych gości było w twojej sytuacji. Wystarczy, że powiesz w lokalu, że jest to twój pierwszy raz, a osoba obsługująca pomoże w wyborze dania, opowie o tym jak się je zjada, czym są i do czego służą dodatki oraz zaproponuje pałeczki automatyczne, które działają jak szczypce, ułatwiające jedzenie kawałków.

Sushi to najmodniejsze i najzdrowsze jedzenie ostatnich lat. Na całym świecie powstają kolejne restauracje japońskie serwujące ten orientalny przysmak. Ludzie uwielbiają sushi za to, że świetnie smakuje i jest bogate odżywczo. Ryby, owoce morza, warzywa, owoce, nasiona, kiełki, a nawet sam ryż zawierają wiele cennych dla zdrowia składników. To przyjemne połączone z pożytecznym.

Dlaczego Say Sushi jest Perłą Środy Śląskiej?

Właśnie dzięki wam, kochani goście. Zostaliśmy już drugi rok pod rząd nagrodzeni mianem najlepszej restauracji w mieście. Tak wielu klientów było zadowolonych z jakości i smaku sushi, że Say Sushi wygrało kolejny raz Plebiscyt Orły Gastronomii oraz zostało nagrodzone w międzynarodowym konkursie przez Guru Restaurant. Złoto, które otrzymała japońska restauracja ze Środy Śląskiej potwierdza wyjątkowość tego miejsca i wyróżnia lokal na arenie polskiej gastronomii.

Say Sushi otworzyliśmy dwa lata temu. Początkowo miał to być lokal w najnowocześniejszym trendzie - dark kitchen. Założenie polegało na tym, że kuchnia ma być najwyższej jakości, tylko na wynos lub dowóz. Restauracyjny posiłek jedzony tam, gdzie chcesz. Jednak nasi gości byli po pandemii tak spragnieni spotkań z innymi przy drinku i dobrym jedzeniu, że zdecydowaliśmy się otworzyć ogródek letni, a po sezonie malutką salę, która ma tylko 3 stoliki.

W ostatnim czasie zmieniliśmy menu, nad którym pracowaliśmy ponad 8 miesięcy. W tym czasie poznawaliśmy nowe składniki, testowaliśmy przeróżne połączenia, śledziliśmy najnowsze trendy światowe i współpracowaliśmy z osobami, które pomogły przelać nasze pomysły na papier. 

W kwietniu, kiedy świętujemy nasze 2 urodziny, chcemy podzielić się z wami naszymi planami na najbliższy czas:

  • zbudujemy nowy ogródek, który otworzymy tuż po Majówce,
  • zmienimy wystrój lokalu w środku i na zewnątrz,
  • poprowadzimy warsztaty z szeroko pojętej tematyki sushi,
  • zorganizujemy wydarzenia tematyczne, w których będziecie mogli brać udział.

 

Każdego dnia czujemy ogromną wdzięczność za to, że jesteście z nami, że dajecie się porwać w nasz świat. Wyróżnia nas prawda, transparentność i szacunek.

 

Tylko w Say Sushi napijecie się oryginalnej japońskiej lemoniady, którą kupują dzieciaki w Japonii w każdym supermarkecie. Tylko tu spróbujecie organicznej herbaty zielonej sprowadzanej z Japonii od mistrza herbaciarstwa - Osada Tea. Zachwycicie się smakiem unikalnej, piętrowej rolki sushi. Odkryjecie swoją naturę, czy macie na tyle odwagi by zjeść surowe ryby i dodatki, których nazwy są tak egzotyczne jak one same.

W Say Sushi sami przygotowujemy od podstaw wszystko dla was, każdego dnia od początku by zachować jakość godną niebiesko krwistych. W końcu jesteśmy w Mieście Skarbów. My - Say Sushi - chcemy być jednym z nich i zapraszamy - odkryjcie nas! Jesteśmy tego warci! 

 

Dynamicznie się rozwijamy i szukamy do zespołu pracowitych i ambitnych osób. Aktualnie potrzebujemy pomocy kuchennej oraz kelnera, a od czerwca kierowcy. Chcesz być częścią Say Sushi? Skontaktuj się z nami! Wszystkiego Cię nauczymy! Możesz tylko zyskać, a wszystkich informacji udzielimy Ci przez telefon 735 462 613.

 

Say Sushi otwarte codziennie!

Dowozimy od piątku do niedzieli.
Pełna oferta na www.saysushi.pl

Artykuł sponsorowany


Ja Wam naprawde wspolczuje. Daliscie sie wciagnac w telewizyjna narracje obrzucania sie blotem przez politykow zarowno ...
Bardzo ciekawe przesłaniem widzę w Twoim komentarzu, bo jest Bóg, Ojczyzna, oskarżenia, poniżenie, nienawiść, złorzeczenie. A ...
Aleksandra Perużyńska Nowi radni Rady Powiatu wybrani!
Jak można głosować na zdrajców Polski na ludzi którzy nawołują do wojny którzy chcą odebrać nam ...

Nie przegap tych artykułów.