×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 147.

BEZPŁATNE DORADZTWO Z LEADERA JUŻ 6 KWIETNIA

baner prow 2014 2020 1Już 6 kwietnia w godzinach od 11-15 osoby zaintersowane pozyskaniem źródła dofinansowania na założenie czy rozwój firmy.

 

- Przypominamy, że w każdym miesiącu można skorzystać z bezpłatnego doradztwa Lokalnej Grupy Działania Kraina Łęgów Odrzańskich. Dyżury odbywają się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej, a najbliższy odbędzie się 6 kwietnia br. w godz. 11:00 – 15:00 – czytamy w zamieszczonym komunikacie.

Jeśli jesteś osobą zainteresowaną pozyskaniem dodatkowego źródła dofinansowania na założenie czy rozwój firmy, inicjatywa LEADER z pewnością może Ci w tym pomóc.

- LGD KŁO w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszaru Wiejskich na lata 2014-2020 ma do dyspozycji środki unijne np. na założenie lub rozwój firmy, rozwój infrastruktury turystycznej, projekty edukacyjne, a także na tak zwane granty na małe projekty społeczne. Pierwsze granty, zaplanowane na ten rok, będą dotyczyć wsparcia zespołów ludowych, artystycznych, rekonstrukcyjnych. Zapraszamy zatem do skorzystania z doradztwa – informują przedstawiciele Lokalnej Grupy Działania Kraina Łęgów Odrzańskich.

Tego samego dnia dyżur odbędzie się również w Malczycach w godzinach od 8-11 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy.

Szczegółowy grafik kwietniowych dyżurów znajdziesz TUTAJ.

(red), Fot. mpr

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację