wtorek 23.04.2024

Imieniny: Jerzego Wojciecha Idziego

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250

    Dział: Sport czwartek, 03 czerwiec 2021 08:40


Piłkarski rozkład jazdy [3 i 5-6 czerwca]

Skomentuj



Rozgrywki niższych lig wchodzą w decydującą fazę. 3 czerwca zawodnicy rozegrają dodatkową kolejkę, a już dwa dni później kolejną. Dwa mecze w tak krótkim odstępie będą sprawdzianem ich formy i kondycji. Przedstawiamy harmonogram czwartkowych i weekendowych meczów.


Fot. Paweł Lipnicki / zdj. ilustracyjne Fot. Paweł Lipnicki / zdj. ilustracyjne


 IV liga, grupa: dolnośląska (wschód)

Kolejka 30

Mechanik Brzezina - Polonia Trzebnica    2 czerwca     2:3

Kolejka 31

Sokół Wielka Lipa - Mechanik Brzezina     5 czerwca, 15:00

 

Klasa okręgowa, grupa: Wrocław

Kolejka 29

Polonia Środa Śląska - WKS Wierzbice    3 czerwca, 17:00

Odra Malczyce - Kolektyw Radwanice        3 czerwca, 17:00

Kolejka 30

GKS Kobierzyce - Odra Malczyce                           6 czerwca, 17:00

Kolektyw Radwanice - Polonia Środa Śląska          6 czerwca, 17:00

 

Klasa A, grupa: Wrocław I

Kolejka 23

Odra Lubiąż - LKS Ciechów                        3 czerwca, 11:00

LZS Osiek - Kometa Krzelów                       3 czerwca, 15:00

Pogoń Miękinia - KP Brzeg Dolny              3 czerwca, 11:00

Puma Pietrzykowice - Zjednoczeni Polonia II Szczepanów       3 czerwca, 11:00

Sparta Miłcz - Zieloni Rakoszyce               3 czerwca, 11:00

Kolejka 24

Zieloni Rakoszyce - Puma Pietrzykowice    5 czerwca, 17:00

Zjednoczeni Polonia II Szczepanów - Polonia Bielany Wrocławskie      5 czerwca, 17:00

Zorza Pęgów - Pogoń Miękinia                  6 czerwca, 11:00

KP Brzeg Dolny - LZS Osiek                      5 czerwca, 17:00

LKS Ciechów - Muchobór Wrocław            6 czerwca, 11:00

 

Klasa A, grupa: Legnica II

Kolejka 25

Bazalt Piotrowice - Wilki Różana     3 czerwca, 14:00

Kuźnia II Jawor - Tęcza Kwietno      3 czerwca, 11:00

Kaczawa II Bieniowice - Zjednoczeni Gościsław  3 czerwca, 14:00

Kolejka 26

Tęcza Kwietno - Bazalt Piotrowice                5 czerwca, 17:00

Wilki Różana - Albatros Jaśkowice                6 czerwca, 14:00

Zjednoczeni Gościsław - Kuźnia II Jawor    5 czerwca, 17:00

 

Klasa B, grupa: Wrocław I

Kolejka 23

LKS Krościna Wielka - Czarni Białków       3 czerwca, 11:00

Kolejka 24

Czarni Białków - KS Brzeg Dolny               6 czerwca, 18:00

           

Klasa B, grupa: Wrocław VII

Kolejka 19

KS Piotrowice - Zieloni Wilczkowice           3 czerwca, 11:00

Kolejka 20

WKS II Wierzbice - KS Piotrowice             6 czerwca, 11:00

 

Klasa B, grupa Wrocław VIII 

Kolejka 21

Dromex Piersno - Błękitni Chwalimierz                0:3 (wo)

Maślice Wrocław - Błyskawica Lenartowice           3 czerwca, 15:00

Odra Słup - Błękitni Jerzmanowo                            3 czerwca, 15:00

Orzeł Bukówek - Zorza Wilkszyn                          3 czerwca, 15:00

Pagel Komorniki - Zjednoczeni Łowęcice            3 czerwca, 11:00

Piast Lutynia - Wulkan Ogrodnica                        3 czerwca, 11:0

Kolejka 22

Błękitni Chwalimierz - Augustyn Wrocław             6 czerwca, 17:00

Sporting Wrocław - Piast Lutynia                6 czerwca, 18:00

Wulkan Ogrodnica - Pagel Komorniki       6 czerwca, 11:00

Zjednoczeni Łowęcice - Orzeł Bukówek             6 czerwca, 15:00

Zorza Wilkszyn - Odra Słup                                 6 czerwca, 11:00

Błyskawica Lenartowice - Dromex Piersno         3:0 (wo)

           

Klasa B, grupa Legnica III

Kolejka 22

Pogoń Dębice - Unia Rosochata                 0:3 (wo)         

Gama Ujazd Górny - Korona Kawice           3 czerwca, 11:00

Orzeł Pichorowice - Cicha Woda Tyniec Legnicki         3 czerwca, 14:00

Polder-a Damianowo - Polgeo Lusina      3 czerwca, 17:00

Orzeł Konary - Zryw Chełm                       3 czerwca, 11:00

Kolejka 23

Orzeł Konary - Pogoń Dębice                   3:0 (wo)

Zryw Chełm - Ikar Miłogostowice                 6 czerwca, 11:00

Krokus Kwiatkowice - Polder-a Damianowo           6 czerwca, 11:00

Polgeo Lusina - Orzeł Pichorowice                      6 czerwca, 11:00

Cicha Woda Tyniec Legnicki - Gama Ujazd Górny            6 czerwca, 11:00

 

Klasa C, grupa: Środa Śląska

Kolejka 14 zaległa

Pauza: Jeziorka Zakrzów

Piast Przedmoście - OSP Krzydlina Mała 3 czerwca, 15:00

KS Rusko - Iskra Proszków                        3 czerwca, 15:00

Odra Rzeczyca - LZS Zabłoto                    3 czerwca, 15:00

Kusy Pogalewo Wielkie - Czarni Kulin         3 czerwca, 15:00

Huragan Mrozów - Błyskawica II Lenartowice    3 czerwca, 15:00

Kolejka 21

Pauza: Piast Przedmoście

Odra Rzeczyca - KS Rusko                         6 czerwca, 15:00

Huragan Mrozów - Iskra Proszków             6 czerwca, 11:00

Błyskawica II Lenartowice - Jeziorka Zakrzów      6 czerwca, 15:00

Czarni Kulin - LZS Zabłoto                                     6 czerwca, 15:00                  

 

IV liga kobiet, grupa dolnośląska 

Kolejka 16

Polonia Środa Śląska - Moto Jelcz Oława    6 czerwca, 16:00

OLO





   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Ja Wam naprawde wspolczuje. Daliscie sie wciagnac w telewizyjna narracje obrzucania sie blotem przez politykow zarowno ...
Bardzo ciekawe przesłaniem widzę w Twoim komentarzu, bo jest Bóg, Ojczyzna, oskarżenia, poniżenie, nienawiść, złorzeczenie. A ...
Aleksandra Perużyńska Nowi radni Rady Powiatu wybrani!
Jak można głosować na zdrajców Polski na ludzi którzy nawołują do wojny którzy chcą odebrać nam ...

Lokalne ogłoszenia drobne

21.04.2024 10:58 wrote:

Kupię stare krajalnice do mięsa z kołem zamachowym na kolbe, wagi sklepowe oraz inne pamiątki z przedwojennych sklepów mięsnych oraz masarni. Pł…

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

13.02.2024 21:00 wrote:

Rower męski trekingowy UNIVEGA modelTerreno, koła 28", rama aluminiowa, osprzęt marki SHIMANO  DEORE. Rower jest zadbany, po sezon…

Nie przegap tych artykułów.