×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 147.

PIES TROPIĄCY SZUKAŁ KIEROWCY SKRADZIONEGO POJAZDU

osp jatoslaw 1W czwartek na A4 samochód osobowy wjechał w ciężarówkę. Kierowca osobówki oddalił się z miejsca zdarzenia. Zbiegłego poszukiwała grupa dochodzeniowo-śledcza z psem tropiącym.

 

Jak informowaliśmy w piątek, 11 stycznia na 123km autostrady A4 w kierunku na Wrocław samochód osobowy zderzył się z pojazdem ciężarowym. Kierowca samochodu osobowego oddalił się z miejsca zdarzenia.

- O godzinie 9:10 zostajemy zadysponowani przez SK KP PSP w Środzie Śl. do zdarzenia drogowego na 123 km autostrady A4 w kierunku Wrocławia. Na miejscu widzimy rozbite auto osobowe w rowie i samochód ciężarowy z uszkodzoną naczepą. Nie było poszkodowanych – informowali o zdarzeniu ochotnicy z OSP Jarosław.

Jak dodał wówczas Dariusz Domaradzki, oficer prasowy KP PSP w Środzie Śląskiej, samochód ciężarowy przewożący palety znajdował się w oddalonej o 50m od miejsca zdarzenia zatoczce. Na miejscu nie zastano kierowcy samochodu osobowego, który pieszo oddalił się z miejsca kolizji. Przeszukano teren w odległości 200 metrów od miejsca zdarzenia w celu ustalenia ewentulanych osób poszkodowanych.

Poszukiwania z psem tropiącym

Jak informują średzcy policjanci podczas sprawdzania pojazdu ustalono, że samochód figuruje jako utracony na terenie Niemiec.

- Na miejsce wezwano grupę dochodzeniowo-śledczą, skierowano przewodnika wraz z psem tropiącym, a następnie pojazd zabezpieczono na parkingu strzeżonym. Obecnie wyjaśniane są wszystkie okoliczności tego zdarzenia – informuje st. asp. Marta Stefanowska, oficer prasowy KPP w Środzie Śląskiej.

Kierowcę skradzionego pojazdu nie odnaleziono. Funkcjonariusze prowadzą działania mające na celu ustalenie wszystkich okoliczności zdarenia.

(red), Fot. OSP Jarosław

osp jatoslaw

osp jaroslaw

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację