sobota 25.09.2021

Imieniny: Aurelii Ładysława

Fot. Paweł Lipnicki / zdj. ilustracyjne Fot. Paweł Lipnicki / zdj. ilustracyjne

Piłkarski rozkład jazdy [3 i 5-6 czerwca]

Cz, 03.06.2021 08:40
  •  

Rozgrywki niższych lig wchodzą w decydującą fazę. 3 czerwca zawodnicy rozegrają dodatkową kolejkę, a już dwa dni później kolejną. Dwa mecze w tak krótkim odstępie będą sprawdzianem ich formy i kondycji. Przedstawiamy harmonogram czwartkowych i weekendowych meczów.


 IV liga, grupa: dolnośląska (wschód)

Kolejka 30

Mechanik Brzezina - Polonia Trzebnica    2 czerwca     2:3

Kolejka 31

Sokół Wielka Lipa - Mechanik Brzezina     5 czerwca, 15:00

 

Klasa okręgowa, grupa: Wrocław

Kolejka 29

Polonia Środa Śląska - WKS Wierzbice    3 czerwca, 17:00

Odra Malczyce - Kolektyw Radwanice        3 czerwca, 17:00

Kolejka 30

GKS Kobierzyce - Odra Malczyce                           6 czerwca, 17:00

Kolektyw Radwanice - Polonia Środa Śląska          6 czerwca, 17:00

 

Klasa A, grupa: Wrocław I

Kolejka 23

Odra Lubiąż - LKS Ciechów                        3 czerwca, 11:00

LZS Osiek - Kometa Krzelów                       3 czerwca, 15:00

Pogoń Miękinia - KP Brzeg Dolny              3 czerwca, 11:00

Puma Pietrzykowice - Zjednoczeni Polonia II Szczepanów       3 czerwca, 11:00

Sparta Miłcz - Zieloni Rakoszyce               3 czerwca, 11:00

Kolejka 24

Zieloni Rakoszyce - Puma Pietrzykowice    5 czerwca, 17:00

Zjednoczeni Polonia II Szczepanów - Polonia Bielany Wrocławskie      5 czerwca, 17:00

Zorza Pęgów - Pogoń Miękinia                  6 czerwca, 11:00

KP Brzeg Dolny - LZS Osiek                      5 czerwca, 17:00

LKS Ciechów - Muchobór Wrocław            6 czerwca, 11:00

 

Klasa A, grupa: Legnica II

Kolejka 25

Bazalt Piotrowice - Wilki Różana     3 czerwca, 14:00

Kuźnia II Jawor - Tęcza Kwietno      3 czerwca, 11:00

Kaczawa II Bieniowice - Zjednoczeni Gościsław  3 czerwca, 14:00

Kolejka 26

Tęcza Kwietno - Bazalt Piotrowice                5 czerwca, 17:00

Wilki Różana - Albatros Jaśkowice                6 czerwca, 14:00

Zjednoczeni Gościsław - Kuźnia II Jawor    5 czerwca, 17:00

 

Klasa B, grupa: Wrocław I

Kolejka 23

LKS Krościna Wielka - Czarni Białków       3 czerwca, 11:00

Kolejka 24

Czarni Białków - KS Brzeg Dolny               6 czerwca, 18:00

           

Klasa B, grupa: Wrocław VII

Kolejka 19

KS Piotrowice - Zieloni Wilczkowice           3 czerwca, 11:00

Kolejka 20

WKS II Wierzbice - KS Piotrowice             6 czerwca, 11:00

 

Klasa B, grupa Wrocław VIII 

Kolejka 21

Dromex Piersno - Błękitni Chwalimierz                0:3 (wo)

Maślice Wrocław - Błyskawica Lenartowice           3 czerwca, 15:00

Odra Słup - Błękitni Jerzmanowo                            3 czerwca, 15:00

Orzeł Bukówek - Zorza Wilkszyn                          3 czerwca, 15:00

Pagel Komorniki - Zjednoczeni Łowęcice            3 czerwca, 11:00

Piast Lutynia - Wulkan Ogrodnica                        3 czerwca, 11:0

Kolejka 22

Błękitni Chwalimierz - Augustyn Wrocław             6 czerwca, 17:00

Sporting Wrocław - Piast Lutynia                6 czerwca, 18:00

Wulkan Ogrodnica - Pagel Komorniki       6 czerwca, 11:00

Zjednoczeni Łowęcice - Orzeł Bukówek             6 czerwca, 15:00

Zorza Wilkszyn - Odra Słup                                 6 czerwca, 11:00

Błyskawica Lenartowice - Dromex Piersno         3:0 (wo)

           

Klasa B, grupa Legnica III

Kolejka 22

Pogoń Dębice - Unia Rosochata                 0:3 (wo)         

Gama Ujazd Górny - Korona Kawice           3 czerwca, 11:00

Orzeł Pichorowice - Cicha Woda Tyniec Legnicki         3 czerwca, 14:00

Polder-a Damianowo - Polgeo Lusina      3 czerwca, 17:00

Orzeł Konary - Zryw Chełm                       3 czerwca, 11:00

Kolejka 23

Orzeł Konary - Pogoń Dębice                   3:0 (wo)

Zryw Chełm - Ikar Miłogostowice                 6 czerwca, 11:00

Krokus Kwiatkowice - Polder-a Damianowo           6 czerwca, 11:00

Polgeo Lusina - Orzeł Pichorowice                      6 czerwca, 11:00

Cicha Woda Tyniec Legnicki - Gama Ujazd Górny            6 czerwca, 11:00

 

Klasa C, grupa: Środa Śląska

Kolejka 14 zaległa

Pauza: Jeziorka Zakrzów

Piast Przedmoście - OSP Krzydlina Mała 3 czerwca, 15:00

KS Rusko - Iskra Proszków                        3 czerwca, 15:00

Odra Rzeczyca - LZS Zabłoto                    3 czerwca, 15:00

Kusy Pogalewo Wielkie - Czarni Kulin         3 czerwca, 15:00

Huragan Mrozów - Błyskawica II Lenartowice    3 czerwca, 15:00

Kolejka 21

Pauza: Piast Przedmoście

Odra Rzeczyca - KS Rusko                         6 czerwca, 15:00

Huragan Mrozów - Iskra Proszków             6 czerwca, 11:00

Błyskawica II Lenartowice - Jeziorka Zakrzów      6 czerwca, 15:00

Czarni Kulin - LZS Zabłoto                                     6 czerwca, 15:00                  

 

IV liga kobiet, grupa dolnośląska 

Kolejka 16

Polonia Środa Śląska - Moto Jelcz Oława    6 czerwca, 16:00

OLO

  • 2
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0


Najnowsze komentarze

  • Roman powiedział(a) Więcej
    Czyli jak zawsze *** te dzieci zeby niemialy mozliwisci wyboru fajnego kierunku wstyd i czym wy... 29 minut temu.
  • Demon powiedział(a) Więcej
    A ja powiem tak jeba....wszystkich dilerów w Malczycach co diluja i uznają się za wielkich... 4 godziny temu.
  • Acab powiedział(a) Więcej
    To jest początek grubszej akcji, oni po numerach telefonów namierzają. Lepiej przeczekać. 9 godzin temu.
  • Acab powiedział(a) Więcej
    Na komendzie przyklepią mu nie jedno, nagle się okarze, że to diler albo co. Będzie robił... 9 godzin temu.

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

21.09.2021 14:44 wrote:

PORZĄDKI - PRZEPROWADZKA - ZMIANA WYSTROJU - POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKĘ ? DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry EXTRA GOTÓWKĄ - kupię Antyki / Starocie…

16.09.2021 21:41 wrote:

Internetowa Galeria Handlowa oferuje wszystkie oferty i usługi które są w galeriach stacjonarnych.Zakupy szeroka oferta sklepów np. z odzie…

04.09.2021 02:53 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…

03.09.2021 07:44 wrote:

KUPIĘ Antyki / Starocie - PORZĄDKI, LIKWIDACJA MIESZKANIA, DOMU, WILLI, KOLEKCJI ANTYKÓW ... Zadzwoń ! KUPIĘ od ręki za GOTÓWKĘ stare : Obr…