Dzisiaj jest: 21 Kwiecień 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Anzelm, Bartosz, Feliks

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1178 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

mianowanie piotr paduchWczoraj w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbył się uroczysty apel z okazji powołania podinspektora Piotra Paducha na stanowisko Komendanta Powiatowego KPP w Środzie Śl.

W obecności zaproszonych gości nowy szef średzkiej Policji przyjął rozkaz o mianowaniu z rąk Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu inspektora Piotra Leciejewskiego.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, służb współpracujących z Policją, przedstawiciele Sądu i Prokuratury, zaproszeni goście oraz policjanci. Podinspektor Piotr Paduch podziękował Komendantowi Wojewódzkiemu Policji inspektorowi Piotrowi Leciejewskiemu za obdarzenie go zaufaniem i pokreślił, że podejmowane przez niego działania służyć będą porządkowi i bezpieczeństwu społeczności lokalnej.

Podinspektor Piotr Paduch służbę w Policji rozpoczął w 1993 r w Oddziałach Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Pracował zarówno w pionie prewencji, jak również w pionie kryminalnym, piastując różne stanowiska. Ukończył Uniwersytet Wrocławski na kierunku Administracja Publiczna o specjalizacji Bezpieczeństwo Publiczne oraz Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie na kierunku Zwalczanie Przestępczości Kryminalnej. Ostatnie 10 lat pracował w Biurze Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji.

Komendant Wojewódzki Policji inspektor Piotr Leciejewski podziękował pełniącemu dotychczas obowiązki Komendanta Powiatowego młodszemu inspektorowi Zdzisławowi Gwoździowi za pracę na rzecz jednostki, podkreślając jednocześnie osiągnięte przez nią dobre wyniki.

Podczas uroczystości dziesięciu średzkich funkcjonariuszy zostało wyróżnionych listami gratulacyjnymi przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka za zaangażowanie w zabezpieczenie warszawskiego szczytu NATO oraz w zabezpieczenie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Uroczysty apel zakończył się złożeniem meldunku przez Naczelnika Wydziału Prewencji podinsp. Piotra Moczkodana Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Piotrowi Leciejewskiemu o zakończeniu uroczystości.

Marta Stefanowska Fot. ms

mianowanie paduch1

mianowanie paduch2

mianowanie paduch4

mianowanie paduch5

mianowanie paduch7

mianowanie paduch8

{module zestaw (m2m) ofertybankow.com.pl}

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Najnowsze komentarze

 • Paweł
  Dobrze, że szpital w Lubiążu nie podlega pod ten powiat bo by i tamten zamknęli, a ludzi wypuścili ...

  Czytaj więcej...

   
 • Mariusz
  Szpital czeka na ciebie w Lubiążu miejsca wolne

  Czytaj więcej...

   
 • Sara
  Augiasza!!!!!!!!!!poprawnie!!! !

  Czytaj więcej...

   
 • Sara
  Audiasza heheh Komoruski gafeusz to wpisywal.....a może Audiasza!!!

  Czytaj więcej...

   
 • tony
  Ponawiam prośbę o wyniki Panie trenerze :zzz

  Czytaj więcej...

   
 • Tak
  Protokół? Jest nagranie. W protokole nie można zamieszczać takich bzdur jak żeście mu przygotowali. Udostenijcie ...

  Czytaj więcej...

   
 • wabik
  Czy ja dobrze rozpoznaję w pierwszym rzedzie Beatę z Malczyc? Co za metamorfoza!! łął, łął

  Czytaj więcej...

   
 • Andrzej Sukta
  Trzy zdania = same klamstwa i insynuacje. Protokol z sesji wyjasni co i jak bylo

  Czytaj więcej...

   
 • kierowca
  i tak jest szczególnie na zjeździe Kostomłoty dzwon za dzwonem po zmianie organizacji ruchu :zzz

  Czytaj więcej...

   
 • Oddajta Szpital †
  Tam w tej stajni Audiasza to nawet jak zastępy Niebieskie będą interweniowały to nie ogarną tego ...

  Czytaj więcej...

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box