Przejdź do głównej treści

1,8 MLN DLA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W MIĘKINI

miekiniaWczoraj w Lutyni, wójt gminy Miękinia spotkał się z Minister Edukacji Anną Zalewską. Jak poinoformowali urzędnicy, placówki oświatowe z terenu ich gminy mogą liczyć na wsparcie finansowe w wysokości 1,8 mln zł.

 

- W związku z budową nowego kompleksu szkolnego w Lutyni i rozbudową szkoły w Pisarzowowicach, dzisiaj w Lutyni, Pan wójt Jan Marian Grzegorczyn, spotkał się z Panią Minister Edukacji Anną Zalewską – mogliśmy przeczytać na stronie gminu Miękinia

Jak informują pracownicy, podczas wizyty minister Anna Zalewska zapewniła wójta o wsparciu finansowym placówek oświatowych z terenu gminy Miękinia w kwocie 1,8 mln zł.

Oficjalne otwarcie, z udziałem Minister Oświaty Anny Zalewskiej, powstającego kompleksu w Lutyni, odbędzie się 3 września 2018 roku.

(red), Fot. ug

miekinia1

miekinia

miekinia3

miekinia4


Nie zatrzymuj tej wiadomości – podaj dalej!


Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
Kontakt w sprawie Twojej reklamy: +48 500 027 343 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.