×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 147.

W PIOTROWICACH DACHOWAŁO AUTO. 1 OSOBA POSZKODOWANA

fot 0W piątek rano na trasie między Piotrowicami a Pełcznicą samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Jedna osoba została poszkodowana.

 

Do zdarzenia doszło 12 stycznia około godziny 8:20 na drodze 2014D pomiędzy miejscowościami Piotrowice-Pełcznica (gm. Kostomłoty).

- Kierująca pojazdem marki Volkswagen, 32-letnia mieszkanka gminy Kostomłoty, z nieustalonych przyczyn zjechała z jezdni i uderzyła w przydrożne drzewo – informuje st. asp. Marta Stefanowska, oficer prasowy KPP w Środzie Śląskiej.

Na miejsce zdarzenia najechały poza czasem służby zastępy ze Środy Śląskiej i Kątów Wrocławskich. Strażacy ewakuowali kobietę z otwartym złamaniem nogi z przewróconego pojazdu.

- W chwili przyjazdu zadysponowanych zastępów pojazd leżał przewrócony na dachu obok jezdni  - informuje dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Środzie Śl. st. sekc. Adam Krzyżanowski.

- Kobieta z obrażeniami nogi została przewieziona do szpitala we Wrocławiu. Kierująca była trzeźwa. Obecnie wyjaśniane są wszystkie okoliczności tego zdarzenia – dodaje policjantka.

Działania zastępów ze Środy Śląskiej, Kątów Wrocławskich i Kostomłotów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji poszkodowanej i udzieleniu jej kwalifikowanej pierwszej pomocy medycznej. Na czas prowadzonych działań droga była całkowicie zablokowana. Poza strażą czynności prowadziła policja i Zespół Ratownictwa Medycznego.

(red), Fot. zdj. ilustracyjne

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację