poniedziałek 27.06.2022

Imieniny: Maryli Władysława

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

  Dział: Sport poniedziałek, 16 maj 2022 16:58


Zawodnicy z Pisarzowic z Mistrzostw Polski wrócili z medalami!
Wielkim sukcesem zakończyły się XXXI Mistrzostwa Polski Juniorów dla zawodników Wrocławskiego Sportowego Klubu Taekwon-do z Pisarzowic.


Nasi zawodnicy, którzy 2 tygodnie temu wrócili z medalami Mistrzostw Europy, w miniony weekend wystartowali w najważniejszych zawodach w naszym kraju - Mistrzostwach Polski Juniorów, z których wrócili z medalami.

W zawodach, które rozegrane zostały w miejscowości Panki wzięło udział 45 klubów z całej Polski. Wrocławski Sportowy Klub Taekwon-do zajął wysokie 2 miejsce w klasyfikacji generalnej klubów zdobywając 3 złote, 2 srebrne, 1 brązowy medal.

Mistrzowie Polski - Hanna Burzańska aktualna vice-Mistrzyni Europy w walkach do 50 kg została Mistrzynią Polski w kategorii do 55 kg zdobywając złoty medal i tytuł najlepszej zawodniczki w tej kategorii wagowej, pokonując na swojej drodze przeciwniczki z AKT UDAR Gdańsk, GKT Gdańsk, PKT So-San Białystok oraz RSCT Radzyń Podlaski.

Krzysztof Sztukowski i Krzysztof Puterko zdominowali kategorie walk mężczyzn do 75 kg spotykając się razem w finale. Tym razem po dogrywce, złoty medal oraz tytuł Mistrza Polski trafił do Krzysztofa Sztukowskiego, natomiast Krzysztof Puterko aktualny II vice-Mistrz Europy w tej kategorii wagowej musiał uznać wyższość kolegi klubowego zdobywając srebrny medal i tytuł vice-Mistrza Polski.

Wielką niespodziankę sprawiła Natalia Dybek, która po blisko rocznej przerwie spowodowanej zwichnięciem barku wróciła do treningów udowadniając, że jest w stanie walczyć o medale na najważniejszej imprezie sportowej w kraju. Nasza Najlepsza zawodniczka Mistrzostw Polski z zeszłego roku zdobyła srebrny medal w konkurencji testów siły i brązowy w konkurencji technik specjalnych.

Bardzo dobrze spisał się Jakub Filozof, indywidualny vice-Mistrz Europy w konkurencji testów siły oraz srebrny i brązowy medalista w konkurencjach drużynowych z Poreczu. Jakubowi tym razem zabrakło szczęścia, aby zdobyć medal MP, ale serce i wiara w sukces powoduje, że stajemy się silniejsi. Złoty medal i tytuł Mistrza Polski w konkurencji walk do 50 kg przypadł Krzysztofowi Bieleckiemu. Wychowankowi Mistrza Adama Alenowicza.

Już w ten weekend w Nowej Rudzie Słupiec odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, a w dniach 27-29.05.2022 najlepsi Juniorzy Młodsi będą walczyć o medale Mistrzostw Polski, które odbędą się w Radzyniu Podlaskim.

Jestem dumny z moich zawodników, którzy podkreślają każdego dnia, że sport i pasja to radość, a radość z osiągniętych wyników to bezcenna nagroda dla każdego trenera za ciężką pracą swoich zawodników.

Łukasz Sudak

 • Lukaszenko powiedział(a) Więcej
  W Rachowie trzy zastępy straży pożarnej usuwało gniazdo os... 11 minut temu.
 • ja powiedział(a) Więcej
  Artykuł z *** i chwili przed następnym 100ml! 2 godziny temu.
 • ja powiedział(a) Więcej
  Może już wie? Ale i tak *łupi! 2 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

16.06.2022 14:13 wrote:

Kupię używany, sprawny akordeon w dobrym stanie.  Kontakt pod nr tel. 696132306. …

16.05.2022 15:56 wrote:

Szukam pomieszczenia do wynajęcia o wymiarach min. 2x8 metrów i wysokości min 3,2 metrów na ternie Środy Śląskiej. Kontakt: 515792001.…

20.04.2022 12:30 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - STAROCIE - DZIEŁA SZTUKI - Stare PAMIĄTKI, Wartościowe DROBIAZGI - Różności !Kupię przeróżne Antyki - Starocie z Domu, Miesz…

11.04.2022 10:20 wrote:

Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy, Obrazki np. z likwidacji kolekcji, może po dziadkach, ze strychu, mieszkania, domu, może zawadza…