wtorek 18.06.2024

Imieniny: Marka Elżbiety


Pralka w dobrej cenie - 3 propozycje marki Whirlpool
Szukasz pralki w dobrej cenie? Sprawdź propozycje marki Whirlpool. To uznany producent, którego urządzenia zbierają entuzjastyczne recenzje użytkowników. Są chwalone za intuicyjną obsługę, innowacyjne rozwiązania i trwałość. Zobacz, na jakie parametry zwracać uwagę, wybierając sprzęt do łazienki i który model będzie udanym zakupem na lata!


Jak wybrać pralkę w dobrej cenie? Najważniejsze kwestie

Zależy ci na budżetowym modelu? Rozważ pralkę ładowaną od góry. Często bywają tańsze niż te ładowane od frontu. To idealnie rozwiązanie do niewielkiej łazienki - brak drzwiczek otwieranych do przodu oznacza więcej możliwości aranżacyjnych. Znajdziesz tutaj najważniejsze programy do różnego rodzaju tkanin, a także sztandarową technologię marki Whirlpool, czyli Szósty Zmysł. Wszystko to poniżej 2000 zł! Decydując się na taki sprzęt powinieneś pamiętać, że nie możesz zawiesić nad pralką półki lub szafki, co może ograniczyć nieco przestrzeń do przechowywania.

Innym sposobem na znalezienie sprzętu do prania w dobrej cenie jest wybór modelu o mniejszym załadunku. Jeśli nie potrzebujesz bardzo pojemnej pralki, możesz rozważyć urządzenie o niewielkim maksymalnym wsadzie. Zwróć też uwagę na klasę energetyczną sprzętu - powinna być możliwie jak najwyższa, bo przekłada się ona zwykle na niskie rachunki za prąd.

Wśród propozycji marki Whirlpool znajdziesz wiele modeli pralek do 2000 zł - zarówno ładowanych od góry, jak i od frontu. Wszystkie są dobrze oceniane przez użytkowników - dlatego nic nie zastąpi szczegółowej analizy parametrów technicznych, by zdecydować, który sprzęt uznasz za najlepszy do twojej łazienki.

Na co zwracać uwagę przy wyborze pralki?

Masz przed oczami specyfikacje techniczne modeli, które wpadły ci w oko? Oto kwestie, które powinieneś przeanalizować, zanim podejmiesz decyzję zakupową! Zwróć uwagę na:

 • wielkość wsadu;
 • wymiary urządzenia;
 • maksymalną prędkość wirowania;
 • klasę energetyczną;
 • zastosowane technologie;
 • dodatkowe funkcje;
 • generowany hałas;
 • zabezpieczenia;
 • łatwe sterowanie;
 • kwestie wizualne.

Polecane pralki Whirlpool w dobrej cenie

Jakie pralki Whirlpool do 2000 zł będą udaną inwestycją na lata? Zobacz najlepiej sprzedające się modele!

 • WHIRLPOOL TDLR 65230S PL/N - pralka ładowana od góry za mniej niż 1500 zł! Wypierzesz tu 6,5 kg ubrań. Maksymalna prędkość wirowania to 1200 obrotów na minutę. Klasa energetyczna tego urządzenia to D. Znajdziesz tu kilka wartych uwagi, innowacyjnych rozwiązań. Spodoba ci się FreshCare - pozwala na pozostawienie prania w bębnie po zakończeniu cyklu. Masz do sześciu godzin, by je na spokojnie wyjąć i rozwiesić. Sztandarowa technologia, czyli Szósty Zmysł to z kolei dynamiczne dostosowywanie parametrów prania do załadunku pralki - wszystko po to, by połączyć efektywne pozbywanie się plam z ochroną delikatnych tkanin. Może ci się przydać także opóźnienie startu.
 • WHIRLPOOL FFB 9258 SV PL - bestseller za mniej niż 1700 zł. Wypierzesz tutaj 9 kg odzieży. Maksymalna prędkość wirowania to 1200 obrotów na minutę. Zwróć uwagę na wysoką klasę energetyczną B. Masz tutaj FreshCare+, opóźnienie startu, Szósty Zmysł. Spodobają ci się także programy parowe, na czele z Steam Refresh. To sposób na łatwe odświeżanie ubrań i pozbywanie się zagnieceń - bez konieczności prania. Funkcja Clean+ pozwoli dostosować cykl do poziomu zabrudzenia twoich ubrań. Jeśli chcesz pozbyć się uporczywych plam, nie ma na to lepszego sposobu!
 • WHIRLPOOL FFB 8258 BV PL - sprzęt za ok. 1900 zł. Pojemność to 8 kg, a maksymalna prędkość wirowania - 1200 obrotów na minutę. Masz tutaj klasę energetyczną B - sprzęt jest więc energooszczędny. Znajdziesz tutaj najciekawsze rozwiązania wymienione wcześniej, w tym Szósty Zmysł, FreshCare+, Steam Refresh, Clean+. Z kolei przycisk Start/Pauza pozwoli ci dołożyć pranie już po rozpoczęciu cyklu.

Poznaj inne modele tego producenta - sprawdź pralki Whirlpool w sklepie MediaMarkt i wybierz najlepszą opcję do twojej łazienki!

Artykuł sponsorowany


Gosc mega inteligentny, zadal im konkretne pytanie, dlaczego radni nie beda pracowac charytatywnie dla miasta jako ...
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny, jak i rodzinę osoby zmarłej o kontakt, ...
Ja Wam naprawde wspolczuje. Daliscie sie wciagnac w telewizyjna narracje obrzucania sie blotem przez politykow zarowno ...

ogrody pawlowski trawniki www


ekogroszek baner

komnet internet

Nie przegap tych artykułów.