sobota 09.12.2023

Imieniny: Wiesława Leokadii

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250

    Dział: Sport poniedziałek, 16 październik 2023 09:05


Święto Pieczonego Ziemniaka w Głosce

SkomentujW piątek 13 października w Sali Sportowej w Głosce odbył się coroczny turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży. Tym razem 35 młodych adeptów plastikowej piłeczki z czterech szkółek z terenu Gminy Miękinia zawitało do gościnnej Głoski, aby świętować Święto Pieczonego Ziemniaka na pingpongowo.


Fot. LKS Odra Głoska Fot. LKS Odra Głoska


W piątkowej rywalizacji udział wzięli młodzi tenisiści z Lutyni, Pisarzowic, Głoski i Miękini oraz z zaprzyjaźnionej Akademii Tenisa Stołowego w Brzegu Dolnym, którzy zmierzyli się w dwóch kategoriach - zaawansowanej młodzieży i początkujących dzieci. Poniżej prezentujemy wyniki sportowe turnieju.

Kategoria zaawansowanej młodzieży:
1. Staszczyk Jakub
2. Kucharski Franciszek
3. Pułecka Gabriela
4. Smolarek Lena
5. Dziadosz Patryk
6. Prośniewski Adam
7. Misztowt Melchior

Kategoria początkujących dzieci:
1. Szerer Kacper
2. Wolski Filip
3. Lusar Barbara
4. Godlewski Filip
5. Nieradko Adam
6. Lewandowski Gabriel
7. Śliwa Fil;ip
8. Blok Anna

Wszystkim młodym pasjonatom ping ponga gratulujemy osiągniętych wyników. Kolejna okazja do zmierzenia się i doskonalenia swoich umiejętności czeka ich już w listopadzie, w trakcie turnieju 5. edycji turnieju z okazji Święta Niepodległości.

OLO

Sponsorami głównymi turnieju była Fundacja KGHM Polska Miedź, sponsor projektu pn MIEDZIOWE PINGPONGI 2023, Fundacja ORŁY POLSKIE, sponsor projektu*MIKRO GRANTY pn. NADODRZAŃSKIE PINGPONGI, Fundacja ARP, sponsor projektu pn. "Umiem grać w pingponga" oraz PZTS w Warszawie, sponsor projektu PINGPONGOWE MARZENIA. Piękne puchary dla najlepszych młodych zawodników ufundował Burmistrz Miękini, Pan Jan Marian Grzegorczyn, które w zastępstwie wręczał radny Miasta Miękinia, Pan Janusz Waśniewski. Patronem turnieju były Firmy wspierające nasz Klub: KGHM Polska Miedź SA z Lubina, ROBEN Ceramika Budowlana ze Środy Śląskiej, SCHUMACHER PACKAGING, VERPA FOLIE z Krępic , ELDISY Polska Sp. z o.o. ze Środy Śląskiej, WAGO ELWAG Sp. z o.o. z Wróblowic, VVAN Jan Grabowski z Wróblowic, WPO ALBA z Wrocławia, AKS INVEST z Wrocławia, SODA PLUSS z Krępic. Znakomitą wodę mineralną niegazowaną STAROPOLANKA dostarczyły Uzdrowiska Kłodzkie SA - Grupa PGU z Polanicy Zdroju. Bardzo się cieszymy, że do licznego grona Darczyńców dołączyła nowopowstała na terenie Powiatu Średzkiego Firma PEPSICO, która po raz kolejny przekazała dzieciom przekąski w postaci Chipsów LAYS. Ponadto pomoc rzeczową w postaci napojów, ciastek, pizzy i lodów przekazali nasi stali darczyńcy: BLEK Paweł Jacykowski z Białkowa, Piekarnia Paweł Wiśniewski ze Ścinawy, Firma NORDIS z Wróblowic, Firma CZYSTOPOLE z Miękini, Sklep Małgorzaty GRZYB z Głoski. Owocową niespodziankę sprawiła dzieciom i młodzieży Pani Ewelina Karczewska, współwłaścicielka Firmy Maciejowy Sad i Radna Gminy Miękinia, która przekazała dorodne jabłka. Nasze cykliczne atrakcyjne turnieje indywidualne nie byłyby możliwe bez rozsądnej polityki w zakresie sportu młodzieżowego, którą wspiera Burmistrz Miękini, Pan Jan Marian Grzegorczyn. System powszechnego wspierania sportu dzieci i młodzieży w Gminie Miękinia poprzez UKS Gminy Miękinia i kierowanie najzdolniejszej młodzieży do Ośrodka w Głosce, przynosi doskonałe efekty, których potwierdzeniem są sukcesy naszej młodzieży. Osobiste ukłony kierujemy w stronę Pana Ministra Janusza Cieszyńskiego, który jest gorącym orędownikiem i Przyjacielem naszego sportu gminnego i wspiera aktywnie nasze nadodrzańskie projekty. Bardzo pięknie dziękujemy Dyrektor Samorządowego Ośrodka Kultury w Miękini, Pani Małgorzacie Sidorskiej-Sujeckiej za pomoc i życzliwe udostępnienie obiektów w Głosce.

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Rondo by wybudowali lepiej na DK94 Środa-Ciechów!
To ścieżka dla samobójców. Poroniony od początku pomysł (brak pasa oddzielającego od jezdni lub krawężnika) i ...

Lokalne ogłoszenia drobne

06.12.2023 17:06 wrote:

Kupię ręczną zabytkową krajalnicę do wędlin z kołem zamachowym i ostrzałką, w każdym stanie. Tel.576-948-827…

05.09.2023 19:48 wrote:

Sprzedam dom w Wilczkowie gm. Malczyce, pow. 77,40 m2, trzy pokoje, cena 139000 zł, tel. 693623821…

05.09.2023 19:21 wrote:

Sprzedam mieszkanie składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, otwartego salonu. Lokal o powierzchni 109 m2, cena 350 000 zł do negocjacji…

23.08.2023 18:01 wrote:

Kupię - > ANTYKI < - SPRZĄTANIE - LIKWIDACJA MIESZKANIA / DOMU / KOLEKCJI -?- Kupuję Antyki - Płacę Gotówką ! Interesują mnie…

Nie przegap tych artykułów.