poniedziałek 27.06.2022

Imieniny: Maryli Władysława

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

  Dział: Sport środa, 06 kwiecień 2022 13:18


Piast Lutynia: Chcielibyśmy stworzyć prawdziwy rodzinny piknik piłkarski
Zarząd i Kierownictwo klubu Piast Lutynia czyni wiele starań aby zbudować solidny klub piłkarski w naszym regionie, który będzie dla wszystkich powodem do dumy, a mecze z udziałem naszego klubu będą nie lada gratką nie tylko dla lokalnej społeczności.


Przy tej okazji chcielibyśmy, aby mecze naszego zespołu rozgrywane w Lutyni były pewnego rodzaju formą festynu sportowego, miejscem do miłych spotkań oraz integracji dla mieszkańców lutyńskiej społeczności, ale także miejscowości ościennych.

Z tego miejsca jako kierownictwo klubu chcielibyśmy stworzyć prawdziwy rodzinny "piknik piłkarski", w czasie którego każdy z Was znajdzie dla siebie właściwą formę rozrywki (np. mecz piłkarski, smakowite jedzenie, dobre rozmowy towarzyskie, konkursy z nagrodami) coś ciekawego dla każdego.

Mamy ideę zrealizowania również wielu atrakcji i zabawa dla naszych maluchów i najmłodszych kibiców naszego zespołu, a to wszystko za darmo!

Abyśmy mogli realizować nasze pomysły i plany potrzebujemy Waszego wsparcia oraz pomocy w zakresie szerzenia kampanii informacyjnej i promocyjnej naszego klubu pozwalającej na poprawę zasięgu w sieci. W tym celu prosimy Was o lajkowanie naszych postów na stronie https://www.facebook.com/LKSPiastLutynia a przede wszystkim o polubienie samej strony naszego klubu. Każdy lajk od Was, Waszych bliskich czy znajomych pod naszymi postami daje nam duże możliwości i szansa na stworzenie czego unikatowego w skali regionalnej społeczności DZIAŁAJMY RAZEM, wspierajmy się i budujmy lokalną społeczność w duchu promocji i dobrej zabawy.

Piast Lutynia

<-- || -->

 • Lukaszenko powiedział(a) Więcej
  Jest impreza! Przyjdź i szybko w tłum się wmieszaj! To wszystko jest dla nas! DJ SEBA featuring ADAŚ. 9 minut temu.
 • Lukaszenko powiedział(a) Więcej
  W Rachowie trzy zastępy straży pożarnej usuwało gniazdo os... 22 minut temu
 • ja powiedział(a) Więcej
  Artykuł z *** i chwili przed następnym 100ml! 2 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

16.06.2022 14:13 wrote:

Kupię używany, sprawny akordeon w dobrym stanie.  Kontakt pod nr tel. 696132306. …

16.05.2022 15:56 wrote:

Szukam pomieszczenia do wynajęcia o wymiarach min. 2x8 metrów i wysokości min 3,2 metrów na ternie Środy Śląskiej. Kontakt: 515792001.…

20.04.2022 12:30 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - STAROCIE - DZIEŁA SZTUKI - Stare PAMIĄTKI, Wartościowe DROBIAZGI - Różności !Kupię przeróżne Antyki - Starocie z Domu, Miesz…

11.04.2022 10:20 wrote:

Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy, Obrazki np. z likwidacji kolekcji, może po dziadkach, ze strychu, mieszkania, domu, może zawadza…