sobota 24.02.2024

Imieniny: Macieja Marka

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250

    Dział: Sport poniedziałek, 27 listopad 2023 10:43


Średzcy reprezentanci na gali sportów walki w Wołowie

SkomentujW minioną sobotę średzcy pięściarze z klubu Glory Kick-boxing wzięli udział w gali sportów walki w Wołowie. Swoje umiejętności przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentowali Radosław Spring i Roman Drimajlo.


Fot. RP Fot. RP


Za organizację gali odpowiadał Leszek Kołtun z Wołowskiego Klubu Bokserskiego “Champion”. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Dolnośląskiego. - Gala była rewelacyjna, a co najważniejsze w szczytnym celu. Pojawiły się na niej ważne osobistości ze świata sportów walki, między innymi Przemysław Saleta, mistrz Europy w boksie i mistrz świata w kick-boxingu. Organizacja, a co za tym idzie oprawa turnieju, na najwyższym poziomie. Oby więcej takich imprez sportowych - opisuje Radosław Pupin, trener średzkiego klubu.

W walkach uczestniczył reprezentant klubu “Glory” Radosław Spring, który wziął udział w meczu bokserskim oraz reprezentował Dolny Śląsk i Polskę w meczu z Cambridge Anglia. W nim stoczył walkę z bardzo dobrze wyszkolonym i dużo wyższym zagranicznym pięściarzem, prezentujący przy tym swój wysoki poziom oraz doświadczenie. - Radek po mocnym boju przegrał na punkty, ale jak sam mówi “praca, praca i będzie jeszcze lepiej” - wyjaśnia trener Pupin. Radosław ma na co dzień, poza boksem, jeszcze jedną pasję, wyciszającą go. W wolnym czasie wraz z kolegą z klubu Swiatoslavem Darmokvalem tworzą niesamowite zdjęcia starej motoryzacji oraz przyrody i bardzo chętnie podejmują się nowych wyzwań w postaci zleceń sesji fotograficznych.

Drugim reprezentantem średzkiego klubu w trakcie sobotniej gali był Roman Drimajlo, młody zawodnik, który niestety nie przystąpił do turnieju w swojej najlepszej formie, jednak mimo to stoczył dosyć wyrównany pojedynek, przegrywając ostatecznie na punkty. - Udział w gali oceniamy na bardzo dobry. To przede wszystkim kolejne doświadczenie dla młodych adeptów “szermierki na pięści” - ocenia trener.

Jak z przykrością dodaje trener Radosław Pupin klub “Glory” opuszcza trener Vlodymyr Blyzniuk, który “wyjeżdża dalej w świat”. - Chcielibyśmy bardzo podziękować trenerowi za wkład włożony w klub, za wsparcie zawodników, cenne uwagi, treningi i naukę, również mnie. Za nieocenioną pomoc, za którą szło ponad 30-letnie doświadczenie. W imieniu wszystkich związanych z klubem bardzo dziękuję - komentuje trener Pupin.

Trener zaprasza również na treningi w klubie, które odbywają się od poniedziałku do piątku o godz. 17.00 (boks) oraz we wtorki i czwartki (kick-boxing). W najbliższym czasie powstanie także grupa skierowana do najmłodszych, od 6-go roku życia. W klubie działa także gabinet masażu z elementami fizjoterapii. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 733 660 722.

Zadanie pod tytułem "Treningi boksu i kick-boxingu w Środzie Śląskiej” jest współfinansowane w kwocie 16 tys. zł z budżetu Gminy Środa Śląska, tj. 74,9% wartości zadania.

OLO

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Czy ktoś będzie w stanie zorganizować jakiś bieg w Środzie Śląskiej? Po ostatnim blamażu przydało by ...
Niemalże jak PIS-owskie pikniki przed wyborami. Oby z podobnym skutkiem :-)
robert nowakowski Gmina wspiera zabytki sakralne
Nie moge w to uwierzyc, jedyne zabytki ktore remontuje gmina i powiat to koscioly. Napychaja im ...

Lokalne ogłoszenia drobne

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

13.02.2024 21:00 wrote:

Rower męski trekingowy UNIVEGA modelTerreno, koła 28", rama aluminiowa, osprzęt marki SHIMANO  DEORE. Rower jest zadbany, po …

17.01.2024 21:24 wrote:

Kupię działkę lub dom. Ciechów i pobliska okolica. Telefon: 724 326 164 …

05.01.2024 15:56 wrote:

Chciałbym wynająć garaż w Środzie śląskiej, nawet od zaraz. Tel. 732 557 764…

glory

stihl

Nie przegap tych artykułów.