Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1449 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

pogadanka0Podczas tegorocznych turnusów półkolonii organizowanych w średzkim Domu Kultury ich uczestnicy mogli spotkać się zarówno ze strażą miejską, policją, jak i strażakami.

 

Jak należy bezpiecznie poruszać się drogą, czy wolno przebiegać przez ulicę, w co powinien być wyposażony pieszy, a jakie elementy powinien posiadać rowerzysta – na takie pytania odpowiadali podczas spotkania z komendantem Straży Miejskiej w Środzie Śląskiej, Gustawem Doboszem, uczestnicy kolejnego turnusu półkolonii zorganizowanego w Domu Kultury w Środzie Śląskiej.

Energiczna i żywiołowa grupa z chęcią zadawała pytania, wykazując się jednocześnie dużą wiedzą na temat zasad bezpiecznego zachowania nad wodą, czy porusznia się drogą. Dużym zainteresowaniem dzieci, zarówno dziewczynek, jak i chłopców, cieszyły się przyniesione przez komendanta kajdanki, które chętnie przymierzały, a także pałka. Na zakończenie spotkania, wszyscy uczestnicy otrzymali elementy odblaskowe.

To już kolejne spotkanie, w którym uczestniczyli podczas tegorocznych wakacji strażnicy miejscy. Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego rozpoczną się kolejne spotkania. Tym razem z nowymi uczniami szkół na terenie gminy Środa Śląska.

(isz), Fot. isz

pogadanka

pogadanka1

pogadanka3

pogadanka4

pogadanka5

pogadanka6

pogadanka7

pogadanka8

Więcej zdjęć TUTAJ

 

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box