DZISIAJ LATO, JUTRO RACZEJ JESIEŃ...

summerfield woman girl sunset twilight summer field hair 970946.jpgdPomimo fantastycznej pogody za oknem, gdzie termometry w Środzie Śląskiej wskazują 30 stopni Celsjusza, a żar leje się z nieba, nie nacieszymy się tym zbytnio.

 

Synoptycy przestrzegają przed załamaniem pogodowym. Wysoka temperatura ma się utrzymać jeszcze dziś do godzin wieczornych.

Pomimo, że jutro w naszym powiecie nie zapowiadane są deszcze, to się nieco ochłodzi. W sobotę i niedzielę termometry wykażą ok. 18 stopni Celsjusza. 

A co dalej z wakacyjną pogodą, czy warto rozkładać baseny, zobaczymy wkrótce.. 

Na pewno warto w ten chłodniejszy weekend udać się na imprezy organizowane w naszym powiecie, gdzie rozgrzeją nas trenerzy podczas meczu piłki nożnej juniorów lub dyskoteka z DJ-ami.

W sobotę w Samorządowym Ośrodku Kultury w Miękini odbędzie się 50-lecie Klubu Sportowego Pogoń Miękinia, a w Przedmościu Festyn Rodzinny. W niedzielę zapraszamy na Mistrzostwach Piłki Nożnej Drużyn Mieszanych, które odbędą się na boiskach Centrum Sportu i Rekreacji w Środzie Śląskiej oraz festyn rodzinny "Witamy wakacje" w Jastrzębcach.

(kb) fot. pixabay

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację