Dzisiaj jest: 25 Czerwiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Dorota, Łucja, Wilhelm

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1037 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

pawel kruszewskiOd blisko trzech lat bierze udział w popularnych polskich serialach paradokumentalnych. Jednak to nie jedyna jego pasja. Na planie filmowym poznał mistrza karate i nabrał "apetytu" na doskonalenie się także w tym sporcie.

Młody, ambitny, z planami na przyszłość Paweł Kruszewski z Zakrzowa swoją przygodę z filmem rozpoczął w 2015 roku.

- Znajomy namówił mnie do pójścia na casting do serialu paradokumentalnego produkowanego przez wytwórnię ATM pt. „Policjantki i Policjanci” który jest emitowany na antenie TV4. Zagrałem wtedy w trzech odcinkach - mówi Paweł i dodaje, że

także statystował, między innymi w serialu Polsatu „Pierwsza miłość”.

Zdaniem naszego rozmówcy było to wyjątkowe doświadczenie, które wzbudziło w nim chęć udziału w kolejnych produkcjach. Po kilku miesiącach zgłosił się na casting do wytwórni Tako Media, znanej z seriali „Dlaczego ja?”, „Trudne sprawy” czy „Detektywi w akcji”.

- Na telefon nie musiałem długo czekać, po paru dniach otrzymałem propozycję zagrania epizodu w „Poznaj swoje prawa", który był emitowany na antenie telewizji Polsat, tylko przez jedną serię, a po około dwóch tygodniach przyjąłem propozycję zagrania w serialu emitowanym w TV4, pt. „Detektywi w akcji”, gdzie na planie poznałem swojego senseia Grzegorza Burniaka - opowiada Paweł. Znajomość ta zaowocowała chęcią sprawdzenia się naszego rozmówcy również na niwie sportowej i do dziś trenuje karate tradycyjne Goju Ryu.

- W karate staram się dążyć do stopnia mistrzowskiego poprzez ciężkie treningi u senseia Burniaka. Przy okazji polecam szkołę Goju Ryu Goshukan we Wrocławiu. Jest to miejsce, w którym bardzo dużo można się nauczyć. Wierzę, że z uporem i determinacją zdobędę czarny pas. Wcześniej w szkole detektywistyczno-ochroniarskiej przez rok trenowałem Judo. Wziąłem nawet udział w wewnątrzszkolnych mistrzostwach. Niestety, nie zdobyłem podium, ale to mnie nauczyło, że nie warto się poddawać i porażki przyjmować jako wyzwania - twierdzi Paweł. - Treningi karate mogą mi się bardzo przydać w obronie na ulicy lub w mojej codziennej pracy. Pracuję w branży ochroniarskiej, co pomaga mi w grze w serialach. Często można mnie zobaczyć w roli policjanta w serialu „Dlaczego ja?”, ponadto zagrałem epizody w serialach telewizji Polsat pt. "Trudne sprawy" i "Na ratunek 112". Przy okazji chciałbym podziękować swojej szefowej za wyrozumiałość, dzięki której mogę realizować swoje pasie - mówi.

Jak wspominaliśmy Paweł jest bardzo ambitny i wciąż chce się doskonalić. Poza edukacją detektywistyczno-ochroniarską nabył tytuł technika administracji, a obecnie rozpoczął naukę w studium aktorskim we Wrocławiu. - Jest to dla mnie kolejne nowe doświadczenie, w tej szkole wiele mogę się nauczyć, między innymi ruchu scenicznego oraz "szlifowania" barwy głosu - wyjaśnia. - Ostatnio kolega ze studium zaproponował mi zagranie jednej z większych ról w jego filmie nisko budżetowym. Będzie nosił tytuł "Ukryty w cieniu: Fantom", a jego premiera jest przewidziana w bieżącym roku. Oczywiście przyjąłem propozycję, teraz czekam na scenariusz - podkreśla.

Paweł Kruszewski jest niespokojną duszą, chce życie brać garściami, próbował także dostać się do gminnego samorządu, by mieć swój wkład w lokalny rozwój.

- W 2014 roku kandydowałem na radnego rady gminy. Ale nie udało mi się zdobyć odpowiedniej ilości głosów - mówi, co nie znaczy, że kiedyś ponownie nie spróbuje...

(red) fot. ze zbiorów Pawła Kruszewskiego

https://www.facebook.com/Pawel.885/videos/1768765913413042/ LINK DO PIERWSZEJ SCENY

https://www.facebook.com/Pawel.885/videos/1919869831635982/ LINK DO DRUGIEJ SCENY

https://www.facebook.com/Pawel.885/videos/2017142505242047/ LINK DO TRZECIEJ SCENY

https://www.facebook.com/pg/Pawel.885/videos/?ref=page_internal LINK DO FANPAGE

17015922 1243723712380640 6722196040254109192 o

Paweł Kruszewski i prywatny detektyw z serialu "Zdrady", Damian Petrov

18870092 1593536707324554 1197013290 o

Paweł Kruszewski z senseiem Grzegorzem Burniakiem

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Najnowsze komentarze

 • no to co
  Fatalna pogoda, fatalna obsada, fatalne Dni Malczyc - wszystko doskonale dopasowało się do naszego ...

  Czytaj więcej...

   
 • anonim
  Co ty człowieku pieprzysz, zlikwiduj sobie lepiej dostęp do internetu pajacu. Byłem widziałem ...

  Czytaj więcej...

   
 • szcun
  jest wielu na świecie wykonawców i to 70-tce wiec głupot nie pisz też się zestarzejesz, a poziom mają ...

  Czytaj więcej...

   
 • kowboj
  Bracia niestety, mocno nam się podciągnęli wiekowo i trącą trochę w muzyce "Myszką"!

  Czytaj więcej...

   
 • PolskaMiszczemPolski
  Ta ... pies z kulawą nogą tam nie przylazł - lało wiało, a poza tym wszyscy oglądali Mundial ić pan w ...

  Czytaj więcej...

   
 • Tracz
  Tosiek balował w Ojcowiźnie a teraz się po sądach chodzi.

  Czytaj więcej...

   
 • przegladtowarow
  Rozwoju zakrzepów we krwi zostaje zatrzymany przez medycynę pracy, i już powstały skrzepy krwi są ...

  Czytaj więcej...

   
 • Plebania
  Przecie to Jurek Tosiek ;-)

  Czytaj więcej...

   
 • gol
  wygra, wygra co taki nihilista z ciebie?

  Czytaj więcej...

   
 • wierny kibic
  Polska i tak przegra z Kolumbią 3:1 :D :lol: :D

  Czytaj więcej...

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box