Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1118 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

bike maraton zdjęcie archiwalneZapisy do cyklu Bike Maraton 2017 trwają w najlepsze. Chcesz jechać w BM ze swoim starym numerem? Chcesz wybrać sobie nowy?

Ci wszyscy, którzy startowali w nim w sezonie 2016 i planują kolejną przygodę z Bike Maratonem, mogą ponownie startować z tym samym numerem. Wielu zawodników korzysta z tej możliwości, nie rozstając się ze swoim numerem startowym przez lata.

Karencja na numery startowe trwa do 11 lutego 2017 i tylko do tego dnia można rezerwować numery z ubiegłego roku. Warunkiem jest oczywiście zgłoszenie na sezon 2017 , wskazanie w formularzu zgłoszeniowym numeru z 2016 roku oraz wybranie i opłacenie jednego z pakietów startowych.

Ceny pakietów zaczynają się już od 210 PLN, za które możemy opłacić start w trzech dowolnych edycjach cyklu.

Co stanie się po 11 lutego? Już od następnego dnia, czyli od 12 lutego numery, których nikt nie zarezerwował wracają do wolnej puli, z której będą przydzielane zawodnikom.

Znów jednak będzie można wybierać numery startowe – tym razem warunkiem otrzymania wymarzonej kombinacji cyfr na kierownicy będzie zgłoszenie i opłacenie jednego z pakietów w ciągu siedmiu dni od daty rezerwacji numeru startowego. Pula numerów do rezerwacji to numery od 50 do 4750.

Pamiętajcie – wyboru i rezerwacji numeru można dokonać tylko raz!

Skoro o numerach i liczbach mowa – kto w sezonie 2017 pojedzie z numerem jedynym w swoim rodzaju, idealnym, symbolicznym i przez wielu wymarzonym? Kto stanie w pierwszej linii z numerem 1?

„Jedynka” znów była przedmiotem licytacji w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i tym razem była warta 5700 PLN, bo właśnie tyle zapłacił za nią pan Jan Mateja, który ponownie licytację wygrał i znów wystartuje w Bike Maratonie z numerem 1.

A pierwsza edycja Bike Maratonu 2017 tuż, tuż – 8 kwietnia w Miękini.

(bz)

Informacje i zapisy: http://bikemaraton.com.pl

bike 1

 

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box