DZIEŃ POMIDORA W PRZEDSZKOLU W CIECHOWIE
Kilka dni temu w Przedszkolu Publicznym w Ciechowie przedszkolaki uroczyście obchodziły Dzień Pomidora. To był był bardzo ciekawy, wesoły i pouczający dzień.
23 lutego dzieci z Przedszkola Publicznego w Ciechowie obchodziły dzień Pomidora. Aby było wyjątkowo wszyscy w tym dniu włożyli ubrania w kolorze czerwonym. Zaraz po śniadaniu dzieci z uwagą i skupieniem wysłuchały Listu od Pana Pomidorka. A potem była wspaniała zabawa, dzieci bawiły się przy piosence „Pomidorek”, chętni mogli zjeść pomidora. Dzieci dowiedziały się skąd pochodzi pomidor i jak dotarł do naszego kraju oraz, że wszystkie dary z ogrodu są bardzo ważne dla naszego zdrowia, gdyż zawierają wiele witamin.
Przedszkolaki dowiedziały się do czego można wykorzystać pomidora. W dalszej części dnia przedszkolaki wykonały pracę plastyczną pod hasłem „Pomidor-źródło witaminek”. Dzień był bardzo ciekawy, wesoły i pouczający.
red, M. Abel, Fot. M. Abel










Nie zatrzymuj tej wiadomości – podaj dalej!
NAJNOWSZE PUBLIKACJE:
Dzień Praw Dziecka i Dzień Życzliwości w Przedszkolu nr 1
Dzień Seniora w Wojczycach
Niech żyje bal! Święto Seniorów ze średzkim PCK
Zaułek Bożonarodzeniowy – świąteczna magia w średzkim muzeum
Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
