niedziela 08.12.2019

Imieniny: Marii Swiatozara

 

LOTERIA DLA KAROLINY W SZKOLE W SZCZEPANOWIE

loteriaW Szkole Podstawowej w Szczepanowie odbyła się Wiosenna Loteria dla Karoliny zorganizowana przez uczniów i nauczycieli. Loteria została przygotowana, aby wesprzeć chorą i potrzebującą uczennicę z naszej szkoły.

 

W działanie zaangażowała się prawie cała społeczność szkolna- uczniowie, rodzice, nauczyciele. Pozyskiwali oni sponsorów, często sami też byli darczyńcami. Okoliczne firmy i instytucje doceniły nasze chęci pomocy i wsparły loterię różnymi fantami.

Wszystkim zaangażowanym rodzicom, uczniom i sponsorom – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Dzięki wielu dobrym ludziom można było zrealizować loterię. Przeprowadzenie jej było możliwe dzięki hojności rodziców i uczniów, którzy kupowali losy, znając szczytny cel przedsięwzięcia. Każdy los wygrywał, a więc dzieci z uśmiechem i ze zniecierpliwieniem brały udział w losowaniu. Pozytywnych emocji było bardzo dużo.

Karolina jest podopieczną Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom LIVER i całkowity dochód z loterii zasilił konto uczennicy -w kwocie 3 490,00 zł

Ogromne podziękowania należą się też wolontariuszkom z klasy VI SP - S. Chaszczewicz, Z. Godawa, J. Ożóg i O. Zdeb oraz opiekunom- p. M. Bartosiewicz i p. E. Noworolnik, które wiele serca i pracy włożyły w przygotowanie i przeprowadzenie loterii.

Dziękujemy za pomoc!

Opiekunowie

IMG 0795

20180510 085154

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację