czwartek 02.04.2020

Imieniny: Władysława Franciszka

 
Tych koncertów nie możesz przegapić - TOP 3 - najciekawsze wydarzenia 2020 roku

Tych koncertów nie możesz przegapić - TOP 3 - najciekawsze wydarzenia 2020 roku

Kalendarz koncertów na 2020 rok z pewnością nie pozwoli nam się nudzić. Swój pierwszy koncert w Polsce zagra Harry Styles. Po 12 latach od ostatniego koncertu, do Polski wróci Celine Dion. Czeka nas też koncert Kings of Leon. Krótko mówiąc, będzie się działo. Sprawdź listę top 3 wydarzeń 2020 roku, aby dowiedzieć się więcej o tych artystach i zdecyduj, na co się wybierzesz.

Harry Styles – pierwsze wizyta w Polsce

Harry Styles to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk muzycznego świata. Brytyjczyk, który był członkiem słynnego boy bandu One Direction, od 2017 roku występuje jako artysta solowy. Debiutancki album Stylesa był 9. najlepiej sprzedającą się płytą na świecie w 2017 roku. Swoim debiutem Brytyjczyk zaprezentował nowe brzmienie, sięgając po rocka przypominającego mieszankę The Beatles, The Rolling Sones i Eltona Johna. Styles wystąpi w Polsce 10 maja w Krakowie. Na koncercie fani usłyszą nie tylko piosenki z debiutanckiej płyty muzyka, ale również i jego nowe kompozycje. Krakowski koncert Stylesa jest częścią trasy promującej, bijący już rekordy popularności, nowy album artysty pt. „Fine Line”. Będzie to też pierwszy występ Brytyjczyka w Polsce.

Celine Dion – bilety na wyjątkowy koncert

 Na powrót kanadyjskiej diwy do Polski trzeba było czekać aż 12 lat. Ostatnim razem artystka wystąpiła na krakowskich błoniach. Teraz piosenkarka wystąpi 23 maja w Łodzi, a dwa dni później, 25 maja w Krakowie. Od ostatniego koncertu w Polsce, Celine Dion wydała dwa albumy - francuskojęzyczny ‘Encore un soir” (2016) i angielskojęzyczny „Courage” (2019). Podczas tegorocznych koncertów Celine Dion w Polsce fani usłyszą jej największe przeboje „My Heart Will Go On”, „I’m Your Angel” czy „Because You Loved Me” oraz szereg utworów z jej dwóch ostatnich albumów. Koncerty kanadyjskiej diwy w Polsce okazały się jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń roku. Bilety na oba koncerty Celine Dion wyprzedały się w kilka minut. Dla spóźnialskich mamy jednak dobrą wiadomość - ostatnie bilety na Celine Dion są jeszcze do nabycia na https://www.alebilet.pl/bilety/celine_dion, bezpiecznej stronie zajmującej się odsprzedażą biletów. 

Kings of Leon  - po raz trzeci w naszym kraju

 Czerwcowy koncert Kings of Leon na wrocławskim stadionie będzie trzecim występem zespołu w Polsce. Poprzednio można ich było zobaczyć w Krakowie i w Warszawie. Na ponowny przyjazd amerykanów fani nie musieli czekać długo. Nic dziwnego. W końcu podczas ostatniego koncertu Kings of Leon na warszawskim stadionie wokalista zespołu Caleb Followill wielokrotnie podkreślał ze sceny, że polska publiczność jest jedną z ich ulubionych widowni, jeśli nie ulubioną.

Rok 2020 będzie pełny muzycznych wydarzeń, które nie zostawią miejsca na nudę. Pierwszy koncert Harry’ego Styles’a w kraju nad Wisłą, długo wyczekiwany powrót Celine Dion, czy gorący występ Kings of Leon, to tylko część najciekawszych pozycji, spośród których będziemy mogli wybierać w bieżącym roku.

Artykuł sponsorowany

 
 

 
Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Ostatnio komentowane artykuły

Zastanawiam się dlaczego trzymają go w szkole.Wyrzucić na zbity pysk.Mam nadzieję że ci jego pseudorodzice to ...
Apel do mieszkańców!!Proszę w miarę możliwośći spisywać nr.rejestracyjne tych złomów.Zgłaszać na Policję, poni...

Lokalne ogłoszenia drobne

01.04.2020 09:09 wrote:

  Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i legityma…

31.03.2020 17:20 wrote:

Oferuję wiercenie studni głębinowej do 30 metrów. Metoda płuczkowa. Środa Śląska i okolice. Wiecej informacji pod nr 530836378.…

22.03.2020 14:24 wrote:

-Witam państwa zwracam się z prośba do wasz o pomoc ja wiem ze każdy pracuje by mieć wiem ze nie powinienem tak zebrać panuje wirus każdy p…