Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 882 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

wypadek wkTrzy osoby, w tym jedenastolenia dziewczynka zostały poszkodowane w wypadku, do którego doszło dziś po godzinie 16 w miejscowości Błonie.

 

Dziś o godzinie 16:30 na wysokości miejscowości Błonie, na skrzyżowaniu z drogą na Miękinię doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych. Jak wynikało ze zgłoszenia, jedna z osób biorących udział w zdarzeniu nie mogła opuścić uszkodzonego pojazdu.

- Na miejsce zadysponowano dwa zastępy JRG 7 Wrocław, zastęp JRG Środa Śląska, OSP Lutynia i OSP Miękinia – wyjaśnia mł. asp. Paweł Koźlik, dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Środzie Śląskiej. - W chwili przyjazdu zastępów ustalono, że na miejscu jest już obecny zespół ratownictwa medycznego, pod opieką którego znajdowała się osoba poszkodowana – dodaje strażak.

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby, w tym 11-letnia dziewczynka. Wszystkie zostały przetransportowane do szpitala. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze był zablokowany.

(red), Fot. wk

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box