sobota 08.08.2020

Imieniny: Cypriana Dominika

Wrocławianie już polecą we Flyspocie! Tunel aerodynamiczny otwarty!

Wrocławianie już polecą we Flyspocie! Tunel aerodynamiczny otwarty!

Lato czy jesień, to doskonała okazja, żeby spełnić swoje marzenia o lataniu. W nowoczesnym tunelu aerodynamicznym będziesz mógł poczuć co to znaczy swobodnie unosić się w powietrzu - szybować niczym ptak.

Jeśli przerażają cię sporty lotnicze - nie dla ciebie paralotnia czy skok ze spadochronem - ale za wszelką cenę chciałbyś poczuć to, co czuł Ikar, przyjdź do nas. Szklany walec, będący fragmentem kubatury, w której potężne wentylatory wytwarzają wiatr o prędkości prawie 300 km/h, to miejsce w którym ludzie mogą się unosić się w powietrzu na wysokości kilku a nawet kilkunastu metrów! We Flyspot wszystko odbywa się w bezpiecznych warunkach, pod okiem wytrawnych instruktorów. Kto, jeśli nie ty? Kiedy, jeśli nie teraz?

Nigdy nie zostawimy Cię samego sobie!

Po zakończeniu niezbędnych formalności (rejestracja, wypełnienie oświadczenia) trafiasz wprost pod skrzydła doświadczonego instruktora. To pod jego czujnym okiem odbędziesz krótkie szkolenie, to on powie ci jak przebiega komunikacja w tunelu i co zrobić, gdybyś nagle spanikował. Wraz z instruktorem dobierzesz kombinezon, kask i gogle. Dostaniesz też zatyczki do uszu.

Każdy z początkujących amatorów latania unosi się swobodnie wyłącznie w towarzystwie instruktora. W tunelu aerodynamicznym w czasie jednego lotu spędzisz 1,5 minuty. To wyjątkowo emocjonujące 1,5 minuty... Jeśli chcesz mieć dowód na to, że udało ci się zrealizować swoje marzenie, zapraszamy do naszych kiosków video zainstalowanych w sali lotów – po wpisaniu numeru kasku (warto go zapamiętać), godziny lotów, oraz adresu e-mail otrzymasz link do pobrania gotowego zmontowanego filmu ze swojego lotu. Nie zapomnij zabrać własnego pendrive’a!

Kto, jeśli nie ty? Kiedy, jeśli nie teraz?

Czy są przeciwwskazania do latania? Oczywiście -

  • problemy z kręgosłupem uniemożliwiające bezpieczne wygięcie się do tyłu
  • problemy ze stawami barkowymi
  • przebyty udar bądź zawał serca
  • choroby psychiczne
  • stan po spożyciu alkoholu lub środków odurzających
  • waga powyżej 130 kg
  • w wypadku kobiet – ciąża.

Jeśli jednak nie jesteś w grupie ryzyka, pozwól sobie na realizację marzeń o lataniu. Do tunelu Flyspot w Mirosławicach pod Wrocławiem zapraszamy już trzyletnie maluchy. Dla nich moc tunelu jest ograniczona do bardzo niskiego poziomu w pełni bezpiecznego dla naszych małych gości, a instruktor nie opuszcza ich nawet na krok. W przypadku dorosłych osób początkujących także zawsze w pobliżu jest instruktor, który czuwa nad bezpieczeństwem i gwarantuje wyśmienitą zabawę. Wrażenia jakich doświadczysz w tunelu aerodynamicznym są tak intensywne, że na pewno będziesz chciał wrócić do nas jeszcze nie raz.

Aby dać amatorom swobodnego spadania jak największe możliwości manewru, proponujemy naszym gościom pojawiającym się w Flyspot w większych grupach, żeby określili tylko liczbę osób i liczbę lotów na osobę. To o wiele lepsze rozwiązanie, niż oferowane jeszcze do niedawna pakiety rodzinne.

A może wiesz o kimś, kto chciałby, a boi się... podjąć decyzję? Zamów dla niego voucher do Flyspot w ramach prezentu. Odlotowego prezentu!

Spodobało ci się? Odleciałeś? O to nam chodziło!

Jeśli awansowałeś już do grupy profesjonalnych indoor-skydiverów, możesz w tunelu używać swojego kasku i kombinezonu oraz uzyskać zgodę instruktora na latanie w tunelu z osobą towarzyszącą. Pamiętaj, że naszym tunelu zapewniamy bardzo realistyczną symulację swobodnego spadania. Pozycje ciała i ruchy są dokładnie takie same jak w czasie skoku AFF. W ramach szkolenia przygotowującego do AFF prowadzonego w tunelu możesz przetrenować stabilną pozycję ciała w czasie lotu, inicjowanie i zatrzymywanie obrotów, czytanie wysokościomierza oraz całą procedurę otwarcia spadochronu.

I jeszcze jedno. Jeśli twoje marzenia o lataniu spełniły się, możesz sam zostać instruktorem. Kurs instruktorski all inclusive we Flyspot obejmuje minimum 10 godz. czasu tunelowego z coachingiem oraz egzamin, a po jego zdaniu certyfikat instruktora tunelowego. 

Flyspot w Mirosławicach pod Wrocławiem już otwarty! Zarezerwuj lot w tunelu. Pozwól sobie na realizację marzeń o lataniu. Im szybciej do nas... przylecisz, tym szybciej dowiesz się, jak to jest szybować w przestworzach jak ptak.

Artykuł sponsorowany

Udostępnij ten artykuł:

 

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

Najnowsze artykuły

Lokalne ogłoszenia drobne

29.07.2020 10:26 wrote:

Witam, zlecę rozbiórkę murowanych komórek lokatorskich. Jako formę zapłaty proponuję odbiór cegieł z rozbiórki. Czerwona cegła wypalana. Zap…

29.07.2020 06:23 wrote:

Kupię dom wolnostojący / szeregówka. W związku ze zmianą pracy poszukuję domu na terenie Środy Śląskiej. Tel 785 558 716…

27.07.2020 11:15 wrote:

SKUPUJĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry EXTRA GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ ! Interesują mnie do kupienia stare: Obrazy, Ik…

26.07.2020 12:46 wrote:

Zginął 3 letni kocurek- Edek. Bury pręgowany na bokach wzór kół. białe łapy, miauczy donośnie i upierdliwie. Proszę o pomoc.…