czwartek 28.09.2023

Imieniny: Luby Waclawa

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

    Dział: Sport piątek, 03 wrzesień 2021 21:03


Piłkarski rozkład jazdy [4-5 września]

Skomentuj



W ten weekend rozgrywki rozpoczną ostatnie drużyny z terenu powiatu: B-klasa grupa Wrocław VIII, średzka C-klasa oraz Polonia Skarby. Kibice mają do wyboru 28 meczów, wśród nich m.in. pojedynek A-klasowych beniaminków - Piasta Lutyni z Czarnymi Białków. 


Fot. OLO Fot. OLO


4 września /sobota/:

godz. 15.00

(kl. B) Spartan Marszowice - Huragan Mrozów (ben.)     

(kl. O) Polonia Środa Śląska - Wiwa Goszcz                   

(kl. O) Orzeł Prusice - Mechanik Brzezina             

(kl. A) Zieloni Rakoszyce - Dąb Pruszowice               

      

godz. 16.00

(kl. A) Ambrozja Bogdaszowice - Pogoń Miękinia      

      

godz.17.00

(kl. A) Sokół Smolec - KS Piotrowice                            

(kl. B) Odra Malczyce - Tęcza Kwietno    

 

godz. 17.30

(kl. A) Polonia II Środa Śląska - Parasol Wrocław            

 

5 września /niedziela/:

 

godz. 10.00

(kl. B) Augustyn Wrocław - KP Wichrów         

                  

godz. 11.00

(kl. A) LZS Osiek - Sparta Wszemirów                          

(kl. B) Kaczawa II Bieniowice - Zryw Chełm                      

(kl. B) Zjednoczeni Gościsław - Czarni Golanka Dolna   

(kl. B) Polder-a Damianowo - Korona Kawice                  

(kl. B) Orzeł Bukówek - Błyskawica Lenartowice                      

(kl. B) Wulkan Ogrodnica - Błękitni Chwalimierz           

 

godz. 13.00

(kl. A) LKS Ciechów - Zjednoczeni Łowęcice              

   

godz. 14.00

(kl. B) Orzeł Pichorowice - Gama Ujazd Górny              

(kl. B) Maślice Wrocław - Zorza Wilkszyn  

                       

godz. 15.00

(kl. B) Błękitni Jerzmanowo - Pagel Komorniki                 

(kl. B) Odra Słup - Jeziorka Zakrzów (ben.)                    

 

godz. 16.00

(IV liga kobiet) UKS Bierutów - Polonia Środa Śląska  

(kl. A) Piast Lutynia - Czarni Białków                              

(kl. C) Odra Rzeczyca - Krzydlina Mała                             

(kl. C) Iskra Proszków - Piast Przedmoście                    

(kl. C) LZS Zabłoto - Orzeł Stobno                                     

(kl. C) KS Rusko - Czarni Kulin          

                              

godz. 17.00

(kl. A) Iskra II Księginice - Wilki Różana                

OLO




   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Panie Ruciński.......przecież w prośbie o sprostowanie SAM PAN napisał że Starostwo nie przyjęło, i to napisał ...
Sentymentalna podroż po PRL. Sklepowa na dzień dobry przyitala Cię  uprzejmym słowem.  Czego ... pan sobie ...
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 

Lokalne ogłoszenia drobne

05.09.2023 19:48 wrote:

Sprzedam dom w Wilczkowie gm. Malczyce, pow. 77,40 m2, trzy pokoje, cena 139000 zł, tel. 693623821…

05.09.2023 19:21 wrote:

Sprzedam mieszkanie składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, otwartego salonu. Lokal o powierzchni 109 m2, cena 350 000 zł do negocjacji…

23.08.2023 18:01 wrote:

Kupię - > ANTYKI < - SPRZĄTANIE - LIKWIDACJA MIESZKANIA / DOMU / KOLEKCJI -?- Kupuję Antyki - Płacę Gotówką ! Interesują mnie…

20.08.2023 07:03 wrote:

Muzeum Regionalne Środa Śląska            wymagania: Pracownik ochrony-wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony legitymacja osob…

handlo

Nie przegap tych artykułów.