Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 874 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

1 ciechow1Tradycyjnie, jak co roku Przedszkolaki z Ciechowa włączyły się do obchodów Światowego Dnia Zdrowia, którego hasłem było „Zdrowie dla wszystkich”.

12 kwienia dzieci wraz z nauczycielkami uczestniczyły w Paradzie Zdrowia, podczas której prezentowały kolorowe plakaty i hasła prozdrowotne. Podczas przemarszu po okolicznych osiedlach przedszkolaki namawiały mieszkańców Ciechowa do zdrowego trybu życia, śpiewały piosenki o zdrowiu, a także wykrzykiwały hasła reklamujące zdrowe nawyki.

Także w tym dniu dzieci z najstarszej grupy „Elfy” z Przedszkola w Ciechowie wraz ze swoimi nauczycielkami p. Urszulą Skiba i p. Małgorzatą Markiewicz uczestniczyły w barwnej paradzie w Środzie Śląskiej. Następnie tuż po paradzie przedszkolaki wzięły udział w IX Powiatowym Przeglądzie Artystycznym o Zdrowiu. Lenka, Kaja, Amelka, Lenka i Ola promowały zdrowie wykonując „Hymn zdrowych dzieciaków” i tym samym pięknie zaprezentowały nasze przedszkole na scenie. 

W myśl hasła tegorocznych obchodów Światowego Dnia Zdrowia życzymy wszystkim dużo zdrowia i zachęcamy do zdrowego stylu życia. 

M. Markiewicz, Fot. M. Markiewicz

1 ciechow

1 ciechow1

1 ciechow2

1 ciechow3

1 ciechow4

1 ciechow6

1 ciechow7

1 IMG 8348

2 ciechow8

2 IMG 8362

Więcej informacji TUTAJ

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box