Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 883 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

wypadek wilkszyn0

Data publikacji: 2017-09-11 10:11:28

Wczoraj w Wilkszynie przy ulicy Głównej doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych. Kierowca jednego z pojazdów oddalił się z miejsca zdarzenia.

 

O wypadku Stanowisko Kierowania KP PSP w Środzie Śląskiej zostało powiadomione o godzinie 16. Z informacji wynikało, że na ulicy Głównej w Wilkszynie w okolicy kościoła doszło do zderzenia czołowego samochodów osobowych marki BMW i Toyota. W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby podróżujące BMW – 30-letnia kobieta i 8-letni chłopiec. Kierujący drugim pojazdem, wraz z pasażerami oddalił się z miejsca wypadku w nieznanym kierunku.

- Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej – JRG Środa Śląska, JRG Wrocław i OSP Miękinia – informuje o zdarzeniu Dariusz Domaradzki, oficer prasowy KP PSP w Środzie Śląskiej. - Nasze działania polegały standardowo na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach - dodaje strażak.

Działania strażaków polegały również na udzieleniu kwalifikowanej pomocy przedmedycznej osobom poszkodowanym w postaci stabilizacji odcinka szyjnego kręgosłupa, a także udzieleniu wsparcia psychiczego.

W wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległy przody obu samochodów. Straty wyceniono wstępnie na 10 tys. złotych. Samochód, porzucony przez kierowcę został odwieziony na policyjny parking.

(red), Fot. isz

wypadek wilkszyn

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box