czwartek 08.12.2022

Imieniny: Marii Światozar

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

  Dział: Sport środa, 08 czerwiec 2022 10:39
 •  


V Złota Korona Średzka o Puchar Burmistrza Środy Śląskiej w Warcabach Stupolowych

ZAPROSZENIE - REGULAMIN      
I. Organizatorzy: 
Urząd Gminy i Miasta Środa Śląska, Dom Kultury w Środzie Śląskiej, SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa, UKS Roszada Lipno.

II. Cele turnieju:
Popularyzacja sportu warcabowego, podniesienie umiejętności gry w warcaby, możliwość zdobycia kategorii oraz podniesienia rankingu FMJD oraz PZWarc, poznanie pięknego Regionu Ziemi Średzkiej.

III. Termin:
Turniej rozpocznie się w dniu 22.07.2022 odprawą techniczną o godz. 18.00 po której o 18.30 rozpocznie się 1 runda. Zakończenie nastąpi w dniu 25.07.2022 o godz. 12.00.

IV. Zakwaterowanie:\
Hotel Sarai
- Ul. Wrocławska 11, 55-300 Środa Śląska. Pełny koszt zakwaterowania z wyżywieniem - 360 zł. Ilość miejsc w hotelu ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Istnieje możliwość pobytu w internacie bez wyżywienia lub w innych hotelach.

V. Sala Gry:
Szkoła Podstawowa nr. 3 - ul. Górna 1/6, 55-300 Środa Śląska.

VI. System rozgrywek:
Turniej przeprowadzony zostanie zgodnie z przepisami Kodeksu Warcabowego PZWarc systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund z tempem gry 90 minut na zawodnika. Nad sprawnym przebiegiem zawodów będzie czuwał sędzia zapewniony przez organizatora.

VII. Uczestnictwo i koszt:
W turnieju może wziąć udział każdy zawodnik posiadający ważną licencję zawodniczą PZWarc. Istnieje możliwość wyrobienia licencji na miejscu. Rodzina Królewska zwolniona z opłaty wpisowego.

Wpisowe – 50 zł płatne na miejscu. Opłatę za usługę hotelową w Hotel Sarai w kwocie 360 zł prosimy kierować na nr. konta hotelu: 52 1090 1522 0000 0000 5252 9376 lub na miejscu u organizatora.

VIII. Zgłoszenia:
Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 12.07.2022 na adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

IX. Nagrody:
Puchary w kategoriach: OPEN, Najlepsza Kobieta, Niepełnosprawni, Całkowicie Niewidomi, Junior 8, Junior 10, Junior 13, Junior 17, Senior 50+, Najlepszy Debiutant  oraz nagrody finansowe w zależności od uzyskanego wpisowego, nagrody rzeczowe, Dyplomy, Koronacja Rodziny Królewskiej.

X. Postanowienia końcowe:
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ostatecznej interpretacji regulaminu.

XI. RODO

Uczestnik wyraża zgodę na formę otwartą dla innych osób, a także na filmowanie i fotografowanie przebiegu zajęć. Udział w turnieju jest jednoznaczny ze zgodą na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku uczestnika w celach promocyjno – informacyjnych. Uczestnik turnieju wyraża zgodę na bezpłatne wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocji turnieju w przypadku transmisji on-line turnieju, publikacji zdjęć, filmów z turnieju i imprez okolicznościowych organizowanych przez Polski Związek Warcabowy i jego patronów i donatorów. Zgłoszenie udziału w turnieju jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych ich podopiecznych przez SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z dnia 27 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity

Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zmianami). Dane przetwarzane będą przez Polski Związek Warcabowy z siedzibą w Szczecinie oraz SKFSiTNiS Jutrzenka z siedzibą w Częstochowie w celach informacyjnych, organizacyjnych turnieju, promocyjnych i marketingowych i w zakresie umożliwiającym weryfikację wieku zawodników oraz publikację wyników (imię, nazwisko, data urodzenie, klub lub miejscowość). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia udział w turnieju. Dane osobowe przekazane Organizatorowi przez Uczestników będą przetwarzane przez Organizatora wyłącznie w celu związanym z realizacją turnieju.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z realizacją turnieju jest Organizator. Każdy Uczestnik turnieju posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych, do ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Niniejszy regulamin dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz na stronie: www.warcaby.pl.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Organizatorzy

Najnowsze komentarze:
 • Jakie to oczywiste powiedział(a) Więcej
  8 grudnia. Inkubator nie działa. W budżecie można znaleźć, że na start dokapitalizowanie... Mniej niż minutę temu
 • Dom Kultury w Środzi... powiedział(a) Więcej
  Już wkrótce relacje z odwiedziń w miejscowościach wiejskich, jak również spotkanie dzieci i... 7 godzin temu.
 • Brawo Jasiu! powiedział(a) Więcej
  W jednej z wsi z terenu gminy lokalna firma przeznaczyła na zadrzewienie kilka tysięcy złotych a... 9 godzin temu.
 • IwanGelik powiedział(a) Więcej
  Nie mają!
  Synek policjanta kilka lat temu wyciął orła samochodem, ewidentnie jego wina, sprawę... 9 godzin temu.
Komentarze najlepiej oceniane:
 • Jacek powiedział(a) Więcej
  Droga że Środy śl do Szczepanów zaj...ba ..na..blotem przed PKP powinna SM walić mandaty wykonawcy...
 • Bo ten powiedział(a) Więcej
  Dokładnie - ciężarówy naniosły błota na całej długości. Podobnie za Szczepanowem w stronę...
 • jjaa powiedział(a) Więcej
  Wy tak serio? No mądrego w zarządzaniu tym miastem nie ma! Co trzeci dzień! Podaj jeszcze...

Lokalne ogłoszenia drobne

29.11.2022 11:49 wrote:

Zlecę różne prace budowlane. Płacę za godzinę lub zadaniowo do uzgodnienia. tel: 600 700 160…

26.11.2022 10:52 wrote:

ZDECYDOWANIE płacę NAJLEPIEJ - SKUP ANTYKÓW - DOJEŻDŻAM - KUPIĘ ANTYKI ! Kupię stare Obrazy, Ikony, mniejsze Meble, Sztućce, Srebro, Plate…

24.10.2022 08:48 wrote:

Kupię garaż w Środzie Śląskiej. Stan techniczny bez znaczenia. Telefon kontaktowy 794 759 440.…

12.10.2022 08:57 wrote:

SKUP OBRAZÓW - KUPIĘ OBRAZY - STARE MALARSTWO - OBRAZY / OBRAZKI - SKUP ANTYKÓW - GOTÓWKA !!!!!!!!Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy…