Dzisiaj jest: 18 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Kamil, Robert, Szymon

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1057 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

konkurs 0Blisko połowę ważnie oddanych głosów i tym samym miano gminnego wydarzenia kulturalnego 2016 roku zdobył Summer Madness Festival na Akwenie Kajaki, zorganizowany 24 czerwca ub. r. w Środzie Śląskiej.

Nominowano 18 rożnych wydarzeń kulturalnych. Pierwsza trójka tych, które w Gminnym Plebiscycie 2016 najbardziej przypadły do gustu mieszkańcom gminy to:

I miejsce: Czerwcowy Summer Madness Festival przy akwenie Kajaki (ponad 48% oddanych głosów)
II miejsce: koncert Noworoczny Średzkiej Orkiestry Dętej (10% ważnie oddanych głosów)
III miejsce: I Festiwal Orkiestr Dętych na średzkim rynku (7% ważnie oddanych głosów)

Szczegółowe wyniki plebiscytu znaleźć można TUTAJ.

W ogłoszonym po raz drugi plebiscycie nagrodzono także głosujących. 5 marca br., podczas koncertu Andrzeja Piasecznego w średzkim Domu Kultury, spośród 469 ważnie oddanych głosów wylosowano pięcioro szczęśliwców. Kupony plebiscytowe, które uzyskały prawo wyboru nagród, w asyście Burmistrza i Dyrektora DK losowała na scenie Otylia Żygadło ze Środy Śląskiej, która była na koncercie Andrzeja Piasecznego wraz z mamą Anną. 8 marca, nagrodzeni mieszkańcy wybrali z puli nagród koncerty, na które wybiorą się z osobami towarzyszącymi.

Nagrody plebiscytowe zostały ufundowane z budżetu Gminy Środa Śląska i są to dwuosobowe bilety na koncerty światowych gwiazd muzyki w największych miastach w Polsce wraz z noclegami i kosztami przejazdu. – Bardzo cieszy nas duża liczba nominowanych wydarzeń kulturalnych oraz spory wzrost zainteresowania gminnym plebiscytem – w poprzedniej edycji ważne głosy oddało niecałe 200 osób, tym razem prawie 500, wrażenie robi także zdecydowana przewaga zwycięskiego festiwalu Summer Madness. Z pewnością zachęcające są nagrody plebiscytowe i już dziś mogę zapowiedzieć, że w przyszłym roku, wspólnie z Dyrektorem Domem Kultury, postaramy się o równie atrakcyjne bilety na koncerty światowych gwiazd muzyki – zapowiada burmistrz Adam Ruciński.

Jakie emocje towarzyszyły nagrodzonym?

Dorota Sendyka – Bardzo się cieszę, że udało mi się wygrać w gminnym plebiscycie. Powiem szczerze, że nie liczyłam na to, że zdobędę te bilety, ale udało się! Teraz wspólnie z mężem planujemy wyjazd w czerwcu do Gdańska na koncert zespołu Guns'n Roses.

Małgorzata Stępień – Byłam w pracy, kiedy zadzwonił telefon z wiadomością z Domu Kultury. Najpierw mnie to zszokowało, musiałam dojść do siebie, a potem zadzwoniłam od razu do szwagierki, która mnie namówiła do udziału w plebiscycie. To bardzo miła niespodzianka! Cieszę się bardzo, bo w lipcu pojedziemy na koncert Depeche Mode.

Agnieszka Walaszczyk – Do oddania głosu w plebiscycie namówił mnie kolega z klasy i zupełnie nie spodziewałam się wygranej. Teraz radość jest tym większa, że będzie to idealny prezent po zakończonych maturach – koncert Bruno Mars jest kilka dni po egzaminie dojrzałości.

Teresa WalerychOd kilku lat obserwuję kroki rozwoju naszej Średzkiej Orkiestry Dętej, ostatni koncert był zdecydowanie najlepszy i właśnie po nim zagłosowałam w plebiscycie i… zapomniałam o tym! Jak mi powiedzieli, że zostałam wylosowana, to nie mogłam w to uwierzyć, czekałam na oficjalne potwierdzenie. I tak się stało, a teraz będzie Sopot, Opera Leśna, molo i Elton John!

Katarzyna WierzbickaOdbieram dzisiaj nagrodę w imieniu mamy. Mama już wcześniej brała udział w innym konkursie, w którym udało jej się wygrać, więc teraz znów pomyślała: dlaczego nie? Aktualnie w domu trwają ustalenia, czy rodzice pojadą razem, czy mama zabierze mnie.

Organizatorami plebiscytu na Gminne Wydarzenie Kulturalne są: Gmina Środa Śląska oraz Dom Kultury w Środzie Śląskiej.

Galeria zdjęć z wręczenia nagród

(um) Fot. Urząd Miejski w Środzie Śląskiej

konkurs

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Najnowsze komentarze

 • adwokat
  nie ma co się emocjonować w żadną stronę- ksiądz jest sam sobie winny. Po co mu było to nagranie po co ...

  Czytaj więcej...

   
 • gargamel
  każdy wie że były wikariusz i były kapelan bo wynika z tekstu a cel był zapewne taki że umorzono ...

  Czytaj więcej...

   
 • baba jaga
  Hieny prasowe, jaki jest cel tego artykułu, zachowujecie się jak najgorsze brukowce, tylko sensacja ma ...

  Czytaj więcej...

   
 • Hell
  ALE CHCĄ ZROBIĆ TO JUŻ COŚ

  Czytaj więcej...

   
 • danon
  Hahaha ani jednej ścieżki rowerowej a gmina przyjazna dla rowerzystów śmiech na sali hahahha 8)

  Czytaj więcej...

   
 • Adrian
  Super czy nie super, wymiata czy nie wymiata ten nasz Wójt, ale PODATKI POWINIEN DOSTARCZAĆ SOŁTYS. Już ...

  Czytaj więcej...

   
 • Karol
  Pieniądze wyrzucone w błoto. Dokumentacja zostanie zrobiona, a jakie grunty posiada gmina pod budowę ...

  Czytaj więcej...

   
 • hahaha
  A dlaczego tylko do Ujazdu? Co zresztą gminy? Jaka koncepcja? To są tylko banialuki przedwyborcze!

  Czytaj więcej...

   
 • hahaha
  A gdzie te ścieżki w gminie Udanin po których mają jeździć przyjaźni rowerzyści??? Jeden szumny projekt ...

  Czytaj więcej...

   
 • jano
  najlepszy wójt! brawo brawo oraz gratuluję Panu poukladanego zespołu w UG :)

  Czytaj więcej...

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box