Powiatowe mistrzostwa. Dziś rywalizowano w Kostomłotach

Powiatowe mistrzostwa. Dziś rywalizowano w Kostomłotach

29.07. 2019

Eliminacje I Mistrzostw Powiatu Średzkiego Dzieci i Młodzieży w Sześcioboju powoli dobiegają końca. Znamy niemalże wszystkich reprezentantów poszczególnych gmin. Podczas dzisiejszego turnieju wygrała drużyna z Osieka, która dumnie będzie reprezentować gminę Kostomłoty podczas wielkiego finału.

W dzisiejszy, upalny poranek, na boisku szkolnym w Kostomłotach pojawiły się dwie drużyny, które zawzięcie walczyły o zwycięstwo. Waleczni i nieustępliwi zawodnicy z Kostomłotów do ostatnich sił próbowali pokonać drużynę z Osieka.

- Przywiozłam sporo uczestników, a każdy jest dobry w innej konkurencji  – mówiła Aneta Zychla, sołtys Osieka. Dziewczyny świetnie radziły sobie na skakankach, kiedy to męska grupa próbowała okiełznać kawałek gumowego sznurka.

Zawody rozstrzygnęła konkurencja przeciągania liny. Wydawać by się mogło, że to mężni kostomłocianie  pokonają Osiek, jednak determinacja i zaangażowanie z jakim przyjechali uczestnicy ze wsi Osiek spowodowała, że to oni zwyciężyli i wezmą udział w wielkim finale, który odbędzie się najprawdopodobniej w drugim tygodniu sierpnia na Orliku w Środzie Śląskiej (za Biedronką).

Gratulujemy zwycięskiej drużynie. Przed uczestnikami ostatni turniej eliminacyjny 31 lipca 2019 r., w którym zawalczą młodzi mieszkańcy gminy Udanin.

(kb) / kb

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację