Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 913 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

1 2Dzięki wspólnemu projektowi z gminą Świdnica już pod koniec października do ochotników z Ujazdu Górnego trafi nowiutki wóz na podwoziu MAN TGM 18.340. Strażacy nie kryją swojej radości, dziękując jednocześnie wójt gminy Udanin.

W grudniu ubiegłego roku informowaliśmy Państwa o zwycięskim partnerskim projekcie gminy Udanin m.in. z gminą Świdnica. Do konkursu na dofinansowanie wpłynęło 14 wniosków, ale tylko dwa projekty dofinansowanie otrzymały. Wówczas decyzją uchwały Zarządu Województwa Dolnośląskiego nr 3128/V/16 w sprawie wyboru projektów w trybie konkursowym do dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego najlepszym projektem okazał się być właśnie projekt partnerski przygotowany przez łącznie 11 gmin (w tym gminę Udanin) pod przewodnictwem gminy Świdnica.

- Ostatni rok w naszej jednostce mijał pod znakiem ciężkiej pracy, kończymy projekt z Samochodem Lekkim Ratownictwa Technicznego, a tu nagle taka wiadomość, że już w 2017 roku będziemy mieli również nowe ŚREDNIE AUTO. Spełnia się jedno z naszych marzeń, teraz wiemy że marzenia są po to aby je realizować! Przeżywamy sen na jawie, jest to wielkie i ogromne wyróżnienie dla naszych Strażaków, ludzi zaangażowanych w życie OSP Ujazd Górny i dla samej instytucji jaką jest nasza jednostka – mówili nam wówczas ochotnicy z OSP Ujazdu Górnego.

Nowy wóz do 30 października

- Cała procedura związana z podpisaniem umowy, później ogłoszeniem przetargu, a już na samym końcu wyłonienie zwycięzcy, ze względu na wszystkie przepisy i wytyczne musiała trochę potrwać. Każdego dnia odwiedzaliśmy BIP gminy Świdnica, aby sprawdzać czy coś się ruszyło do przodu. Nasza cierpliwość została nagrodzona i w końcu wyczekiwany koniec przetargu nastał w dniu 04.07.2017 – opowiadają strażacy z OSP Ujazd Górny.

Ostatecznie przetarg wygrała firma STOLARCZYK z Kielc, która w terminie do 30 października dostarczy 7 średnich samochodów bojowych, z czego jeden - na podwoziu MAN TGM 18.340 – trafi do ochotników z Ujazdu Górnego.

- Jesteśmy szczęśliwi, że zostaliśmy wyróżnieni i docenieni przez naszą Panią Wójt Teresę Olkiewicz, dzięki, której będziemy mogli jeździć nowym samochodem o wartości przeszło 760 tys. zł – mówią strażacy.

(isz), Fot. OSP Ujazd Górny

3 2

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box