piątek 24.01.2020

Imieniny: Rafala Felicji Franciszska

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Kolejny mecz naszych szczypiornistów. Co za emocje!

Kolejny mecz naszych szczypiornistów. Co za emocje!

17.12. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

W sobotę 14 grudnia w hali sportowej SP nr 3 w Środzie Śląskiej, odbył się niezmiernie zacięty i wyrównany mecz piłki ręcznej mężczyzn, w ramach rozgrywek III Ligi. KS Środa Śląska gościł zespół SPR "Bór" II Oborniki Śląskie.

Do przerwy prowadzili goście 14-13. Po przerwie gospodarze wzmocnili obronę i poprawili skuteczność w ataku, co w konsekwencji w 53 minucie dało prowadzenie 22-18. Kolejne minuty to ambitna próba odrobienia przez gości strat, przez co zgromadzona na trybunach widownia (wg protokołu zawodów mecz obserwowało 42 widzów), była świadkiem niezmiernie emocjonującej końcówki. Gospodarze jednak skutecznie wybronili uzyskaną wcześniej przewagę i mecz zakończył się wynikiem 27-26.

Należy zaznaczyć, że to już drugie zwycięstwo uzyskane w rozgrywkach sezonu 2019/2020. Poprzednio 3 punkty przywieźliśmy z Lwówka Śląskiego. Aktualnie z sześcioma zdobytymi punktami nasza drużyna zajmuje szóste miejsce, mając tyle samo punktów, co zajmująca czwartą lokatę drużyna KPR "Gwardia" II Opole.

Zespół nasz wystąpił w następującym składzie: J. Suska (2 bramki), K. Kułacz, D. Juszczak (5), R. Marcinkowski (5), P. Iżyk (br.), J. Sieprawski, C. Cichocki (br.), D. Cybulkin, D. Piasecki (br.), A. Zieliński (2), P. Szatkiewicz, M. Grochowski (9), M. Barcicki (1), B. Żygadło (3), D. Korpacki. 

(cd) / fot. KS Środa Śl.

 

 
Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację