poniedziałek 13.07.2020

Imieniny: Ernesta Małgorzaty

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Zawody pływackie w Średzkim Parku Wodnym. Znamy laureatów!

Zawody pływackie w Średzkim Parku Wodnym. Znamy laureatów!

05.12. 2018

4 grudnia w Średzkim Paku Wodnym odbyły się VI Mikołajkowe Zawody Pływackie Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych.





Uczestniczyło w nich 111 uczniów z terenu powiatu średzkiego, a organizatorami byli: Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Śl., Średzki Park Wodny i Urząd Miejski w Środzie Śl.

- Medale dla uczestników ufundował Urząd Miejski w Środzie Śl., dyplomy Średzki Park Wodny, a nagrody rzeczowe firma Decathlon - informuje kierownik zawodów, Janusz Strożek.

Wyniki

25m st. dow. dziewcząt kl.4 i młodsze

Strożek Anna SP 3 Środa Śl 0:18,70 s

Krzeszowska Anna SP 3 Środa Śl. 0:18,92 s

Chrzanowska Julia SP 3 Środa Śl. 0:20,55 s

25 m st. dow. chłopców kl.4 i młodsi

Bielecki Kacper SP 3 Środa Śl 0:16,65 s

Mazur Hubert SP 3 Środa Śl. 0:19,38 s

Choroszczak Szymon SP 3 Środa Śl. 0:20,50 s

50 m st. dow. dziewcząt kl. 5-6

Ożóg Julia SP Szczepanów 0:34,06 s

Lipińska Lura SP 3 Środa Śl. 0:35,08 s

Maćkowiak Aleksandra SP Ciechów 0:35,97 s

50 m st. dow. chłopców kl. 5-6

Kulesz Kacper SP 3 Środa Śl. 0:38,35 s

Frycki Konrad SP Kostomłoty 0:41,72 s

Filip Galik SP Rakoszyce 0:42,34 s

50 m st. dowolnym dziewcząt kl. 7 – III GM

Samiec – Talar Karolina SP 3 Środa Śl. 0:31,28 s

Gołecka Hanna SP 3 Środa Śl. 0:31,33 s

Rostkowska Maja SP Kostomłoty 0:36,77 s

50 m st. dow chłopców kl. 7 – III G

Misiuna Dominik SP 3 Środa Śl. 0:30,45 s

Kroczak Szymon SP 3 Środa Śl. 0:30,79 s

Skrabucha Cyprian SP Sczepanów 0:31,39 s

25 m. st. grzbietowym dziewcząt kl. 4 i młodsze

Strożek Anna SP 3 Środa Śl. 0:21,75 s

Chrzanowska Julia SP 3 Środa Śl. 0:22,17 s

Wielgosiewicz Martyna SP 3 Środa Śl. 0:24,72 s

25 m st. grzbietowym chłopców kl. 4 i młodsi

Bielecki Kacper SP 3 Środa Śl. 0:20,16 s

Bukowski Eryk SP 3 Środa Śl. 0:23,25 s

Mazur Hubert SP 3 Środa Śl. 0:23,63 s

50 m st. grzbietowym dziewcząt kl. 5-6

Ożóg Julia SP Szczepanów 0:39,03 s

Maćkowiak Aleksandra SP Ciechów 0:39,79 s

Wysocka Emilia SP 3 Środa Śl. 0:43,56 s

50 m st. grzbietowym chłopców kl 5-6

Kroczak Jakub SP Rakoszyce 0:49,84 s

Frycki Konrad SP Kostomłoty 0:51,03 s

Dul Adam SP 3 Środa Śl. 0:51,53 s

50 m st. grzbietowym dziewcząt kl. 7 – III G

Gołecka Hanna SP 3 Środa Śl. 0:39,56 s

Zenka Michalina SP 3 Środa Śl. 0:43,19 s

Mazur Zofia SP Ciechów 0:46,45 s

50 mst. grzbietowym chłopców kl. 7 – III G

Kroczak Szymon SP 3 Środa Śl. 0:36,52 s

Drzała Tymon SP 3 Środa Śl. 0:39,23 s

Osmęda Jan SP 3 Środa Śl. 0:42,36 s

50 m st. klasycznym dziewcząt kl. 5-6

Lipińska Laura SP 3 Środa Śl 0:43,20 s

Michalczyk Kinga SP 3 Środa Śl. 0:45,58 s

Krzeszowska Zofia SP3 Środa Śl. 0:50,25 s

50 m st. klasycznym chłopców kl. 5-6

Galik Filip SP Rakoszyce 0:47,46 s

Kulesza Kacper SP 3 Środa Śl. 0:49,84 s

Stawirej Mateusz SP 3 Środa Śl. 1:04,74 s

50 m st. klsyczym dziewcząt kl. 7 – III G

Samiec-Talar Karolina SP 3 Środa Śl. 0:42,94 s

Rostkowska Maja SP Kostomłoty 0:44,98 s

Lisiecka Iga SP Miękinia 0:50,91 s

50 m st. klasycznym chłopców kl. 7 – III G

Bieliński Oskar SP 3 Środa Śl. 0:39,11 s

Skrabucha Cyprian SP Szczepanów 0:39,35 s

Misiuna Dominik SP 3 Środa Śl. 0:39,41 s

Sztafeta 4 x 25 m st. dowolnym dziewcząt klas 4 – 6

SP 3 Środa Śląska 1:05,63 min.

SP Ciechów 1:21,81

SP 3 II Środa Śląska (pk.) 1:16,60

Sztafeta 4 x 25 m st. dowolnym chłopców klas 4-6

SP 3 Środa Śląska – 1:14,16 min.

SP Ciechow - 1:31,94

Sztafeta 4 x 50 m st. dowolnym dziewcząt kl. 7 – III G

SP 3 Środa Śląska - 2:27,25 min.

SP Ciechów - 3:00,13

Sztafeta 4 x 50 m st. dowolnym chłopców kl. 7 – III G

SP 3 Środa Śląska – 2:11,50 min.

SP Rakoszyce - 2:43,24

Fotoreportaż i wyniki z zawodów dostępne są także na stronie internetowej Średzkiego Parku Wodnego.

Sędzia główny: Marzena Sołtys

Kierownik zawodów: Janusz Strożek

 

 




Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację





Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Najnowsze artykuły

Koronawirus / statystyki:

Najnowsze komentarze

Niech więc łączą się w "bulu i nadzieji".
Oj co niektórych bóóól upy ściska
Bo to taki paradoks. Duda miał poparcie wsi, a Trzaskowski WSI,a tych nie mało w "warszawce".
"Wszystko wskazuje na to, że pan prezydent Andrzej Duda wygra wybory i będzie przez następne pięć la...

Lokalne ogłoszenia drobne

09.07.2020 14:49 wrote:

Kupię praktycznie wszystko z Antyków, w każdym stanie, bez specyfikacji : Obrazy, Ikony, Porcelanę, Ceramikę, stare Szkło, przedwojenne Kry…

09.07.2020 09:24 Sprzedam umeblowane mieszkanie wrote:

Sprzedam umeblowane mieszkanie 48,8 m2, I piętro, pełna własność, 2 pokoje, piwnica, ul. Warzyńska, po generalnym remoncie w 2018 r.&nb…

01.07.2020 14:37 wrote:

Jeśli remontujesz, zmieniasz wystrój, sprzedajesz albo kupiłeś mieszkanie, dom, wille, w której są Antyki, różne Poniemieckie przeróżne gra…

29.06.2020 13:32 wrote:

Sprzedam dom wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony o powierzchni 125 m2 ulokowany  na działce o rozmiarze 22 arów. Dom znajduje się  w miej…