Dzisiaj jest: 20 Styczeń 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Fabian, Sebastian

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1216 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

mianowanie piotr paduchWczoraj w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbył się uroczysty apel z okazji powołania podinspektora Piotra Paducha na stanowisko Komendanta Powiatowego KPP w Środzie Śl.

W obecności zaproszonych gości nowy szef średzkiej Policji przyjął rozkaz o mianowaniu z rąk Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu inspektora Piotra Leciejewskiego.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, służb współpracujących z Policją, przedstawiciele Sądu i Prokuratury, zaproszeni goście oraz policjanci. Podinspektor Piotr Paduch podziękował Komendantowi Wojewódzkiemu Policji inspektorowi Piotrowi Leciejewskiemu za obdarzenie go zaufaniem i pokreślił, że podejmowane przez niego działania służyć będą porządkowi i bezpieczeństwu społeczności lokalnej.

Podinspektor Piotr Paduch służbę w Policji rozpoczął w 1993 r w Oddziałach Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Pracował zarówno w pionie prewencji, jak również w pionie kryminalnym, piastując różne stanowiska. Ukończył Uniwersytet Wrocławski na kierunku Administracja Publiczna o specjalizacji Bezpieczeństwo Publiczne oraz Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie na kierunku Zwalczanie Przestępczości Kryminalnej. Ostatnie 10 lat pracował w Biurze Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji.

Komendant Wojewódzki Policji inspektor Piotr Leciejewski podziękował pełniącemu dotychczas obowiązki Komendanta Powiatowego młodszemu inspektorowi Zdzisławowi Gwoździowi za pracę na rzecz jednostki, podkreślając jednocześnie osiągnięte przez nią dobre wyniki.

Podczas uroczystości dziesięciu średzkich funkcjonariuszy zostało wyróżnionych listami gratulacyjnymi przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka za zaangażowanie w zabezpieczenie warszawskiego szczytu NATO oraz w zabezpieczenie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Uroczysty apel zakończył się złożeniem meldunku przez Naczelnika Wydziału Prewencji podinsp. Piotra Moczkodana Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Piotrowi Leciejewskiemu o zakończeniu uroczystości.

Marta Stefanowska Fot. ms

mianowanie paduch1

mianowanie paduch2

mianowanie paduch4

mianowanie paduch5

mianowanie paduch7

mianowanie paduch8

{module zestaw (m2m) ofertybankow.com.pl}

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze komentarze

 • Memo
  Zakończyć wszystkie rozpoczęte inwestycje w szczególności osiedla socjalne Nie tworzyć kolejnych ...

  Czytaj więcej...

   
 • Madzia
  Ja myślę, że wynika to z faktu zgromadzenia wszystkich potrzebnych dokumentów,pozwoleń,zezwoleń i ...

  Czytaj więcej...

   
 • i co?
  To jest sztuka.Do zapisania w jakiejś księdze. Autobusy "zawitały" jak kwieciście napisano kiedyś ...

  Czytaj więcej...

   
 • GŁOS WSI
  "...od kiedy ruszy komunikacja miejska?"- też wciąż zadaję sobie to pytanie, w końcu nie wszyscy mają ...

  Czytaj więcej...

   
 • blu
  Jadą wozy kolorowe z bałwanami niech wyjadą niech wyjadą z kajdankami lalala tralala.

  Czytaj więcej...

   
 • Sroda
  Pompujecie ogromne pieniądze które nigdy się nie zwrócą, ludzie nie mają dróg i chodników, szpital ...

  Czytaj więcej...

   
 • yolo
  a skąd macie taką informację?

  Czytaj więcej...

   
 • iza
  Faktycznie. W tekst wkradł się błąd. Przepraszamy. Nie mniej jednak nie jest to powód do obrażania ...

  Czytaj więcej...

   
 • red
  Komunikacja rusza na koniec miesiąca

  Czytaj więcej...

   
 • janko
  Ale ci dziennikarze są rzetelni- nie Wiczków a Wilkszyn matoły!!!

  Czytaj więcej...

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box