Dzisiaj jest: 20 Marzec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Aleksandra, Klaudia, Anatol

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1466 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

taniec 0Od 14 lat Ośrodek Sportu i Rekreacji w Środzie Śląskiej, wraz ze Studiem Tańca Jabczyńscy z Wrocławia, organizuje w naszym mieście ogólnopolską imprezę z rozmachem.

Tegoroczna edycja Turnieju Tańca Towarzyskiego odbyła się 4 grudnia w sali przy średzkiej podstawówce. Tradycyjnie było widowiskowo i frekwencja dopisała. Tańczyli dorośli, młodzież i dzieci, ponad sto par!

- Nasza przygoda z tańcem nieprzerwanie trwa do dziś, a zaczęła się w 1980 r. od momentu spotkania się na kursie tańca. Nasze studio działa od 1992 r. Jesteśmy jego twórcami i głównymi założycielami - mówią zgodnie Anna i Wojciech Jabczyńscy. - Od 1980 r. aktywnie uprawialiśmy taniec towarzyski, osiągając już po 3 latach klasę S zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich. Do 1992 roku byliśmy parą taneczną, a następnie, będąc już dyplomowanymi nauczycielami tańca oraz sędziami P.T.T (Polskiego Towarzystwa Tanecznego), zdecydowaliśmy się na stworzenie naszego studia, gdzie mogliśmy się realizować jako trenerzy.

Ich zapał, pasja, jak również umiejętności sprawiły, że Studio Tańca Jabczyńscy należy do jednych z bardziej liczących się szkół tanecznych we Wrocławiu. Wykształcili bardzo wielu mistrzów i wicemistrzów w poszczególnych klasach i kategoriach wiekowych.

- Ucząc tańca propagujemy jego piękno, eksponujemy jego walory artystyczne i wychowawcze. Nie wszyscy klubowicze osiągnęli tytuły mistrzowskie, ale na pewno w duże grono osób zaszczepiliśmy miłość do tańca - podkreślają właściciele studia.

W świątecznej scenerii mogliśmy podziwiać w naszym mieście kolejny pokaz kunsztu tanecznego, także wykonaniu średzkiej grupy Ladies, która wystąpiła gościnnie.

WYNIKI TURNIEJU W ŚRODZIE ŚL. ZNAJDZIESZ TUTAJ

(ak) Fot. Wiktor Kalita

anna

Anna Jabczyńska

Zawsze marzyła o tym, żeby tańczyć. W dzieciństwie zapisała się na taniec baletowy, ale dopiero gdy trafiła do klubu tańca towarzyskiego odkryła, że jest to sport, w którym będzie się w pełni realizować. Taniec stał się dla niej tak ważny, że całe jej życie było podporządkowane treningom i turniejom. Po zakończeniu kariery tanecznej ukończyła 2-letnie studium instruktora tańca, zdała egzaminy sędziowskie na III, II i I kategorię, a swoją pasję taneczną i miłość do tańca "przelewa" na swoich podopiecznych. Co wrto podkreślić nie tylko tworzy i prowadzi pary taneczne, ale również jest autorką wielu strojów, między innymi dla średzkich tancerek (Ladies).

wojciech

Wojciech Jabczyński

Jego wielką pasją i miłością od dzieciństwa był sport. Studia, o których marzył i ukończył to oczywiście AWF. Tańczyć nie umiał, więc wybrał się na kurs tańca. Mając w sobie "żyłkę" sportową i dużo determinacji doprowadził taniec do perfekcji. W ciągu 3 lat doszedł do klasy S i osiągnął mistrzostwo Polski. Jego hobby przerodziło się w główny cel życia. Po zakończeniu kariery tanecznej kontynuuje pasję jako dyplomowany nauczyciel tańca, sędzia PTT I kategorii, trener i choreograf studia tańca.

taniec 007

taniec 020

 taniec 015

taniec 024

taniec 025taniec 060

WIĘCEJ ZDJĘĆ TU

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze komentarze

 • Modesta
  Hi, Deebra at A.S.K. I just want to say that I liked reading this page. my webpage: knitting patterns ...

  Czytaj więcej...

   
 • Kolarz
  Człowieku co Ci jedno piwo przeszkadza podczas meczu? Facet jestes czy baba? Każdy chłop jak ogląda mecz ...

  Czytaj więcej...

   
 • halt
  żebyś miał / miała zagadkę, ale masz problem no naprawdę...

  Czytaj więcej...

   
 • nn
  to dlaczego od razu więcej nie napisali?

  Czytaj więcej...

   
 • hmmm
  niby to samo ale tu więcej piszą

  Czytaj więcej...

   
 • Sebek
  Przepraszam bardzo ale właśnie jem tort z Grzesiem i innymi w Starostwie więc prosze mi nie przeszkadzac ...

  Czytaj więcej...

   
 • Cc
  Pewnie zabronić alko na polonia nie dość że frekwencja mała to już wolę nikt nie przyjdzie

  Czytaj więcej...

   
 • Jano
  Profesjonaliści z Lutyni ! Drabinę maja, ale chyba profesjonalnie nie przygotowana do akcji,bo zamiast ...

  Czytaj więcej...

   
 • Mieszkaniec
  Apel do Rolanda Proszę nie pisać tytułów drukowanymi literami, ponieważ jest to na prawdę denerwujące...

  Czytaj więcej...

   
 • Jurek
  No widocznie nie miał kto pojechać, bo podnośnik z Wrocławia, a przecież Osp Lutynia też ma drabinę.

  Czytaj więcej...

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box