Reklama na protalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Na turnieju w Malczycach o puchar wójta zebrano ponad 1000 zł na rzecz WOŚP

Na turnieju w Malczycach o puchar wójta zebrano ponad 1000 zł na rzecz WOŚP

11.01. 2020
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

W dzisiejszym Turnieju Piłki Nożnej o Przechodni Puchar Wójta Gminy Malczyce zwyciężyła drużyna Odra Malczyce, tym samym zatrzymując trofeum.

W rozgrywka udział wzięło 8 drużyn (Co-Co Jambo, Rakoszyce, Rzeczyca, Ogrodnica, Pawłowice, Bukówek, Dębica, Malczyce), które całą wartość dowolnej sumy wpisowego przekazali na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Łącznie zebrano kwotę 1.010 zł. 

Wydarzenie rozpoczęto od przywitania drużyn oraz przedstawienia zasad gry, co uczynili trenerzy Sławomir Samiec - Talar i Szymon Latała. Najważniejszą była tu walka fair play.

Drużyny rozegrały 12-minutowe mecze  - "każdy z każdym", po których wyłoniono grupy półfinałowe i finałowe. W tym najważniejszym meczu zagrały drużyny Rakoszyce i Odra Malczyce. Ostatecznie ta druga zwyciężyła, zatrzymując Przechodni Puchar Wójta Gminy Malczyce do kolejnego turnieju.  

– Dziękuję wszystkim zawodnikom za wspólne rozgrywki. Każdy kolejny mecz pokazywał wasze sportowe umiejętności. Dziękuję również Sławomirowi i Izabeli Samiec - Talar oraz Szymonowi Latała, którzy z zaangażowaniem przygotowują turniej, tym samym zachęcając mieszkańców powiatu do prowadzenia aktywnego trybu życia. Gratuluję zwycięskiej drużynie, na jej ręce oddając Przechodni Puchar Wójta Gminy Malczyce –  mówił wójt Piotr Frankowski.

Na zakończenie, na wszystkich zawodników czekał ciepły posiłek oraz ciepłe i zimne napoje.

Kolejny turniej za rok.

(kb) / fot. kb

 

 
Komentarzy (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

A może chodził w #marsz1000tóg? A po co chodził? Ano żeby nie siedzieć, hahahahaha

This comment was minimized by the moderator on the site

1000zl od 8 drużyn???? Wstyd! To nawet po 200 zł wpisowego drużyny nie dały? Ale cóż. Jaka organizacja taki turniej. A ciekawe ile do puszki wrzucił super włodarz? Wszak słynie ze sknerstwa.

This comment was minimized by the moderator on the site

A ja chciałbym się dowiedzieć jak ta sprawa z naszym włodarzem co się rzucał i awanturował do Policji średzkiej, czy sprawa jest nadal w toku,czy już włodarz z mecenasami i adwokatami ukręcili łeb sprawie.......???

This comment was minimized by the moderator on the site

Zadzwoń na Policję.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację