czwartek 22.02.2024

Imieniny: Marty Małgorzaty

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250

    Dział: Sport piątek, 01 kwiecień 2022 10:46


Piłkarski rozkład jazdy [2-3 kwietnia]

Skomentuj



Jedno spotkanie w sobotę i aż dwadzieścia jeden w niedzielę rozegrają w ten weekend drużyny z powiatu. Publikujemy godzinowy harmonogram meczów.


Fot. archiwum Rolanda Fot. archiwum Rolanda


2 kwietnia /sobota/

15.00
(kl. O) Wiwa Goszcz - Polonia Środa Śląska

3 kwietnia /niedziela/

11.00
(kl. O) Czarni Białków - Orzeł Prusice
(kl. B) Wulkan Ogrodnica - Błyskawica Lenartowice
(kl. B) Kaczawa II Bieniowice - Gama Ujazd Górny
(kl. B) Mewa II Kunice - Tęcza Kwietno
(kl. B) Orzeł Konary - Zryw Chełm

12.00
(kl. B) Huragan Mrozów - Pagel Komorniki
(kl. B) Odra Słup - Błękitni Chwalimierz

13.00
(kl. A) Parasol Wrocław - Polonia II Środa Śląska
(kl. A) Dąb Pruszowice - Zieloni Rakoszyce
(kl. A) KS FIUKA Piotrowice - Sokół Smolec
(kl. A) Zjednoczeni Łowęcice - LKS Ciechów
(kl. A) Sparta Wszemirów - LZS Osiek

14.00
(kl. A) Wilki Różana - Sparta Parszowice (boisko w Konarach)
(kl. B) Orzeł Pichorowice - Korona Kawice
(kl. B) Zjednoczeni Gościsław - Krokus Kwiatkowice

15.00
(kl. B) Spartan Marszowice - Zorza Wilkszyn
(kl. B) Orzeł Bukówek - Błękitni Jerzmanowo
(kl. C) Odra Rzeczyca - Orzeł Stobno (powtórzony mecz z rundy jesiennej)
(IV liga kobiet) Płomień Krośnice - Polonia Środa Śląska

17.00
(kl. B) Maślice Wrocław - Jeziorka Zakrzów

18.00
(kl. A) Pogoń Miękinia - Ambrozja Bogdaszowice

 OLO





   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Czy ktoś będzie w stanie zorganizować jakiś bieg w Środzie Śląskiej? Po ostatnim blamażu przydało by ...
Niemalże jak PIS-owskie pikniki przed wyborami. Oby z podobnym skutkiem :-)
robert nowakowski Gmina wspiera zabytki sakralne
Nie moge w to uwierzyc, jedyne zabytki ktore remontuje gmina i powiat to koscioly. Napychaja im ...

Lokalne ogłoszenia drobne

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

13.02.2024 21:00 wrote:

Rower męski trekingowy UNIVEGA modelTerreno, koła 28", rama aluminiowa, osprzęt marki SHIMANO  DEORE. Rower jest zadbany, po …

17.01.2024 21:24 wrote:

Kupię działkę lub dom. Ciechów i pobliska okolica. Telefon: 724 326 164 …

05.01.2024 15:56 wrote:

Chciałbym wynająć garaż w Środzie śląskiej, nawet od zaraz. Tel. 732 557 764…

ekogroszek baner

komnet internet

taxi stas

Nie przegap tych artykułów.