poniedziałek 27.06.2022

Imieniny: Leona Ireneusza

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

  Dział: Sport wtorek, 05 kwiecień 2022 11:40


“Mamy to!” - 16-letni bokser ze Środy Śląskiej Mistrzem Dolnego Śląska
W niedzielę 20 marca członkowie klubu GLORY boxing wzięli udział w Mistrzostwach Dolnego Śląska w boksie, odbywających się w Dzierżoniowie. “Mamy to!” - takim hasłem zakończyli rywalizację.

Fot. RP Fot. RP


Reprezentantem średzkiego klubu był 16-letni Radosław Spring, który wystartował w kategorii kadetów 80+. - Radek systematycznie rozwija swoje umiejętności. Dąży do celu, wytrwale i ciężko trenując. Ma niesamowitą dynamikę oraz koncentrację w ringu - opisuje go trener Radosław Pupin.

Ważący zaledwie 91 kg zawodnik zmierzył się w finale z reprezentantem klubu z Trzebnicy Zdrój. Była to jego debiutancka walka. Od początku pojedynku młody adept pięściarstwa wywierał presję na przeciwniku, konsekwentnie punktując i powiększając tym samym przewagę. Po trzeciej rundzie sędziowie jednogłośnie wskazali 16-letniego Radosława jako zwycięzcę walki.

- Cel, czyli wygrana na Mistrzostwach Dolnego Śląska w boksie i sięgnięcie po złoty medal, został osiągnięty. Jednak Radek jest dalej łakomy, a jego następne cele to zbieranie doświadczenia w turniejach krajowych oraz sięgnięcie po tytuł Mistrza Polski - komentuje zwycięstwo swojego podopiecznego trener Pupin.

Szkoleniowiec bardzo dziękuje za wsparcie i pomoc w przygotowaniach do turnieju trenerowi Marcinowi Mrozowi ze Środy Śląskiej. Podziękowania kieruje także do Gminy Środa Śląska, która wsparła klub dotacją w wysokości 16 tys. złotych.

- Serdecznie zapraszam na treningi bokserskie, które odbywają się w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 17.00. Kto wie, może wy również sięgnięcie po najwyższe trofea, tak jak Radek i inni medaliści klubu GLORY boxing kick-boxing ze Środy Śląskiej - zachęca Radosław Pupin.

OLO

 • Tadek powiedział(a) Więcej
  Brawo Udanin,dużo u Was się dzieje,wspaniałe koncerty-brawo.Może tak kiedyś byście zaprosili D. Żukowską A.Koryckiego wspaniali artyści,mili... 18 minut temu.
 • Lukaszenko powiedział(a) Więcej
  Jest impreza! Przyjdź i szybko w tłum się wmieszaj! To wszystko jest dla nas! DJ SEBA featuring ADAŚ. godzinę temu.
 • Lukaszenko powiedział(a) Więcej
  W Rachowie trzy zastępy straży pożarnej usuwało gniazdo os... 2 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

16.06.2022 14:13 wrote:

Kupię używany, sprawny akordeon w dobrym stanie.  Kontakt pod nr tel. 696132306. …

16.05.2022 15:56 wrote:

Szukam pomieszczenia do wynajęcia o wymiarach min. 2x8 metrów i wysokości min 3,2 metrów na ternie Środy Śląskiej. Kontakt: 515792001.…

20.04.2022 12:30 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - STAROCIE - DZIEŁA SZTUKI - Stare PAMIĄTKI, Wartościowe DROBIAZGI - Różności !Kupię przeróżne Antyki - Starocie z Domu, Miesz…

11.04.2022 10:20 wrote:

Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy, Obrazki np. z likwidacji kolekcji, może po dziadkach, ze strychu, mieszkania, domu, może zawadza…