czwartek 08.12.2022

Imieniny: Marii Światozar

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

  Dział: Sport poniedziałek, 16 maj 2022 16:58
 •  


Zawodnicy z Pisarzowic z Mistrzostw Polski wrócili z medalami!

Wielkim sukcesem zakończyły się XXXI Mistrzostwa Polski Juniorów dla zawodników Wrocławskiego Sportowego Klubu Taekwon-do z Pisarzowic.
Nasi zawodnicy, którzy 2 tygodnie temu wrócili z medalami Mistrzostw Europy, w miniony weekend wystartowali w najważniejszych zawodach w naszym kraju - Mistrzostwach Polski Juniorów, z których wrócili z medalami.

W zawodach, które rozegrane zostały w miejscowości Panki wzięło udział 45 klubów z całej Polski. Wrocławski Sportowy Klub Taekwon-do zajął wysokie 2 miejsce w klasyfikacji generalnej klubów zdobywając 3 złote, 2 srebrne, 1 brązowy medal.

Mistrzowie Polski - Hanna Burzańska aktualna vice-Mistrzyni Europy w walkach do 50 kg została Mistrzynią Polski w kategorii do 55 kg zdobywając złoty medal i tytuł najlepszej zawodniczki w tej kategorii wagowej, pokonując na swojej drodze przeciwniczki z AKT UDAR Gdańsk, GKT Gdańsk, PKT So-San Białystok oraz RSCT Radzyń Podlaski.

Krzysztof Sztukowski i Krzysztof Puterko zdominowali kategorie walk mężczyzn do 75 kg spotykając się razem w finale. Tym razem po dogrywce, złoty medal oraz tytuł Mistrza Polski trafił do Krzysztofa Sztukowskiego, natomiast Krzysztof Puterko aktualny II vice-Mistrz Europy w tej kategorii wagowej musiał uznać wyższość kolegi klubowego zdobywając srebrny medal i tytuł vice-Mistrza Polski.

Wielką niespodziankę sprawiła Natalia Dybek, która po blisko rocznej przerwie spowodowanej zwichnięciem barku wróciła do treningów udowadniając, że jest w stanie walczyć o medale na najważniejszej imprezie sportowej w kraju. Nasza Najlepsza zawodniczka Mistrzostw Polski z zeszłego roku zdobyła srebrny medal w konkurencji testów siły i brązowy w konkurencji technik specjalnych.

Bardzo dobrze spisał się Jakub Filozof, indywidualny vice-Mistrz Europy w konkurencji testów siły oraz srebrny i brązowy medalista w konkurencjach drużynowych z Poreczu. Jakubowi tym razem zabrakło szczęścia, aby zdobyć medal MP, ale serce i wiara w sukces powoduje, że stajemy się silniejsi. Złoty medal i tytuł Mistrza Polski w konkurencji walk do 50 kg przypadł Krzysztofowi Bieleckiemu. Wychowankowi Mistrza Adama Alenowicza.

Już w ten weekend w Nowej Rudzie Słupiec odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, a w dniach 27-29.05.2022 najlepsi Juniorzy Młodsi będą walczyć o medale Mistrzostw Polski, które odbędą się w Radzyniu Podlaskim.

Jestem dumny z moich zawodników, którzy podkreślają każdego dnia, że sport i pasja to radość, a radość z osiągniętych wyników to bezcenna nagroda dla każdego trenera za ciężką pracą swoich zawodników.

Łukasz Sudak

Najnowsze komentarze:
 • Dom Kultury w Środzi... powiedział(a) Więcej
  Już wkrótce relacje z odwiedziń w miejscowościach wiejskich, jak również spotkanie dzieci i... 7 godzin temu.
 • Brawo Jasiu! powiedział(a) Więcej
  W jednej z wsi z terenu gminy lokalna firma przeznaczyła na zadrzewienie kilka tysięcy złotych a... 9 godzin temu.
 • IwanGelik powiedział(a) Więcej
  Nie mają!
  Synek policjanta kilka lat temu wyciął orła samochodem, ewidentnie jego wina, sprawę... 9 godzin temu.
 • Ludzie to jest drama... powiedział(a) Więcej
  Niedługo któraś z firm będzie się chwalić , że przekazała puste puszki po konserwach dla Seniorów. 9 godzin temu.
Komentarze najlepiej oceniane:
 • Jacek powiedział(a) Więcej
  Droga że Środy śl do Szczepanów zaj...ba ..na..blotem przed PKP powinna SM walić mandaty wykonawcy...
 • Bo ten powiedział(a) Więcej
  Dokładnie - ciężarówy naniosły błota na całej długości. Podobnie za Szczepanowem w stronę...
 • jjaa powiedział(a) Więcej
  Wy tak serio? No mądrego w zarządzaniu tym miastem nie ma! Co trzeci dzień! Podaj jeszcze...

Lokalne ogłoszenia drobne

29.11.2022 11:49 wrote:

Zlecę różne prace budowlane. Płacę za godzinę lub zadaniowo do uzgodnienia. tel: 600 700 160…

26.11.2022 10:52 wrote:

ZDECYDOWANIE płacę NAJLEPIEJ - SKUP ANTYKÓW - DOJEŻDŻAM - KUPIĘ ANTYKI ! Kupię stare Obrazy, Ikony, mniejsze Meble, Sztućce, Srebro, Plate…

24.10.2022 08:48 wrote:

Kupię garaż w Środzie Śląskiej. Stan techniczny bez znaczenia. Telefon kontaktowy 794 759 440.…

12.10.2022 08:57 wrote:

SKUP OBRAZÓW - KUPIĘ OBRAZY - STARE MALARSTWO - OBRAZY / OBRAZKI - SKUP ANTYKÓW - GOTÓWKA !!!!!!!!Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy…