Dzisiaj jest: 19 Styczeń 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Marta, Henryk, Mariusz

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 2131 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

alfa kostomloty sp4 0W ramach programu prewencyjnego „ALFA” funkcjonariusze KPP w Środzie Śl. prowadzą spotkania informacyjne z dziećmi i młodzieżą z terenu powiatu. Tym razem z pogadanką funkcjonariusze odwiedzili uczniów szkoły podstawowej w Kostomłotach.

Program „ALFA” ma na celu podnoszenie świadomości i kształtowanie pożądanych postaw oraz zachowań w sytuacji zagrożeń o charakterze terrorystycznym. Tym razem z prewencyjnymi zajęciami policjanci z KPP w Środzie Śl. i Posterunku Policji w Kostomłotach odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej w Kostomłotach. W zajęciach uczestniczyło 265 uczniów.

- Funkcjonariusze przeprowadzili spotkania z uczniami z podstawówki w Kostomłotach w dwóch grupach wiekowych. Dla każdej z nich przygotowano prezentację multimedialną oraz specjalne plansze i ulotki edukacyjne – informuje st. asp. Marta Stefanowska. - Policjanci omawiali z dziećmi właściwe postawy w sytuacjach o charakterze terrorystycznym, dotyczące m.in. tego, jak zachować się, gdy usłyszą strzały lub, gdy zauważą jakiś podejrzany pakunek. Funkcjonariusze tłumaczyli również, kogo należy poinformować o zaistniałym niebezpieczeństwie oraz jak zachować się podczas działań interweniujących służb – dodaje policjantka.

Jak informuje policja, program edukacyjny został opracowany przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu przy współpracy z Urzędem Wojewódzkim we Wrocławiu.

- Wpisuje się on w założenia „Narodowego Programu Antyterrorystycznego na lata 2015-2019”, w którym zdefiniowane zostały zadania dla policji. Funkcjonariusze opracowując program, współpracowali też z Dolnośląskim Kuratorium Oświaty i Dolnośląskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli – wyjaśnia st. asp. Marta Stefanowska. - Sposób prowadzenia zajęć oraz opracowane i wykorzystywane podczas nich materiały dydaktyczne, zostały dostosowane do poszczególnych grup wiekowych. Projekt jest realizowany przy wsparciu środków finansowych Fundacji PZU - dodaje.

(isz), Fot. policja

alfa kostomloty sp1

alfa kostomloty sp3

alfa kostomloty sp4

 {module zestaw (m2m) ofertybankow.com.pl}

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze komentarze

 • Madzia
  Ja myślę, że wynika to z faktu zgromadzenia wszystkich potrzebnych dokumentów,pozwoleń,zezwoleń i ...

  Czytaj więcej...

   
 • i co?
  To jest sztuka.Do zapisania w jakiejś księdze. Autobusy "zawitały" jak kwieciście napisano kiedyś ...

  Czytaj więcej...

   
 • GŁOS WSI
  "...od kiedy ruszy komunikacja miejska?"- też wciąż zadaję sobie to pytanie, w końcu nie wszyscy mają ...

  Czytaj więcej...

   
 • blu
  Jadą wozy kolorowe z bałwanami niech wyjadą niech wyjadą z kajdankami lalala tralala.

  Czytaj więcej...

   
 • Sroda
  Pompujecie ogromne pieniądze które nigdy się nie zwrócą, ludzie nie mają dróg i chodników, szpital ...

  Czytaj więcej...

   
 • yolo
  a skąd macie taką informację?

  Czytaj więcej...

   
 • iza
  Faktycznie. W tekst wkradł się błąd. Przepraszamy. Nie mniej jednak nie jest to powód do obrażania ...

  Czytaj więcej...

   
 • red
  Komunikacja rusza na koniec miesiąca

  Czytaj więcej...

   
 • janko
  Ale ci dziennikarze są rzetelni- nie Wiczków a Wilkszyn matoły!!!

  Czytaj więcej...

   
 • yolo
  no i dowiedzieliście się czegoś? byliście na sesji?

  Czytaj więcej...

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box