Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Polonia przegrała w Podgaju ze Strzelinianką. Wszyscy czekamy na przełamanie!

Polonia przegrała w Podgaju ze Strzelinianką. Wszyscy czekamy na przełamanie!

25.10. 2020

To będzie ultra szybka relacja, bo leżącego się nie kopie. Wynik meczu wyjazdowego 5-2 mówi sam za siebie. Średzka Polonia ma ewidentnie problem, tylko nie jestem w stanie go wskazać.

W 19 minucie Kamil Liberek otwiera wynik spotkania ze Strzelinianką Strzelin. Nie wygląda to źle, ale gdzieś w tym wszystkim brakuje błysku, przełamania słabszych wyników. Czegoś nadal nie ma.

Gospodarzom dopisuje szczęście przy kilku ofensywnych akcjach Polonii i ponownie mszczą się nie wykorzystane sytuacje. 31 minuta i Strzelin wyrównuje wynik. I to by było na tyle jeżeli chodzi o pierwszą część tego meczu.

Za to druga połowa… tracimy 4 bramki, trafiamy 1, dostajemy czerwoną kartkę i gramy w dziesięciu. Szczegóły pominę, bo ostatnie mecze są do siebie bliźniaczo podobne i pisałbym w zasadzie to samo. Pozytywem jest bramka Bartka Skóry strzelona przewrotką, rodem z najlepszych lig świata.

Wszyscy czekamy na przełamanie, na zwycięstwo dające wiatr w żagle. Wiem, że oni tego chcą bardziej, niż kibice. Problemy kadrowe nie ułatwiają trenerowi życia, jak też ogólna sytuacja, raczej nikomu. Trzeba tą układankę ułożyć i muszą pokazać na co ich stać. Byłem na meczach,które wygrywali i jestem pewien, że nadal to potrafią i są głodni sukcesu.

Kolejny mecz bez udziału publiczności odbędzie się na stadionie miejskim w Środzie Śląskiej z Baryczą Sułów. Liczę, że podobnie jak Śląsk Wrocław, tak Polonia przełamie się w meczu "domowym".

Paweł Lipnicki / fot. Wime.net.pl

122486377 1564579477082628 4069183059207982588 o

tabelka

Źródło: https://regiowyniki.pl/Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze

 • ole powiedział(a) Więcej
  Brawo - powodzenia :cheer: Mniej niż minutę temu
 • Sofronow powiedział(a) Więcej
  Uśmiałem się naprawdę ? "właściwa koncepcja plus dobre wykonanie przynosi oczekiwany efekt"   żal na to patrzeć przecież- to... 37 minut temu.
 • Marq powiedział(a) Więcej
  Nareszcie drużyna z ambicjami i potencjałem. Gratulacje! Niech zawstydzą naszych kopaczy godzinę temu.
 • Kris powiedział(a) Więcej
  Pracownik zatrudniony w Gminie przez burmistrza Rucińskiego będzie robił dokumentację dla powiatu.  Ale się narobiło. Czyżby pan... 2 godziny temu.
 • Janusz powiedział(a) Więcej
  Kolejne ruchy pozorowane bez składu i ładu i idiotyczne decyzje, Od razu widać rękę Rucińskiego bo jaki inny geniusz sadzi kwiaty w... 3 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

30.11.2020 06:00 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na terenie powiatu średzkiego w lutym i marcu 2011 r.: -0…

19.11.2020 08:17 wrote:

Sprzedam choinki świerk pospolity,srebrny, jodła kaukaska. Cena w zależności od wielkości i rodzaju drzewka 50-70 PLN Tel.606-953-368  …

11.11.2020 18:42 wrote:

GOTÓWKA bez potrzeby wychodzenia z DOMU - SZYBKI KONTAKT ! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce, Patery, Tace, Świeczniki, Por…

09.11.2020 17:30 wrote:

nauka projektowania 2D/3D, nauka rysunku technicznego (od rzutowania przez wymiarowanie po tolerowanie), wykonywanie rysunków techniczny, p…

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayNo special awareness requiredTomorrowNo special awareness required... więcej informacji.

Czytelniku!

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, udostępnij go! Pod tekstem znajdziesz opcję, dziękujemy.

0
RAZEM