piątek 19.04.2024

Imieniny: Adolfa Tymona

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250

    Dział: Sport poniedziałek, 16 maj 2022 16:58


Zawodnicy z Pisarzowic z Mistrzostw Polski wrócili z medalami!

SkomentujWielkim sukcesem zakończyły się XXXI Mistrzostwa Polski Juniorów dla zawodników Wrocławskiego Sportowego Klubu Taekwon-do z Pisarzowic.Nasi zawodnicy, którzy 2 tygodnie temu wrócili z medalami Mistrzostw Europy, w miniony weekend wystartowali w najważniejszych zawodach w naszym kraju - Mistrzostwach Polski Juniorów, z których wrócili z medalami.

W zawodach, które rozegrane zostały w miejscowości Panki wzięło udział 45 klubów z całej Polski. Wrocławski Sportowy Klub Taekwon-do zajął wysokie 2 miejsce w klasyfikacji generalnej klubów zdobywając 3 złote, 2 srebrne, 1 brązowy medal.

Mistrzowie Polski - Hanna Burzańska aktualna vice-Mistrzyni Europy w walkach do 50 kg została Mistrzynią Polski w kategorii do 55 kg zdobywając złoty medal i tytuł najlepszej zawodniczki w tej kategorii wagowej, pokonując na swojej drodze przeciwniczki z AKT UDAR Gdańsk, GKT Gdańsk, PKT So-San Białystok oraz RSCT Radzyń Podlaski.

Krzysztof Sztukowski i Krzysztof Puterko zdominowali kategorie walk mężczyzn do 75 kg spotykając się razem w finale. Tym razem po dogrywce, złoty medal oraz tytuł Mistrza Polski trafił do Krzysztofa Sztukowskiego, natomiast Krzysztof Puterko aktualny II vice-Mistrz Europy w tej kategorii wagowej musiał uznać wyższość kolegi klubowego zdobywając srebrny medal i tytuł vice-Mistrza Polski.

Wielką niespodziankę sprawiła Natalia Dybek, która po blisko rocznej przerwie spowodowanej zwichnięciem barku wróciła do treningów udowadniając, że jest w stanie walczyć o medale na najważniejszej imprezie sportowej w kraju. Nasza Najlepsza zawodniczka Mistrzostw Polski z zeszłego roku zdobyła srebrny medal w konkurencji testów siły i brązowy w konkurencji technik specjalnych.

Bardzo dobrze spisał się Jakub Filozof, indywidualny vice-Mistrz Europy w konkurencji testów siły oraz srebrny i brązowy medalista w konkurencjach drużynowych z Poreczu. Jakubowi tym razem zabrakło szczęścia, aby zdobyć medal MP, ale serce i wiara w sukces powoduje, że stajemy się silniejsi. Złoty medal i tytuł Mistrza Polski w konkurencji walk do 50 kg przypadł Krzysztofowi Bieleckiemu. Wychowankowi Mistrza Adama Alenowicza.

Już w ten weekend w Nowej Rudzie Słupiec odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, a w dniach 27-29.05.2022 najlepsi Juniorzy Młodsi będą walczyć o medale Mistrzostw Polski, które odbędą się w Radzyniu Podlaskim.

Jestem dumny z moich zawodników, którzy podkreślają każdego dnia, że sport i pasja to radość, a radość z osiągniętych wyników to bezcenna nagroda dla każdego trenera za ciężką pracą swoich zawodników.

Łukasz Sudak

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Ja Wam naprawde wspolczuje. Daliscie sie wciagnac w telewizyjna narracje obrzucania sie blotem przez politykow zarowno ...
Bardzo ciekawe przesłaniem widzę w Twoim komentarzu, bo jest Bóg, Ojczyzna, oskarżenia, poniżenie, nienawiść, złorzeczenie. A ...
Aleksandra Perużyńska Nowi radni Rady Powiatu wybrani!
Jak można głosować na zdrajców Polski na ludzi którzy nawołują do wojny którzy chcą odebrać nam ...

Lokalne ogłoszenia drobne

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

13.02.2024 21:00 wrote:

Rower męski trekingowy UNIVEGA modelTerreno, koła 28", rama aluminiowa, osprzęt marki SHIMANO  DEORE. Rower jest zadbany, po sezon…

17.01.2024 21:24 wrote:

Kupię działkę lub dom. Ciechów i pobliska okolica. Telefon: 724 326 164 …

glory

taxi stas

handlo

Nie przegap tych artykułów.