wtorek 23.07.2024

Imieniny: Bogny Apolinarego

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250

    Dział: Sport wtorek, 21 marzec 2023 09:30


Pięściarze ze średzkiego klubu na Mistrzostwach Dolnego Śląska

SkomentujZakończyły się 77. Mistrzostwa Dolnego Śląska w boksie olimpijskim. Turniej odbywał się w pobliskiej Świdnicy, a średzki klub Glory Boks Kick-Boxing reprezentowali trzej pięściarze - Sviatoslav Darmokval (junior), Radosław Spring (junior) oraz Dimutro Lomonosow (senior).


Fot. Glory Boks Kick-Boxing Fot. Glory Boks Kick-Boxing


W wyniku pomyłki Sviatoslav Darmokval walczył w wadze wyżej, do 71 kg, co ostatecznie mocno wpłynęło na późniejsza rywalizację. Mimo to pięściarz dotarł do ćwierćfinału, w którym przegrał z przeciwnikiem cięższym i silniejszym.

Do finału dotarł za to zeszłoroczny mistrz Dolnego Śląska w wadze 86 kg Radosław Spring. Niestety, ze względu na poniesioną dzień wcześniej kontuzję, do walki o złoto nie przystąpi, a tym samym turniej zakończył ze srebrnym krążkiem. - Zdarza się, zdrowie zawodników jest dla nas najważniejsze. Radosław jest ambitnym, młodym pięściarzem, mającym przed sobą jeszcze wiele sukcesów sportowych. Ciężko pracuje na treningach, ale my, jako trenerzy, do starć podchodzimy bardzo spokojnie. To młodzi zawodnicy którzy mają czas i powoli rozwijają się w odpowiednim kierunku - mówią szkoleniowcy Radosław Pupin i Vlodymyr Blyzniuk.

Niewiele do finału zabrakło Dimutro Lomonosowi, który uległ przeciwnikowi w walce o wejście do niego. Mimo, że jego rywal w 2. rundzie był już “liczony” to Dimutro przegrał ostatecznie na punkty. Zmagania zakończył jednak z brązowym medalem.

W zawodach brało udział wiele klubów z Dolnego Śląska, a w ringu zmierzyło się ponad 200 pięściarzy. - To były dla nas trzy dni ciężkiej rywalizacji. Teraz trzeba złapać oddech i wziąć się do pracy, aby jak najlepiej przygotowywać się do następnych turniejów - dodają trenerzy.

Klub Glory Boks Kick-Boxing zaprasza również wszystkich zainteresowanych do udziału w treningach. Aktualnie tworzona jest grupa 8 - 14 latków oraz grupę OLD plus (35 ,40, 50, 60 lat). Ruszyła także grupa praktykująca jogę. Wszystkie zajęcia skierowane są zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. Zadanie "Treningi boksu i kick-boxingu w Środzie Śląskiej" współfinansowane jest w 74,9% z budżetu Gminy Środa Śląska, tj. w wysokości 16 tys. zł. - Dziękujemy za wsparcie również w tym roku i oby tak dalej - dodaje klub.

OLO

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


To proste jak zdobywali swiadectwa i dyplomy studiow wyzszych. Przykladem sa Kaczynscy. Jaroslaw Kaczynski jest dobrym ...
ile w takich obozach pracy mozna zarobic - 800 czy 1000 euro net max miesiecznie? Wyzysk ...
Kolejny obóz pracy w święta,niedzielę i każdy możliwy dzień.Tylko Polak potrafi być tak podwładny i oddawać ...

Lokalne ogłoszenia drobne

06.05.2024 04:43 wrote:

Kupię przeróżne Antyki / Starocie z Domu, Mieszkania, Strychu, Willi ...Mniejsze Meble, Obrazy i Obrazki, Ikony, Porcelanę, Kilimy, Lampy, Sreb…

21.04.2024 10:58 wrote:

Kupię stare krajalnice do mięsa z kołem zamachowym na kolbe, wagi sklepowe oraz inne pamiątki z przedwojennych sklepów mięsnych oraz masarni. Pł…

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

Nie przegap tych artykułów.