niedziela 24.09.2023

Imieniny: Gerarda Teodora

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

    Dział: Sport poniedziałek, 16 maj 2022 16:58


Zawodnicy z Pisarzowic z Mistrzostw Polski wrócili z medalami!

SkomentujWielkim sukcesem zakończyły się XXXI Mistrzostwa Polski Juniorów dla zawodników Wrocławskiego Sportowego Klubu Taekwon-do z Pisarzowic.Nasi zawodnicy, którzy 2 tygodnie temu wrócili z medalami Mistrzostw Europy, w miniony weekend wystartowali w najważniejszych zawodach w naszym kraju - Mistrzostwach Polski Juniorów, z których wrócili z medalami.

W zawodach, które rozegrane zostały w miejscowości Panki wzięło udział 45 klubów z całej Polski. Wrocławski Sportowy Klub Taekwon-do zajął wysokie 2 miejsce w klasyfikacji generalnej klubów zdobywając 3 złote, 2 srebrne, 1 brązowy medal.

Mistrzowie Polski - Hanna Burzańska aktualna vice-Mistrzyni Europy w walkach do 50 kg została Mistrzynią Polski w kategorii do 55 kg zdobywając złoty medal i tytuł najlepszej zawodniczki w tej kategorii wagowej, pokonując na swojej drodze przeciwniczki z AKT UDAR Gdańsk, GKT Gdańsk, PKT So-San Białystok oraz RSCT Radzyń Podlaski.

Krzysztof Sztukowski i Krzysztof Puterko zdominowali kategorie walk mężczyzn do 75 kg spotykając się razem w finale. Tym razem po dogrywce, złoty medal oraz tytuł Mistrza Polski trafił do Krzysztofa Sztukowskiego, natomiast Krzysztof Puterko aktualny II vice-Mistrz Europy w tej kategorii wagowej musiał uznać wyższość kolegi klubowego zdobywając srebrny medal i tytuł vice-Mistrza Polski.

Wielką niespodziankę sprawiła Natalia Dybek, która po blisko rocznej przerwie spowodowanej zwichnięciem barku wróciła do treningów udowadniając, że jest w stanie walczyć o medale na najważniejszej imprezie sportowej w kraju. Nasza Najlepsza zawodniczka Mistrzostw Polski z zeszłego roku zdobyła srebrny medal w konkurencji testów siły i brązowy w konkurencji technik specjalnych.

Bardzo dobrze spisał się Jakub Filozof, indywidualny vice-Mistrz Europy w konkurencji testów siły oraz srebrny i brązowy medalista w konkurencjach drużynowych z Poreczu. Jakubowi tym razem zabrakło szczęścia, aby zdobyć medal MP, ale serce i wiara w sukces powoduje, że stajemy się silniejsi. Złoty medal i tytuł Mistrza Polski w konkurencji walk do 50 kg przypadł Krzysztofowi Bieleckiemu. Wychowankowi Mistrza Adama Alenowicza.

Już w ten weekend w Nowej Rudzie Słupiec odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, a w dniach 27-29.05.2022 najlepsi Juniorzy Młodsi będą walczyć o medale Mistrzostw Polski, które odbędą się w Radzyniu Podlaskim.

Jestem dumny z moich zawodników, którzy podkreślają każdego dnia, że sport i pasja to radość, a radość z osiągniętych wyników to bezcenna nagroda dla każdego trenera za ciężką pracą swoich zawodników.

Łukasz Sudak
   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Sentymentalna podroż po PRL. Sklepowa na dzień dobry przyitala Cię  uprzejmym słowem.  Czego ... pan sobie ...
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 

Lokalne ogłoszenia drobne

05.09.2023 19:48 wrote:

Sprzedam dom w Wilczkowie gm. Malczyce, pow. 77,40 m2, trzy pokoje, cena 139000 zł, tel. 693623821…

05.09.2023 19:21 wrote:

Sprzedam mieszkanie składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, otwartego salonu. Lokal o powierzchni 109 m2, cena 350 000 zł do negocjacji…

23.08.2023 18:01 wrote:

Kupię - > ANTYKI < - SPRZĄTANIE - LIKWIDACJA MIESZKANIA / DOMU / KOLEKCJI -?- Kupuję Antyki - Płacę Gotówką ! Interesują mnie…

20.08.2023 07:03 wrote:

Muzeum Regionalne Środa Śląska            wymagania: Pracownik ochrony-wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony legitymacja osob…

komnet internet

baner

Nie przegap tych artykułów.