Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 986 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

PONEBurmistrz Środy Śląskiej ogłasza nabór wniosków o udzielenie dotacji celowych na wymianę pieców węglowych na ekologiczne źródła ciepła w ramach Gminnego Programu Ograniczania Niskiej Emisji (GPONE) – edycja 2018.

 

Wnioski o udzielenie dotacji, mieszkańcy Gminy Środa Śląska mogą składać od 26 lutego 2018 r. do 30 kwietnia 2018 r. w Urzędzie Miejskim w Środzie Śląskiej.

Dotacja może być udzielona na realizację zadań inwestycyjnych prowadzących do ograniczenia niskiej emisji, polegających na trwałej zmianie systemu ogrzewania opartego na paliwie stałym (węglowym) na:
- ogrzewanie gazowe,
- ogrzewanie na lekki olej opałowy,
- ogrzewanie elektryczne,
- pompy ciepła
- pozostałe odnawialne źródła energii (kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne, przydomowe elektrownie wiatrowe).

Warunkiem otrzymania dotacji jest trwałe usunięcie wszystkich systemów ogrzewania zasilanych paliwami stałymi.

Przed rozpoczęciem inwestycji konieczne jest podpisanie umowy o otrzymaniu dotacji z Gminą Środa Śląska, reprezentowaną przez Burmistrza Środy Śląskiej.

Pełne informacje ws. dotacji w ramach GPONE można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Środzie Śląskiej. Informacji udziela pani Aleksandra Markiewicz, inspektor ds. ochrony środowiska, gospodarki odpadami i efektywności energetycznej w Wydziale Spraw Komunalnych Środowiska i Rolnictwa (pl. Wolności 5, pokój nr 12A, tel: 71 396 07 18).

Regulamin GPONE (link)
Wzów wniosku o przyznanie dotacji w ramach GPONE (link)

Urząd Miejski w Środzie Śl.

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box