Dzisiaj jest: 24 Maj 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Joanna, Zuzanna, Milena

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 953 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

wypadek kleka 0W ciągu godziny w niedzielę na drogach powiatu doszło do dwóch groźnie wyglądających wypadków. W jednym ucierpiał motocyklista, w drugim kierowca samochodu osobowego, który zderzył się z ciągnikiem.

 

 

Wczorajszy dzień okazał się dla strażaków niezwykle pracowity. Tylko w ciągu godziny doszło do dwóch groźne wyglądających wypadków. Do pierwszego zdarzenia doszło tuż przed godziną 17 na drodze powiatowej 2020 w okolicach Ujazdu Górnego. Z informacji, jakie wpłynęły do Stanowiska Kierowania KP PSP w Środzie Śl. wynikało, że w wyniku zdarzenia ucierpiała jedna osoba. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej - JRG Środa Śl. i OSP KSRG Ujazd Górny.

- W chwili przyjazdu jednostek mężczyzna siedział na poboczu i uskarżał się na ból kręgosłupa. Jego motor leżał na poboczu drogi. Poszkodowanego motocyklistę ułożono na desce ortopedycznej – opowiada o zdarzeniu Dariusz Domaradzki.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zablokowaniu na drodze jednego pasa ruchu. Mężczyźnie udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy do czasu przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego. Straty wstępnie oszacowano na 20 tys. złotych.

Samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem

O godzinie 16:17 na Moście Wolności doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Seat Cupra i ciągnika rolniczego. Z informacji, jakie przekazano do Stanowiska Kierowania wynikało, że w wyniku zderzenia jedna osoba jest uwięziona w pojeździe osobowym. Na miejsce zadysponowano trzy jednostki straży pożarnej z terenu powiatu wołowskiego i dwa zastępy z terenu powiatu średzkiego – OSP Głoska i OSP Miękinia.

Do zdarzenia najprawdopodobniej doszło podczas manewru skrętu w lewo wykonywanego przez ciągnik, który chciał zjechać na pobliskie pole. W skręcający ciągnik uderzył jadący z dużą prędkością samochód osobowy, który zamierzał wyprzedzić ciągnik.

- Cały wypadek wyglądał strasznie. Poduszki powietrzne były zakrwawione. Kierowcę z samochodu osobowego wyciągnęli świadkowie zdarzenia i opatrzyli mu ranę na głowie - opowiada świadek zdarzenia.

Jak opowiada świadek, drzwi w samochodzie osobowym były wykręcone, a koło ciągnika znajdowało się kilkanaście metrów od miejsca zderzenia pojazdów. Na czas prowadzonych czynności ruch na moście przez dłuższy czas był zamknięty.

(isz), Fot. czytelnicy

wypadek kleka

wypadek m

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Najnowsze komentarze

 • Aaa
  Ja kilka razy dzwoniłem na policję że o 14:00 wyjeżdżają w lewo w kierunku Wrocławia nie patrząc czy ...

  Czytaj więcej...

   
 • Paweł
  Moim zdaniem policja chyba wie o tym co się tam dzieje. I skoro nic nie robi to pismo do nich nic nie ...

  Czytaj więcej...

   
 • Czytrlnik
  Jak zwykle ktoś się zajmuje nie tym co trzeba zaledwie kilometr dalej jest skrzyżowanie na którym ...

  Czytaj więcej...

   
 • Aha
  Zgadzam się z komentarzem hehe a co takiego robicie dla zwyklych mieszkańców ??? Już wiem oczy mydlicie ...

  Czytaj więcej...

   
 • skandal
  A czy takich wniosków,jak ten z notatki nie należałoby kierować do policji,służb drogowych i gminy.Roland ...

  Czytaj więcej...

   
 • Kibic
  Nie w mieszkaniu tylko zjarala się komórka

  Czytaj więcej...

   
 • Tomek
  Dlaczego z takim oporem przychodzi nam budowa ROND? Cały świat jest buduje. Płynny ruch, brak kosztów ...

  Czytaj więcej...

   
 • Jan
  I bardzo dobrze do pierdla z dziadem za takie rzeczy. Uznają się za mafiosow to do pudła z debilami

  Czytaj więcej...

   
 • Racjonalna Gmina
  Nie mogę zrozumieć jakim sposobem w gminie Miękinia można a w Środzie śląskiej nie. Doskonałym ...

  Czytaj więcej...

   
 • Kibic
  Kolejny artykuł bez informacji ile drużyn grało w poszczególnych kategoriach wiekowych dwójkach i ...

  Czytaj więcej...

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box