poniedziałek 27.05.2024

Imieniny: Augustyna Juliana

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250

    Dział: Sport środa, 08 czerwiec 2022 10:39


V Złota Korona Średzka o Puchar Burmistrza Środy Śląskiej w Warcabach Stupolowych

1 CommentZAPROSZENIE - REGULAMIN      I. Organizatorzy: 
Urząd Gminy i Miasta Środa Śląska, Dom Kultury w Środzie Śląskiej, SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa, UKS Roszada Lipno.

II. Cele turnieju:
Popularyzacja sportu warcabowego, podniesienie umiejętności gry w warcaby, możliwość zdobycia kategorii oraz podniesienia rankingu FMJD oraz PZWarc, poznanie pięknego Regionu Ziemi Średzkiej.

III. Termin:
Turniej rozpocznie się w dniu 22.07.2022 odprawą techniczną o godz. 18.00 po której o 18.30 rozpocznie się 1 runda. Zakończenie nastąpi w dniu 25.07.2022 o godz. 12.00.

IV. Zakwaterowanie:\
Hotel Sarai
- Ul. Wrocławska 11, 55-300 Środa Śląska. Pełny koszt zakwaterowania z wyżywieniem - 360 zł. Ilość miejsc w hotelu ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Istnieje możliwość pobytu w internacie bez wyżywienia lub w innych hotelach.

V. Sala Gry:
Szkoła Podstawowa nr. 3 - ul. Górna 1/6, 55-300 Środa Śląska.

VI. System rozgrywek:
Turniej przeprowadzony zostanie zgodnie z przepisami Kodeksu Warcabowego PZWarc systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund z tempem gry 90 minut na zawodnika. Nad sprawnym przebiegiem zawodów będzie czuwał sędzia zapewniony przez organizatora.

VII. Uczestnictwo i koszt:
W turnieju może wziąć udział każdy zawodnik posiadający ważną licencję zawodniczą PZWarc. Istnieje możliwość wyrobienia licencji na miejscu. Rodzina Królewska zwolniona z opłaty wpisowego.

Wpisowe – 50 zł płatne na miejscu. Opłatę za usługę hotelową w Hotel Sarai w kwocie 360 zł prosimy kierować na nr. konta hotelu: 52 1090 1522 0000 0000 5252 9376 lub na miejscu u organizatora.

VIII. Zgłoszenia:
Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 12.07.2022 na adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

IX. Nagrody:
Puchary w kategoriach: OPEN, Najlepsza Kobieta, Niepełnosprawni, Całkowicie Niewidomi, Junior 8, Junior 10, Junior 13, Junior 17, Senior 50+, Najlepszy Debiutant  oraz nagrody finansowe w zależności od uzyskanego wpisowego, nagrody rzeczowe, Dyplomy, Koronacja Rodziny Królewskiej.

X. Postanowienia końcowe:
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ostatecznej interpretacji regulaminu.

XI. RODO

Uczestnik wyraża zgodę na formę otwartą dla innych osób, a także na filmowanie i fotografowanie przebiegu zajęć. Udział w turnieju jest jednoznaczny ze zgodą na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku uczestnika w celach promocyjno – informacyjnych. Uczestnik turnieju wyraża zgodę na bezpłatne wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocji turnieju w przypadku transmisji on-line turnieju, publikacji zdjęć, filmów z turnieju i imprez okolicznościowych organizowanych przez Polski Związek Warcabowy i jego patronów i donatorów. Zgłoszenie udziału w turnieju jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych ich podopiecznych przez SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 27 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity

Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zmianami). Dane przetwarzane będą przez Polski Związek Warcabowy z siedzibą w Szczecinie oraz SKFSiTNiS Jutrzenka z siedzibą w Częstochowie w celach informacyjnych, organizacyjnych turnieju, promocyjnych i marketingowych i w zakresie umożliwiającym weryfikację wieku zawodników oraz publikację wyników (imię, nazwisko, data urodzenie, klub lub miejscowość). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia udział w turnieju. Dane osobowe przekazane Organizatorowi przez Uczestników będą przetwarzane przez Organizatora wyłącznie w celu związanym z realizacją turnieju.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z realizacją turnieju jest Organizator. Każdy Uczestnik turnieju posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych, do ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Niniejszy regulamin dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz na stronie: www.warcaby.pl.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Organizatorzy

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Ja Wam naprawde wspolczuje. Daliscie sie wciagnac w telewizyjna narracje obrzucania sie blotem przez politykow zarowno ...
Bardzo ciekawe przesłaniem widzę w Twoim komentarzu, bo jest Bóg, Ojczyzna, oskarżenia, poniżenie, nienawiść, złorzeczenie. A ...
Aleksandra Perużyńska Nowi radni Rady Powiatu wybrani!
Jak można głosować na zdrajców Polski na ludzi którzy nawołują do wojny którzy chcą odebrać nam ...

Lokalne ogłoszenia drobne

06.05.2024 04:43 wrote:

Kupię przeróżne Antyki / Starocie z Domu, Mieszkania, Strychu, Willi ...Mniejsze Meble, Obrazy i Obrazki, Ikony, Porcelanę, Kilimy, Lampy, Sreb…

21.04.2024 10:58 wrote:

Kupię stare krajalnice do mięsa z kołem zamachowym na kolbe, wagi sklepowe oraz inne pamiątki z przedwojennych sklepów mięsnych oraz masarni. Pł…

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

hydrotech do gazety nowa reklama

komnet internet

handlo

Nie przegap tych artykułów.