Dzisiaj jest: 22 Czerwiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Paulina, Jan, Tomasz

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 2000 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

m lech dyblik0Nie boję się i wiem, że szczęścia nie trzeba szukać. Trzeba sobie je tylko uświadomić. - Tak na spotkaniu z młodzieżą Gimnazjum im. Orła Białego w Miękini mówił o swojej przemianie Lech Dyblik.

Znany pieśniarz, aktor teatralny i filmowy (mogliśmy oglądać go w serialach: „Świat według Kiepskich”, „Pierwsza miłość”, a także w filmach: „Cwał”, „Kiler”,”Psy2” i wielu innych) spotkał się z uczniami gimnazjum w Miękini. Spotkanie mogło odbyć się dzięki inicjatywie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Miękini.

- Aktor dał wszystkim uczestnikom spotkania poruszające świadectwo swojego trudnego wychodzenia z nałogu, ponad 20 lat prostowania ścieżek swojego życia. Artysta mówił o rodzinie, którą prawie stracił i dopiero po latach odkrył, że ma ciekawą, mądrą żonę i wspaniałe dzieci - relacjonuje spotkanie na swojej stronie Urząd Gminy Miękinia. - Bardzo poruszające było wspominanie przez aktora historii jego własnego ojca – alkoholika, którego tak bardzo nie chciał naśladować, a dokładnie, w pewnym momencie, powielił sam jego los – czytamy.

- Najbardziej boję się sukcesów, bo z trudnościami zawsze sobie radziłem – te i inne wypowiedzi na temat marności życia, poruszania się w polskim show biznesie, specyfice życia i pracy, nie tylko artystów, dały uczestnikom wiele do myślenia.

Jednocześnie aktor zachęcał uczniów gimnazjum do wiary we własne marzenia, dążenia z uporem do celu, realizacji swoich dobrych pragnień, pracy nad sobą, nauki, w tym w szczególności, do nauki języków obcych. Pan Lech Dyblik przekonywał, że każdy, tak jak on – niegdyś chłopak z małego Złocieńca - może zostać znanym aktorem, pisarzem, sportowcem, lekarzem, czy dziennikarzem. Dodatkowo aktor w czasie swojego wystąpienia uraczył nas piękną rosyjską balladą. Za spotkanie serdecznie, z całego serca Panu dziękujemy!!!!!!!

(isz), UG Miękinia, Fot. UG Miękinia

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Najnowsze komentarze

 • Serbia górą
  A ja sie pytam po kiego WAŁA zagrodzili na kajakach kawał trawnika i akwenu ogrodzeniem ? Co to ma ...

  Czytaj więcej...

   
 • kampania
  Ciekaw jestem co takiego spowodowało, że w tym roku turniej będzie w Pichorowicach a nie w Malczycach???

  Czytaj więcej...

   
 • Damian
  Z jakiej paki sie podszywasz pod kogos kim nie jestes?!

  Czytaj więcej...

   
 • Inny
  I komu to potrzebne?? Podjadą na pusty targ, a dalej proponuję na zapomnianą ulicę Sienkiewicza ...

  Czytaj więcej...

   
 • kibic
  Ooo w końcu Szczepanów wygra :lol: :D ;-) :-*

  Czytaj więcej...

   
 • Draco
  Niech doczytają jakie mają uprawnienia i dokładnie czemu mają służyć, a nie komandosów z Siebie robią.

  Czytaj więcej...

   
 • Slobo
  Ta dyk gadzio. :-* xdlol

  Czytaj więcej...

   
 • Anka
  Faktycznie - konsultacje w tak strategicznej kwestii muszą być... Przecież to jest bardzo ważna decyzja ...

  Czytaj więcej...

   
 • Danielwromo
  kamagra price buy kamagra 100 mg kamagra forum gdzie kupic buy kamagra 100mg kamagra kopen rotterdam ...

  Czytaj więcej...

   
 • Oli
  A na co to to wspierać?

  Czytaj więcej...

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box